reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Aniu dużo spokoju i jak najlepiej przeprowadzonej CC . Ucałuj córcie ode mnie :tak:
Medio to pewnie sporo nerwów kosztowało Cię zanim wszystko się wyjaśniło w tym KTG . Cieszę się że u Karolka wszystko w porządku . A na jakiej podstawie wiadomo że jest duży ? Nie piszesz nic o Usg . Jeśli faktycznie jest duży to lepiej żeby długo nie czekał z przyjściem na ten świat bo ciężko będzie Ci go urodzić . Jak tam Krzyś ? Gotowy do roli brata ? Pozdrawiam . Dbaj o Was :tak:
 
reklama
Anusia jak super ze jestes ze masz necik ;)
Kurcze ze tez musisz tak czekac...:baffled:
No ale miejmy nadzieje ze lekarze wiedzą co robią.
O tyle dobrze ze jeszcze mozesz sobie polezec choc pewnie wolabys juz miec swoja Aniczkę.
Calusy dla Was dziewczynki :)
shyly.png
 
Medio to pewnie sporo nerwów kosztowało Cię zanim wszystko się wyjaśniło w tym KTG . Cieszę się że u Karolka wszystko w porządku . A na jakiej podstawie wiadomo że jest duży ? Nie piszesz nic o Usg . Jeśli faktycznie jest duży to lepiej żeby długo nie czekał z przyjściem na ten świat bo ciężko będzie Ci go urodzić . Jak tam Krzyś ? Gotowy do roli brata ? Pozdrawiam . Dbaj o Was :tak:
Położna mierzy co wizyte brzuch i maca i na tej podstawie stwierdziął,że Loluś spory:-).
Krzyś już nie może się doczekać. Mam nadzieję,że nie będzie zazdrosny, bo to skorpionek i jak narazie się nie zanosi, oby nie był, bo nie było by nam wtedy miło.
A ja wszytsko robię, wiesz mieszakam w Anglii, mąż ciągle w pracy i sama muszę prawie wszystko robić. Pucuję dom, piorę firanki i wogóle mnóstwo roboty, wiadomo:sorry:. Najgorsze jest wchodzenie po schodach tam i spowrotem.
Wiesz Kotuś obawiam się właśnie,że dzidzia duża i chcę by było wszytsko dobrze.
Usg będę miała 19 grudnia, ale jak mnie chwyci wcześniej, nie wiem czy mi zrobią.
A jak u Ciebie, już się nie zamarwiasz o maluszka, pewnie i brzusio się pokazał już co? Pozdrawiam Was.:tak:
Anka34 Powodzenia:-):-):-)!!!
 
najpierw przeczytałam sms'ka od Sylwi,że Ania w szpitalu, wiec pomyslałam,że na drugiej stronie będzie już wiadomość,że Ania tuli małą a tu niespodzianka :tak: Ania sie odzywa i to nadal 2w1 więc Aniu cierpliwosci i wytrwałości i czekamy do jutra :tak:

Asus, właśnie, doczekałaś sie juz swojego brzuszka??? :-p
 
Aneczko dobrze ze masz kompa ...będziemy na bierząco w centrum wydarzeń ...NO jak tak dalej pójdzie to ja bede świetować roczek Tomusia a ty urodziny Aniki :):tak::-D:-).
Myslami jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki
 
Aniu - skrobaj do nas na tyle na ile mozesz.
Anufifi- gdzie sie podziewalas kochana ;)
kONIECZNIE prowadz pomiary tempki na 28dni :)
Moj wykres to jedna wielka Gora lodowa..he he
Dziewczyny buziaki dla Was wieczorne
Ide dzis pokrzepic sie przed snem i poczytac coś "madrego" pt: "Dlaczego ludzie chorują?"
Bardzo ciekawa ksiązka....
Buziaki babeczki
 
no i oczywiście kolejny raz postawiłam na swoim............ jeżeli ból w nocy to był bół owulacyjny, a przytulanki były w niedzielę wieczorem czyli ok. 2-2,5 dnia wcześniej, jeszcze teraz czuje kłucie w prawym boku ........ :tak::-D:tak: więc pewnie chęć posiadania dziewczynki jest w tej chwili jeszcze troszkę silniejsza niż chęć posiadania dziecka, więc wczorajsze podchody M nie zdały się na nic, było miło i przyjemnie, ale na tym się skończyło .......... :tak::-D:tak:

Aniu i jak dzisiaj, jak nocka i samopoczucie ???? :-p

miłego :rofl2:
 
Cześć Dziewczynki:happy:

Jarzębinko o ktorej mialas serduchowanie w niedziele , a o ktorej bol owulacyjny dziś?

No dziewczyny teraz was zaskocze robiłam test ciazowy i wyszła I kreska:sorry::baffled::eek:
więc teraz to wogóle jestem w kropce:sorry: w sobote mam dostac okres, ale kupiłam taki test ciązowy co wykrywa 10hcg czyli bardzo bardzo wczesna ciaze....:eek: nazywa sie Bobo-test strumieniowy niebieski. No nic czekam do soboty i powtorze w dniu spodziewanej miesiaczki no chyba ze okrez przyjdzie to nie zdaze:sorry: napisze wam tylko z ejak byłam z moim synkiem w ciazy to robilam test 3 dni przed spodziewana miesiaczka i wyszly II kreseczki, więc dzisiejsze testowanie ostudziło mnie troche....:baffled:

buziaki miłego dzionka życze
 
reklama
Jarzebinka ładnie to tak męża na pokuszenie wodzić ? :-) Oby Twoje marzenie się spełniło :tak:
Medio no to faktycznie się nie oszczędzasz , ale jak taka wyćwiczona jesteś to pewnie urodzisz raz - dwa :tak:

A u mnie brzuszek faktycznie jakiś tam się pojawił ale żeby nie było za różowo to znów martwię się z innych powodów . Po pierwsze wydaje mi się że brzuszek jak dziecko rośnie powinien robić się coraz twardszy , a mój jest teraz miększy niż np miesiąc temu , a po drugie mój maluch prawie WCALE się nie rusza . Wcześniej jak np wieczorem się położyłam i położyłam sobie pilota od telewizora na brzuchu to tylko podskakiwał a teraz to są takie ruchy jak w 20 tyg , delikatne puknięcia i jest ich BARDZO mało . 20 grudnia mam usg to się dowiem czy wszystko ok. - tylko to jeszcze tak daleko ........................:baffled:
 
Do góry