reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Na tej samej zasadzie działa wysyłanie swojego dziecka do przedszkola czy szkoły będąc w ciąży - a jednak większość kobiet z tego powodu dziecka w domu nie zatrzymuje.
Nie widzę analogii pomiędzy puszczaniem dziecka do szkoły, a zagrożeniami z jakimi zmaga się terapeuta albo nauczyciel pracując z dziećmi ze specjalnymi potrzebami, o których wspomniała koleżanka wyżej.
 
Witam dziewczyny . 7 tydzień brak zarodka 😔 lekarz mówi że możliwe że ciąża jest po prostu młodsza i trzeba poczekać , nie mam żadnych plamień, czuję się dobrze . Mój pęcherzyk ciążowy w czwartek na badaniu USG miał 10 mm . Czy jest powód do zmartwien ? Ja już oczywiście płacze od czwartku bo mam w głowie najgorsze myśli że pęcherzyk okaże się pusty ...
 
Witam dziewczyny . 7 tydzień brak zarodka 😔 lekarz mówi że możliwe że ciąża jest po prostu młodsza i trzeba poczekać , nie mam żadnych plamień, czuję się dobrze . Mój pęcherzyk ciążowy w czwartek na badaniu USG miał 10 mm . Czy jest powód do zmartwien ? Ja już oczywiście płacze od czwartku bo mam w głowie najgorsze myśli że pęcherzyk okaże się pusty ...
Mały Twój pęcherzyk. Może ciąża jest młodsza.

Dziewczyny ale wy produkujecie...

Ja dzisiaj mam gorszy dzień. Ciągle mi niedobrze. Pomaga tylko drzemka ale to i tak na chwilę. Mdli mnie nawet od czytania na telefonie dlatego milczałam cały dzień.

Jutro ponadrabiam żeby wam odpisać... Idę zdychać dalej.
 
Witam dziewczyny . 7 tydzień brak zarodka 😔 lekarz mówi że możliwe że ciąża jest po prostu młodsza i trzeba poczekać , nie mam żadnych plamień, czuję się dobrze . Mój pęcherzyk ciążowy w czwartek na badaniu USG miał 10 mm . Czy jest powód do zmartwien ? Ja już oczywiście płacze od czwartku bo mam w głowie najgorsze myśli że pęcherzyk okaże się pusty ...
ja mam wizytę we wtorek i to będzie u mnie właśnie 7 tc z kawałkiem i też się cały czas obawiam że u mnie może tak być 😔😔😔
 
ja mam wizytę we wtorek i to będzie u mnie właśnie 7 tc z kawałkiem i też się cały czas obawiam że u mnie może tak być 😔😔😔
Pociesza mnie fakt że znalazłam na forach podobne tematy i dziewczyny pisały że miały taką samą sytuację i teraz wszystko jest okej . Ten pęcherzyk jest faktycznie mały więc mam nadzieję że ciąża jest młodsza . Tym bardziej że nic złego narazie się nie dzieje .
 
Pociesza mnie fakt że znalazłam na forach podobne tematy i dziewczyny pisały że miały taką samą sytuację i teraz wszystko jest okej . Ten pęcherzyk jest faktycznie mały więc mam nadzieję że ciąża jest młodsza . Tym bardziej że nic złego narazie się nie dzieje .
zobaczymy jak będzie, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😊
 
reklama
Pociesza mnie fakt że znalazłam na forach podobne tematy i dziewczyny pisały że miały taką samą sytuację i teraz wszystko jest okej . Ten pęcherzyk jest faktycznie mały więc mam nadzieję że ciąża jest młodsza . Tym bardziej że nic złego narazie się nie dzieje .

U mnie na poprzedniej wizycie też jeszcze nie było serduszka, kolejna wizytę mam we wtorek, u polecanego ginekologa. Mam nadzieje, że będzie ok. Trochę świrowałam po poprzedniej wizycie, jak to ja. Ale potrzsbuje 1-2 dni, żeby ochłonąć, i już jest ok.
Dowiem się za chwilę, nie ma co rwać sobie włosów z głowy, spokój jest nam mocno potrzebny 😊
 
Do góry