reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Powiem Wam szczerze, że strasznie zaczynam się stresować jutrzejszą wizytą. Siedzę w pracy i tylko zerkam na zegarek a jak na złość czas jakoś wolniej leci. Ciągnie mnie od rana podbrzusze, pachwiny, mam takie uczucie jakbym miała zaraz dostać okres, jakoś mi słabo Ech ech ech....
Mam nadzieję, że będzie wszytko dobrze bo zwariuje.
ja mam tak samo ciągnie podbrzusze i trochę czuję się jak na okres. Dla pewności zrobiłam znowu test o czułości 25 bo mój mózg też już wariuje. Na teście dwie wyraźne kreski. Po prostu chyba tylko spokój nas uratuje 🤣. Mówi to ta, która sprawdza co chwilę czy jest już wynik bety i progesteronu 😅🙈. Po prostu chyba nie da się nie przejmować w tych pierwszych tygodniach 😥
 
reklama
Dziewczyny, stres nic nie da. Zamiast zamartwiać się czy wszystko ok zamknijcie oczy i posłuchajcie ptaków czy tam czegoś co Was otacza. Na pewne rzeczy wpływu nie mamy ale na spokoj okruszka już tak. Wdech, wydech. Będzie dobrze.
 
Teraz będzie życie od wizyty do wizyty. Najgorsze jest to, że jak są objawy ciążowe ciągnięcie brzucha bóle jak na okres to się zamartwiam czy nic się złego nie dzieje. A jak ich nie ma to jest jeszcze gorzej. Generalnie nie dogodzisz. Ja mam na pokładzie 2 latke także po odpoczywać bardzo z nią nie mogę.
 
Teraz będzie życie od wizyty do wizyty. Najgorsze jest to, że jak są objawy ciążowe ciągnięcie brzucha bóle jak na okres to się zamartwiam czy nic się złego nie dzieje. A jak ich nie ma to jest jeszcze gorzej. Generalnie nie dogodzisz. Ja mam na pokładzie 2 latke także po odpoczywać bardzo z nią nie mogę.
Ja mam 20 mies przylepę i 6 latka , rozumiem Cię doskonale
 
Teraz będzie życie od wizyty do wizyty. Najgorsze jest to, że jak są objawy ciążowe ciągnięcie brzucha bóle jak na okres to się zamartwiam czy nic się złego nie dzieje. A jak ich nie ma to jest jeszcze gorzej. Generalnie nie dogodzisz. Ja mam na pokładzie 2 latke także po odpoczywać bardzo z nią nie mogę.
odpoczywać? A co to znaczy? U mnie roczniak na pokładzie. Charakterny roczniak 🙃
 
Dziewczyny dajcie znać jak będziecie mieć wyniki bo moja beta wyszła 2475... I w sumie w żadnej ciąży nie miałam tak wysokiej na tym etapie
Dam znać jak tylko będę mieć wynik. WOW beta piękna, wysoka 😍. A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę i na kiedy masz mniej więcej termin? Słyszałam, że taka wysoka beta zdarza się przy ciążach bliźniaczych ;).
 
reklama
Do góry