reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam wszystkie :-)
Od tego cyklu tak bardziej na poważnie staramy się o dzidziusia :tak:
Kupiłam nawet testy owulacyjne ale po przeczytaniu całej masy informacji zielona jestem totalnie i nie wiem w końcu jak to intempretować.
Otóż cykle mam 32dniowe . Od 11 dc zaczęłam robić testy i była tylko kreska kontrolna i tak do 14dc , 15dc nie robiłam :zawstydzona/y: a 16dc wyszły dwie krechy ( testowa była o wiele ciemniejsza od kontrolnej) , 17dc była już testowa słabsza i wczoraj znów bledsza. I teraz pytanie kiedy mogłam mieć owulkę? Serduszokwaliśmy 16 dc myślicie że coś mogło się zadziać??
 
reklama
Cześć Dziewczynki!
Ja nadal w dwupaku....no i zaczynam sie już wkurzac....myślałam że dzis zacznie się coś dziać, a tu d.....
No ale jadę zaraz do szpitala i niech spróbują mnie wygonić...to sie przykuje do kaloryfera.....
Chciałabym żeby mnie dziś pocięli ale....nie liczę na to...
Czarodziejko wysyłałam Ci priv i cos mi się cięło więc nie wiem czy doszło. Wysłałam Ci zaproszenie i napisałam pod wykresem. Na 28 jestem andruta.

Trzymajcie za mnie kciuki....papa
 
Hej dziewczynki
Aniu nawet nie wiesz jak moje serce sie raduje ze jestes z nami:-D
Mam nadzieje ze czujesz sie dobrze...a przynajmniej na tyle na ile mozna sie czuc dobrze w 9 miesiacu ciązy.
Wyslalam tobie i anufifi link doi 28dni.pl
odnajdzicie mnie i dodacie bo ja nie wiem jak tam sie szuka znajomych.
Anufifi- gdzie jestes babeczko?
Agula 82- zycze szybkiego zafasolkowania!!!
Jesli masz 32 dniowe cykle i serduszkowaliscie w 16 dniu to moglo sie zadziac oj moglo tylko ze moim skromnym zdaniem na chlopca...choc roznie bywa z tą owulką
Buziaki dziewczyny i miulego dnia
Agnieszka12- Jak tam mamuśku u Ciebie?
jakies pierwsze dolegliwosci?
red_heart.png
 
Cześć Dziewczynki!
Ja nadal w dwupaku....no i zaczynam sie już wkurzac....myślałam że dzis zacznie się coś dziać, a tu d.....
No ale jadę zaraz do szpitala i niech spróbują mnie wygonić...to sie przykuje do kaloryfera.....
Chciałabym żeby mnie dziś pocięli ale....nie liczę na to...
Czarodziejko wysyłałam Ci priv i cos mi się cięło więc nie wiem czy doszło. Wysłałam Ci zaproszenie i napisałam pod wykresem. Na 28 jestem andruta.

Trzymajcie za mnie kciuki....papa

Anusia przemocniusio zaciskam kciuki za Ciebie i Aniczkę
Badz dzielna
ale Ty bedziesz w koncu to 3 dzieciątko ;)
sciskam
bede myslala i pomodle sie
 
Jestem jestem kochane ....się tu dzieje widzę :tak:

Aniu....nie daj się :) my trzymamy kciuki zebyc juz dziś przytuliła królewne:)
Czarodziejka ...tak jestem na 28 dni jako anufifi ale jak ANia pisałam nie naskorbałam nic , ale obiecuje sie poprowic od nastepnego cyklu tylko musz etermometr jakis wiarygodny kupic bo mam 4 i kazdy inaczej pokazuje, ale obiecuję ze nie odpuszcze od następnego cyklu :)
Kicia ...cieszę się ze będę mieć towarzystwo :) i mam nadzieje ze pójdziemy śladami Agi :):tak:

Agula...jak poczytasz tu kilka stron wczesniej to sie dowiesz ze z tymi testami to różnie bywa i trudno się nimi sugerowc , ale 16 dc w 32 dniowym cyklu dobrze wrózy ...zalezy jeszcze jak masz owulki zazwyczaj i czy starasz się o córcie , czy jest ci obojętne....ja mam cykle 31 dniowe i gdybym seruchowała 16 dc to napewno cosik by mi wyszło ,ale ja tym razem marze o córci :tak:;-)

Pozdrawiam kochane dziewuszki
 
Witam dziewczynki, :happy:
Ania ja Ci zycze abys dziś juz mogła trzymać maleńka na rękach;-):tak:zaciskam kciuki :tak: buziki kochana trzymaj się!!!
Czarodzijka co do dolegliwości to niemam żadnych, wczoraj jedynie bolał mnie brzuch jak na okres, i mąz się smieje że mam brodawki afrykańskie:-D:-D:-D
nie czuje żebym była w ciązy więc uwieze jak zobacze II kreseczki a jutro rano robie test:tak:
trzymajcie się kochane bede wieczorkiem bo dziś znów mnustwo spraw do załatwienia mam ( budujemy sie i temu);-);-);-)

 
Witam was:)

Wczoraj u położnej było ponad godz opóźnienia wrrr, naczekałam się w poczekalni i w końcu jak weszłam to zbadała mnie i powiedziała,że dziecko jest duże i główkę ma bardzo nisko i jest gotowe do wyjścia(wg niej w każdej chwili może nastąpić poród). Jak badała mu serduszko to okazało się,że ma za wysokie tętno(180, ale miał w tym czasie czkawke) i musieliśmy jechac do szpitala na KTG,na szczęćie wszystko ok.
Wieczorkiem chciałm napisać, ale nie mogłam się połączyć z internetem.
Pozdrawiam.
 
hej :-)

Czarodziejko to testy owu a nie ciazowe - niestety :)

Aniu wykres zalozylam ale jest bez tempki wiec i tak nic nie widac z niego...
trzymam kciuki za ciebie i malenka zeby szybko poszlo!!!

Medio to juz tuz tuz...

Anufifi napewno nam sie kiedys uda, trzeba byc tylkocierpliwym a z tymjuz gorzej :-D

Aga trzymam kciuki za dwie kreski!
 
reklama
Jarzebina a wy w tym cyklu sie staracie?

staramy, staramy :tak: mi marzy się dziewczynka, ale ten cykl,że tak powiem, jest pod dyktando mojego M, więc rzadnych testów, pomiarów itp, tylko przyjemność :tak::-D:tak: a w tych dniach powinna być owocna, więc działamy ..... :tak::-D:tak:

Otóż cykle mam 32dniowe . Od 11 dc zaczęłam robić testy i była tylko kreska kontrolna i tak do 14dc , 15dc nie robiłam :zawstydzona/y: a 16dc wyszły dwie krechy ( testowa była o wiele ciemniejsza od kontrolnej) , 17dc była już testowa słabsza i wczoraj znów bledsza. I teraz pytanie kiedy mogłam mieć owulkę? Serduszokwaliśmy 16 dc myślicie że coś mogło się zadziać??

mogło, mogło :tak::-D:tak: przy cyklach 32 dniowych, książkowo owulka powinna być w okolicy 18 dc, więc 16 dc może przynieść II kreseczki czemu nie i tego Ci życzę z całego serducha

zbadała mnie i powiedziała,że dziecko jest duże i główkę ma bardzo nisko i jest gotowe do wyjścia(...) i musieliśmy jechac do szpitala na KTG,na szczęćie wszystko ok.

i najważniejsze,że wszystko OK :tak::-D:tak: czyli i Karolek juz gotowy więc czekamyna maleństwo :tak::-D:tak:

ciekawe, jak mała Anki.... czy już dzisiaj będzie u mamusi w ramionach ? :tak::-D:tak:
 
Do góry