reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak

reklama
Ale przyznaj, jest różnica w czytaniu historii ludzi z tym samym problemem i poniejszym weryfikowaniu wiedzy u rzetelnych źródeł, a wklejaniem zdjęcia szyjki/kupy dziecka (wklej dowolne) na przypadkowym forum. Sama mając alergików w domu należę do grupy nam alergików na FB. Czytam historię, ale nie zmieniam leków nie stawiam diagnoz na podstawie czyiś doświadczeń.

Nie no, jasne, przyznaję Ci w pełni rację :) Też nie mieszam w lekach podstawowych, bo chyba bym umarła ze świadomością, że coś pogorszyłam...

Co do tego...kłucia to co mnie jeszcze irytuje to...kucie w jajniku. A kto kuje jajniki? To nie koń żeby podkuwać czy kopalnia, żeby kuc węgiel.
Kluje a nie kuje. Roznica jest wielka.

Ja już nawet przestałam te błędy poprawiać, bo od razu jest morda, że nie mam nic do powiedzenia w temacie i się czepiam ortografii, a w ogóle to pan/panna ma wszystkie DYS i może pisać źle, a ja od razu HEJTUJĘ 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Poczkej, musimy zrobić prywatny wątek, na wszelki wielki.
Kto chętny ręka w górę 🙆‍♀️

Miałam pisać, że pierwsza w kolejce, ale @DarkAsterR bardziej się nudzi w domu i mnie ubiegła 🤣🤣🤣
 
@DarkAsterR „kucie” to też mój faworyt. Jeszcze polecam „chodź”.
“Mam nadzieję, chodź wiem, że nic z tego”.
Na podium jest jeszcze „drożność jajników”.
A „bynajmniej”? Bo ja lubię jak ktoś pisze „ja bynajmniej tak miałam” i nie wiem wtedy czy miała czy nie miała 🥲
 
reklama
Do góry