reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny mam takie pytanie...
Moja Mała często ma czkawkę i zazwyczaj te ruchy przy czkawce czułam w dole brzucha. I mimo, że ostatnio na usg nie leżała główką w dół to później chyba się przekręciła, bo czkawka znowu była wyczuwana na dole. Wczoraj wieczorem też tak było. Po godzinkę wykąpałam się, położyłam do łóżka i kolejna czkawka...pierwszy raz z lewej strony brzucha na wysokości pępka. Czy to znaczy, że Mała jeszcze tak swobodnie się porusza w środku i znowu zmieniła pozycję? 🙄
Ja też się ostatnio nad tym zastanawiałam, w identycznej sytuacji 😉 Nagle czkawka była wyczuwalna o wiele wyżej, gdzieś koło pępka. Wydaje mi się, że dziecko jest jeszcze w stanie zmienić pozycję, ale mogę się mylić. Sama jestem ciekawa jak będzie ułożony na najbliższej wizycie 😊
 
reklama
Dziewczyny mam takie pytanie...
Moja Mała często ma czkawkę i zazwyczaj te ruchy przy czkawce czułam w dole brzucha. I mimo, że ostatnio na usg nie leżała główką w dół to później chyba się przekręciła, bo czkawka znowu była wyczuwana na dole. Wczoraj wieczorem też tak było. Po godzinkę wykąpałam się, położyłam do łóżka i kolejna czkawka...pierwszy raz z lewej strony brzucha na wysokości pępka. Czy to znaczy, że Mała jeszcze tak swobodnie się porusza w środku i znowu zmieniła pozycję? 🙄
Mam podobnie, moja córa robi sobie wycieczki chwilowe w dół a potem znowu jest w poprzek, z tymże Tośka ma być drobna to może ma jeszcze miejsce. Nic zobaczę na wizycie jutro i dam znać.dzis nad ranem tak mnie ciągnęło w oacgwinie przez chwilę, że masakra mega nieprzyjemne uczucie.Po szczepieniu wszytko w porządku,ręka boli juzmniej innych objawów brak.
 
Dziewczyny mam takie pytanie...
Moja Mała często ma czkawkę i zazwyczaj te ruchy przy czkawce czułam w dole brzucha. I mimo, że ostatnio na usg nie leżała główką w dół to później chyba się przekręciła, bo czkawka znowu była wyczuwana na dole. Wczoraj wieczorem też tak było. Po godzinkę wykąpałam się, położyłam do łóżka i kolejna czkawka...pierwszy raz z lewej strony brzucha na wysokości pępka. Czy to znaczy, że Mała jeszcze tak swobodnie się porusza w środku i znowu zmieniła pozycję? 🙄
Mój jest głową w dół ale po prawej stronie brzucha. Może być dalej głową w dół ale np przesuwać się głową to w lewo to w prawo
 
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi 😊 zobaczymy przy kolejnej czkawce i kolejnym usg 😄
Byłam dziś z mężem na zakupach, zrobilam prania, teraz kończymy obiad... I walizka na mnie patrzy, ale chyba zacznę ją pakować za tydzień 😃
 
Ja też w końcu spakowałam na torbie położyłam kartkę czego jeszcze brakuje i co mam dołożyć, jak coś dokładam to skreślam 😄 bo z moją pamięcią coś słabo ostatnio 😅 zastanawiam się nad rozkiem czy brać go do szpitala i jaki kocyk czy taki cieńszy? Jakie wy macie? Odbierałyście już pampersy z Rossmann?
 
reklama
Ja też w końcu spakowałam na torbie położyłam kartkę czego jeszcze brakuje i co mam dołożyć, jak coś dokładam to skreślam 😄 bo z moją pamięcią coś słabo ostatnio 😅 zastanawiam się nad rozkiem czy brać go do szpitala i jaki kocyk czy taki cieńszy? Jakie wy macie? Odbierałyście już pampersy z Rossmann?
 
Do góry