reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Jarzebinka to trzymam kciuki za ten cykl :):):)
Kicia u mnie z cierpliwością kiepsko ...właściwie co tu mówić ...kompletny jej brak...nie wiem jakim cudem ja 5 cykl staranek mam przed sobą ...to wprost nieprawdopodobne ale myśle , że to zasługa dziewczyn tu na forum ...dodają mi sił :)bez nich byłabym w ciązy juz z 3 miesiac ale napewno z chłopcem a tak...szanse są :tak::-)
 
reklama
Witam dziewczynki, :happy:

Czarodzijka co do dolegliwości to niemam żadnych, wczoraj jedynie bolał mnie brzuch jak na okres, i mąz się smieje że mam brodawki afrykańskie:-D:-D:-D
nie czuje żebym była w ciązy więc uwieze jak zobacze II kreseczki a jutro rano robie test:tak:
trzymajcie się kochane bede wieczorkiem bo dziś znów mnustwo spraw do załatwienia mam ( budujemy sie i temu);-);-);-)
No nie zapeszajmy ale moim zdaniem jutro te dwie kreseczki to formalnosc
heart.png

Witam was:)

Wczoraj u położnej było ponad godz opóźnienia wrrr, naczekałam się w poczekalni i w końcu jak weszłam to zbadała mnie i powiedziała,że dziecko jest duże i główkę ma bardzo nisko i jest gotowe do wyjścia(wg niej w każdej chwili może nastąpić poród). Jak badała mu serduszko to okazało się,że ma za wysokie tętno(180, ale miał w tym czasie czkawke) i musieliśmy jechac do szpitala na KTG,na szczęćie wszystko ok.
Wieczorkiem chciałm napisać, ale nie mogłam się połączyć z internetem.
Pozdrawiam.
Mediusia - to dobrze ze z Karolkiem wszytsko ok.
Kurcze maluch juz sie przygotowuje do wyjscia...
Oby szybko poszlo ;)

hej :-)

Czarodziejko to testy owu a nie ciazowe - niestety :)
Kicia beda i te ciązowe...zobaczysz jeszcze nam pokazesz na foteczce swoje sliczne tesciki ;)

!
 
dziekuje dziewczynki za odp.
jestem przeszczesliwa cokolwiek bedzie- czy ksiezniczka, czy ksiaze.
wogole to dla mnie OGROMNY CUD ze zaszlam w ciaze mimo tego ze nawet nie wiedzialam czy mam owu.
no wlasnie, a moze i tak wszystko sie poprzesuwalo, moze te owu wogole bylo kiedy indziej, a ten bl brzucha to np od pracy., przemeczenia... sama nie wiem. wczesniejsze 2 miesiace korzystalam z kalkulatorow ktore wyliczaly mi moja ewentualna owulke i przytulalismy sie i pare dni wczesniej i w i po- i nic z tego nie wychodzilo.
a raptem kiedy pomyslalm sobie- moze ja wogole nie mam owu i musze zrobic badania zaszlam w ciaze.zapisywalam sobie daty przytulanek (nie wiem czemu, nie nastawialam sie)tak do tej mojej teoretycznej owu, a potem uczepilam sie tego bolu brzucha...ze to byla owu.
w 28 dniu cyklu test wyszedl mi z II kreseczkami jedna jasniejsza, potem pobolewal codzien brzuch jak na @, balam sie i latalam sprawdzc co to, jednak te dwie kreseczki wciaz staly mi przed oczami i dawaly nadzieje. i jak @ sie nie pojawiala, i nie pojawiala to po 4 dniach zrobilam test digital i wyszlo mi PREGNANT 3 WEEKS+.(bylam w ciazy od 3 lub wiecej tyg)
sory ze sie rozpisalam, tak to moja historia.
oczywiscie czy dziewczynka czy chlppczyk to dla mnie CUD CUD I SZCZESCIE NAD SZCZESCIAMI!!!!
 
ANKA 34 - szczesliwego porodu, i duzo radosci z coreczki :tak::-)

MEDIO- tobie rowniez wkrotce wszystkiego pomyslnego i wspanialego malego mezczyzny :-):tak:

pozostalym dziewczynkom - spelnienia marzen , ale tez luzu i troszeczke zapomnienia o owu, dniach takich a takich, przeczytajcie moja historyjke. nie jest z pewnoscia nie wiadomo jaka ale ... jak po 2 nieudanych probach zapomnialam to sie udalo!
tego wam zycze!
 
Dziewczyny:))))) UWAGA....

"SMS z godziny.. 12.49 .. Ania przyjeta na oddzial.. z 1.5cm rozwarciem i nieregularnymi skurczami:). Leży na porodowce na obserwacji jak sie nic nie bedzie dzialo położą Anie na patoligii "

wiec Dziewczyny sciskac kciuki mocno za nasza Anie :sorry:;-):-):-)
Przepraszam ze pisze dopiero teraz..ale dopiero wrocilam do domku:)) i jeszcze sie nawet nie rozebralam hhehe..chcialam Wam przekazac wiadomosci :))
 
Ostatnia edycja:
No to trzymam kciuki za anie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!
Zapraszamy dziewuszke na swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
No to jestem. Niestety Królewny dziś nie będzie.....rozwarcie na 1,5cm ale skurcze byle jakie, więc stwierdzili że akcji porodowej nie ma i przeniesli mnie na oddział. Leżę w pokoju 3 osobowym ale jest nas dwie i nudy jak diabli. Jutro na wizycie będę się pytać kiedy cc i myslę że czwartek piątek, że dłużej nie bęą czekac bo i nie ma na co.
 
Do góry