reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka :)

reklama
U mnie w 1 ciazy na I prenatalnym usg nie chcial zgadywac. Plec poznalam dopiero kolo 19-20 tc. Byla to dziewczynka.
W 2 ciazy na I prenatalnym usg bylam u innego lekarza i powiedzial, ze na 90% dziewczynka. A na polowkowych potwierdzil juz na 100%.
 
W 11 tygodniu dzięki badaniu genetycznemu.
Ale ma USG też było ewidentnie widać wyrostek typowo na chłopca. W 14 tygodniu na kolejnym USG niż potwierdzono płeć. Do końca ciąży mimo rozczarowania mojej córki nic się nie zmieniło. Po porodzie też nie 😉 musi żyć mając dwóch braci
 
W obu ciażach na pierwszych prenatalnych lekarka stwierdziła, że dziewczynki, potem badanie Nipt to potwierdziło 🙂
 
W 16tc lekarz bez cienia wątpliwości powiedział, że będzie dziewczynka 🙂 w 12 tc na prenatalnych już coś widzial, ale nie chciał powiedzieć.
 
Ktoś wie co u mnie? Na zdjęciach 14 tc i pare dni. Lekarz raz chłopak a za chwile że mogą to też być opuchnięte wargi sromowe. Zaczynam wariować już :( będę wdzięczna jeśli ktoś coś rozpoznaje. Zdjęcie w mocnym przybliżeniu.
 

Załączniki

  • IMG_3286.jpeg
    IMG_3286.jpeg
    83,2 KB · Wyświetleń: 88
Ktoś wie co u mnie? Na zdjęciach 14 tc i pare dni. Lekarz raz chłopak a za chwile że mogą to też być opuchnięte wargi sromowe. Zaczynam wariować już :( będę wdzięczna jeśli ktoś coś rozpoznaje. Zdjęcie w mocnym przybliżeniu.
no właśnie w takim przybliżeniu , że nie wiadomo w ogóle co tu jest 😶
 
reklama
może daj normalne zdjęcie, bo tu serio widać po prostu plamę
Bez przybliżenia. Chodzi o to że na przybliżeniu widać kreskę która dzięki ten narząd na pół. Wyglada jakby były po prostu dwie Warki sromowe jedna przerośnięta ale już nie wiem sama co myśleć. Dobija mnie to.
 

Załączniki

  • IMG_3123.jpeg
    IMG_3123.jpeg
    26 KB · Wyświetleń: 73
Do góry