reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ania ty to jesteś ekspert i bede to powtarzac, rano sprawdzalam ten sluz oczywiscie tak jak Ty to robiłas wewnatrz i jeszcze nic tam niewidzialm tzn cos lepkiego bylo ale napewno nie sliskie i napewno jeszcze nie biale, ale teraz sobie sprawdzilam i mam duzo lepkiego białego sluzu:tak:, czyli ten wczorajszy ból o 23 to napewno raczej owulka była co nie? nie bo teraz juz swiruje czy ja se ten bol wymyslilam i mialam moze owulke w czwartek hehe co do podekscytowania to sama jestem tak strasznie ciekawa co to bedzie... niewiem jak wytrzymam te 2 tygodnie:rofl2::-D dobrze ze mozna z Wami sobie popisac, razniej jest:-);-)
anuffi no sprawdzaj sprawdzaj ten sluzik;-)
 
anuffi
tak w środe mialam 18mm i w tedy serduchowałam ale to jest tak owulka jest albo jak pecherzyk ma 21-22, albo jak ma 23-24 wiec hm... niewiadomo kiedy bedziesz miec Ty bo ja tak jak mowie w ten dzien co mialam 18mm to maiałam juz duzo sluzu ...
no ciezkie to planowanie:-D:-D:-D
 
Ania ty to jesteś ekspert i bede to powtarzac, rano sprawdzalam ten sluz oczywiscie tak jak Ty to robiłas wewnatrz i jeszcze nic tam niewidzialm tzn cos lepkiego bylo ale napewno nie sliskie i napewno jeszcze nie biale, ale teraz sobie sprawdzilam i mam duzo lepkiego białego sluzu:tak:, czyli ten wczorajszy ból o 23 to napewno raczej owulka była co nie? nie bo teraz juz swiruje czy ja se ten bol wymyslilam i mialam moze owulke w czwartek hehe co do podekscytowania to sama jestem tak strasznie ciekawa co to bedzie... niewiem jak wytrzymam te 2 tygodnie:rofl2::-D dobrze ze mozna z Wami sobie popisac, razniej jest:-);-)
anuffi no sprawdzaj sprawdzaj ten sluzik;-)
Jesli dopiero dziś śluz się zmienił na lepki i biały to na 99,9% miałaś owulke wczoraj, na 100% to lekarz niech potwierdzi, ale z tego co czytałam to tak wygląda.

Anufifi nie patrz na śluz tylko działaj na pewno gdzies tam troszke go jest i spróbuj z ta tempką u mnie też nie zawsze to było ksiązkowo, ale da nam jakis obraz. Co do rozpakowywania to spoko ...Medio albo Sylwia da wWam znać. Po prostu z moim Marcinkiem to cięzko wejść na kompa...
 
anuffi u Ciebie wyglada to tak

sobota - 18-19
niedziela - 20-21
poniedziałek - 22-23
wtorek -24-25
czyli owulka bedzie albo z poniedzialku na wtorek, albo w wtorek mysle ze do 15stej.
 
anuffi u Ciebie wyglada to tak

sobota - 18-19
niedziela - 20-21
poniedziałek - 22-23
wtorek -24-25
czyli owulka bedzie albo z poniedzialku na wtorek, albo w wtorek mysle ze do 15stej.

To nawet jak będzie z poniedziałku na wtorek to mamy 2 dni. Anufifi a w poprzednich cyklach jak to było? Kiedy ostatnie serducho i kiedy owulka?
 
anuffi
ja jestem za Ania serdu**** dzisiaj masz juz dwuch chłopakow teraz to musisz miec dziewczynke:tak: ale moze nieprzyblizaj sie do tej owulki, nawyzej nie bedzie ciazy to dopiero twoj 4cykl wiec spoko jeszcze masz czas pomysl o mnie ja juz mam 11cykl i jakos wytrzymalam bo bardzo pragne coreczki:-) hm... a jak sprawdzasz ten sluz wewnatrz?
 
reklama
w ostatnim cyklu serduchowałam do 12 dc bo tak test wyszedł , a owulka była 16 dc bo 17 był juz bialy śluz....

No to dziewczyny do kiedy psia krew ja mam serduchować do dzisiaj wieczór czy jutro rano czy jeszcze jutro wieczór!?!?!!?:rofl2::-D

Piszcie...będz\ie na kogo zwalać :)
:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry