reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie - brak zarodka

reklama
duża masz dawkę jodu, ja mam połowę z tego. Ale fajnie ci wszystko opisał, od razu robiłaś te wszystkie badania? Mi kazała trochę później, chyba na ryzyko utraty tak wczesnej ciąży :) ja nie miałam aż tak dokładnie opisanej wizyty, ale mimo wszystko miałam o wiele lepiej niż op:)

Nie mam, dziś 35+3 ;) i aktualnie nie biorę nic poza żelazem (na receptę) i magnezem
 
Cicho, ja znalazłam swoje badanie z drugą córką. Uch, ależ to był cham... Ale spieszyło mi się zobaczyć moje żyjątko 😆
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-11-29-20-26-09-79_b9e4a38ab737b0e3b147fc5dedd3d419.jpg
    Screenshot_2023-11-29-20-26-09-79_b9e4a38ab737b0e3b147fc5dedd3d419.jpg
    140,9 KB · Wyświetleń: 87
Ej, pan doktor by się tak zepsuł? Ja myślalam, że on już nie przyjmuje, bo przeszedł na emeryturę, bylam u niego w 1 ciąży na prenatalnych, a potem przepisywał mi leki na zatrzymanie laktacji i był naprawdę jednym z lepszych lekarzy w Medicoverze, ktorych spotkałam. Znaczy, ginekolodzy w Medi to kupa, ale on byl spoko. Prawie godzinę mi robil USG, bo młoda nie chciała współpracować, nie spieszył się.
Jak zaszlam w 2 ciążę, to załowalam, że już go nie ma w Medi.

Nie wiem, co się zepsuło.
 
No jest różnica i to wielka masakra jakaś :(
Dopiero co pisałaś, że wyśmienity lekarz.

Ja tam nikogo nie bronię i nie oskarżam, ale mi to śmierdzi oczernianiem lekarza.

Ewentualnie trolem.

Ostatnio jakiś wysyp bez jaj. Jak nie odgrzebują stare tematy albo zakładają kontrowersyjne wątki, to inne cuda.

Edit: i ta pieczątka jak wół. Dziwne to i tyle. A trochę książek kryminalnych się w życiu przeczytało 😅😅😅
 
reklama
Do góry