reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anufifi
To chyba mamy podobne podejscie i chyba tylko w Polsce jest taka nagonka na to by szczepic dzieci jak najszybciej a ja cos czuje ze rozchodzi sie kasę
Bo jak sama wiesz te skojarzone szczepionki to niezły koszt. No ale wiadomo zdrowie dziecka najwaznijesze
Ja tez zawsze schizuje jak Maly ma byc szczepiony.
Ale dobrze ze mi o tym mowisz bo moje dziecko jakies 3 tygodnie temu mialo angine i antybiotyk:baffled::baffled: wiec chyba pojde na bilans ale jeszcze sie wstrzymam ze szczepieniem
 
reklama
Jarzębinko ja też dzisiaj w nocy czułam ten "ból" tylko ze ja niestety serduszkowałam dzień wczesniej niż Ty czyli 3,5 dnia przed, także sądzę ze nic z tego nie będzie ale Ty masz spore szanse :tak:
 
Ale mnie tu dziś lekarz wkurzył.....pacan jeden.....jestem wkurzona na maxa. Cesarka prawdopodobnie jutro bo na 100% też mi nie powiedział....
 
Czarodziejko ...ja bym odczekała jeszcze z dwa tygodnie :) ze szczepieniem , lepiej byc spokojnym... ja mam jeszcze bilans ale 6 latka :)

Indygo jak był śluz płodny czyli rozciagliwy te 3,5 dnia przed to szanse są :):) ...moim skromnym zdaniem.

Sylwia ale masz fajnego faceta ...14 latek brzmi pieknie :tak::-).Fajnie , że masz takich duzych chłopców :)
 
Ania Ty jeszcze 2w1:sorry:
i to jest to co ja mówie jak niedasz lekarzowi w ręke to se możesz czekać i czekać..
ja pojechalam do szpitala z rozwarciem na 1,5 cm przy byle jakich skorczach i tez mnie do domu chcieli odesłac powiedziałam mezowi że ja juz nie wracam.... dal lekarzowi pare stówek i za 6godzin miałam malego na rękach:eek::baffled:.......:-)

oby Ci to cc jutro zrobili.... trzymam za Ciebie bądz dzielna wytrzymasz jeszcze troszke:tak::-) a jutro swietujemy z Tobą:-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
No więc będziemy mieć barbórkę.......właśnie wróciłam od ordynatora.....cesarka jutro ok 10-11. Niestey...nie chce wyjśc sama.....trzeba ją wyciągnąć.....
 
reklama
a ja z mezem strzelałam na chłopca- tym razem...duzo kombinacji..jak dla mnie prosciej zmajstrowac dziewczynke:-D

teraz jak kilka kombinowanych cykli nic nie wyszlo przytulansko było 3 dni przed owulacja raz dziennie- sadzicie, ze sa szansejeszcze na synka?:happy:

pozdrawiam
 
Do góry