reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja spakowałam cieńki i dwie pieluchy duże muślinowe takie otulacze.
Co do pieluchy to jeszcze chyba za wcześnie od 36 tyg.ciazy z tego co słyszałam.
 
reklama
Ja też w końcu spakowałam na torbie położyłam kartkę czego jeszcze brakuje i co mam dołożyć, jak coś dokładam to skreślam 😄 bo z moją pamięcią coś słabo ostatnio 😅 zastanawiam się nad rozkiem czy brać go do szpitala i jaki kocyk czy taki cieńszy? Jakie wy macie? Odbierałyście już pampersy z Rossmann?
Zrobiłam podobnie spakowałam i na torbie mam kartkę z brakami;)Ja do szpitala dla małej biorę tylko pampersy i chusteczki, bo resztę zapewnią szpital. A na wyjście rzeczy to mi podrzuci mąż
 
Hej dziewczyny ja wczoraj przed snem zaparzylam sobie podwójnyą porcje melisy i wiecie co spałam jak dziecko i o 6:30 obudziłam się wyspana i dopiero zrobiłam siusiu😁.Wyczytałam właśnie że meliske warto pić w ciąży.
 
Hej dziewczyny ja już po wizycie. Malutka jest głowa w dół, a dzis w nocy poczułam takie konkretne ruchy to chyba wtedy się obróciła. Dala się dokładnie zmierzyć ma 2600 prawie, dziś mam 35 tydz i 0 dni. Kolejna wizytę mam za tydzień bo doktor stwierdził, że teraz to już w każdej chwili może się coś zadziać. Pobrał mi gbs. Szyjka się troszkę skróciła ale jest zamknięta. Pytałam o truskawki doktor powiedział żeby spokojnie jeść z umiarem bo następne dopiero za rok;)
 
Hej dziewczyny ja już po wizycie. Malutka jest głowa w dół, a dzis w nocy poczułam takie konkretne ruchy to chyba wtedy się obróciła. Dala się dokładnie zmierzyć ma 2600 prawie, dziś mam 35 tydz i 0 dni. Kolejna wizytę mam za tydzień bo doktor stwierdził, że teraz to już w każdej chwili może się coś zadziać. Pobrał mi gbs. Szyjka się troszkę skróciła ale jest zamknięta. Pytałam o truskawki doktor powiedział żeby spokojnie jeść z umiarem bo następne dopiero za rok;)
 
O to super że wszystko ok.Malutla już taka duża .☺️Kiedy masz nastepną wizytę?Ja jutro zaczynam 36 tydzień..Ciekawe ile moja już waży .Ja ma wizytę 19.
 
Hej dziewczyny ja już po wizycie. Malutka jest głowa w dół, a dzis w nocy poczułam takie konkretne ruchy to chyba wtedy się obróciła. Dala się dokładnie zmierzyć ma 2600 prawie, dziś mam 35 tydz i 0 dni. Kolejna wizytę mam za tydzień bo doktor stwierdził, że teraz to już w każdej chwili może się coś zadziać. Pobrał mi gbs. Szyjka się troszkę skróciła ale jest zamknięta. Pytałam o truskawki doktor powiedział żeby spokojnie jeść z umiarem bo następne dopiero za rok;)
Też mam już co tydzień. Młody ok. 2.5 kg. I ktg już mi robią. 35+0
 
Jakie już duże te dzieciaczki 🙂 ja dopiero w poniedziałek ciekawe co mi powie na wizycie. Dzisiaj byłam na tych badaniach jestem ciekawa wyników, mają być jutro. Macie swoje położne już wybrane?
 
reklama
Hej dziewczyny ja już po wizycie. Malutka jest głowa w dół, a dzis w nocy poczułam takie konkretne ruchy to chyba wtedy się obróciła. Dala się dokładnie zmierzyć ma 2600 prawie, dziś mam 35 tydz i 0 dni. Kolejna wizytę mam za tydzień bo doktor stwierdził, że teraz to już w każdej chwili może się coś zadziać. Pobrał mi gbs. Szyjka się troszkę skróciła ale jest zamknięta. Pytałam o truskawki doktor powiedział żeby spokojnie jeść z umiarem bo następne dopiero za rok;)
2600 to niby juz duże dzieciątko, ale pamiętam jak kuzynka urodziła córkę 2600 to był taki okruszek 🥰 Trzymam kciuki, żeby jeszcze sobie posiedziała w brzuszku 🩷
Fajnie, że pytałaś lekarza o truskawki 😁 Dziś robię naleśniki z serem i musem truskawkowym na obiad, trochę zamrożę i poszukam przepisu na jakieś konfitury z truskawek 😊
Też mam już co tydzień. Młody ok. 2.5 kg. I ktg już mi robią. 35+0
Ja też już bym chciała chodzić na wizyty co tydzień 😁😁😁

@słoneczko91 Chodzi Ci o położną do porodu czy później do patronazu? Ja mieszkam na przeciwko osrodka zdrowia, lekarz pediatra jest taki sobie (w razie czego i tak bedziemy chodzic prywatnie), ale polozna i pielęgniarki to super babki, ktore odbierały porody mojej mamy 😊

Dziewczyny u mnie dziś pochmurno i chłodno, od rana mam przypływ energii 😃 Już pranie porobione, szybkie zakupy w mięsnym, w domu posprzątane, może rzucę mężowi temat mycia okien, zupa się gotuje, zaraz zabieram się za naleśniki, potem ogarnę prasowanie i truskawki 😃 Trzymajcie kciuki, żeby mi energii nie brakło 😃
 
Do góry