reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dorota27 wszytsko jest ok, testuj cierpliwie, a zobaczysz ze kreska bedzie ciemniejsza.
NiaNIa
ja 3mam kciuki za Ciebie, kiedy testujesz?moze sprobuj ten owulacyjny jutro albo pojutrze.
 
Dorota27 wszytsko jest ok, testuj cierpliwie, a zobaczysz ze kreska bedzie ciemniejsza.
NiaNIa ja 3mam kciuki za Ciebie, kiedy testujesz?moze sprobuj ten owulacyjny jutro albo pojutrze.

No własnie nie wiem:cool2: Kusi mnie jak najszybciej..ale z drugiej strony boję się..
Myslałam zeby zrobić jutro (dwa dni przed @) ale wciąż nie jestem pewna.
A Wy co byście zrobiły na moim miejscu?

Jesli nie jutro to chyba we wtorek dopiero....:sorry2:
 
własnie się kąpałam i tak sobie myślę, ze chyba jutro rano zrobię ten test ciązowy :szok::sorry2: piersi rosną mi w zastraszającym tempie:cool2: temperatura juz 4 dni 37:cool2: ciagle coś czuje w brzuchu:cool2: mam cholerną ochotę na słodycze ( i ciągle je jem:sorry2:) co w moim przypadku jest dziwne bo raczej mało słodyczy jadam:cool2: - moze to przypadek z tym słodyczami bo nie sadze zebym juz miała rozne smaki:zawstydzona/y: A swoją drogą słodycze to podobno DZIEWCZYNKA:-p

...Tak chyba zrobie test rano..:shocked2:
 
Eni, NiaNia - jesteście super, wspieracie mnie psychicznie i służycie radą. Wielkie dzia dla was :tak:.
Test bez zmian niestety :baffled:. Ale teraz wieczorkiem pojawił się u mnie wreszcie rozciągliwy śluz, więc może jutro wreszcie zobaczę te dwie krechy takie jak należy ;-):-p.
Wkońcu raczej taki śluz by się nie pojawił jeśli cykl byłby bezowulacyjny, jak sądzicie?
NiaNia Eni ma rację, nic nie zaszkodzi jeszcze raz robić ten test owu, a we wtorek zrobisz jakby coś ciążowy.
Ale ja osobiście namawiam cię jednak na zrobienie bety z krwi. To jest niepodważalny i pewny dowód:happy:
 
własnie się kąpałam i tak sobie myślę, ze chyba jutro rano zrobię ten test ciązowy :szok::sorry2: piersi rosną mi w zastraszającym tempie:cool2: temperatura juz 4 dni 37:cool2: ciagle coś czuje w brzuchu:cool2: mam cholerną ochotę na słodycze ( i ciągle je jem:sorry2:) co w moim przypadku jest dziwne bo raczej mało słodyczy jadam:cool2: - moze to przypadek z tym słodyczami bo nie sadze zebym juz miała rozne smaki:zawstydzona/y: A swoją drogą słodycze to podobno DZIEWCZYNKA:-p

...Tak chyba zrobie test rano..:shocked2:
jak bylam w ciazy z Oskarem to slodycze jadlam na kilogramy. Powodzenia!
 
NiaNia,testuj rano,dawaj znać koniecznie.Uff..podtrzymaj nas na duchu że jednak te testy dzialają..i są coś warte (nie tylko te kilkadziesiat złotych).POWODZENIA
Melduje że u mnie ta druga krecha,prawie w ogole niewidoczna..Jutro męzylo wraca..wiec raczej "zdążymy" wiec moze krecha sie pojawiac mocniejsza
 
reklama
NiaNia,testuj rano,dawaj znać koniecznie.Uff..podtrzymaj nas na duchu że jednak te testy dzialają..i są coś warte (nie tylko te kilkadziesiat złotych).POWODZENIA
Melduje że u mnie ta druga krecha,prawie w ogole niewidoczna..Jutro męzylo wraca..wiec raczej "zdążymy" wiec moze krecha sie pojawiac mocniejsza
Masz racje, moze uda sie Wam. POWODZENIA, nie mysl o tym za duzo.:-)
 
Do góry