reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

a wogole na poczatku niala byc Jadwiga (Jadźka, Jadwinia, Jadwisia, Wisia)
Moja córka też miała być Jadwiga lub Mira (ale nie Mirosława, a po prostu Mira):-)
Dostała jednak na imię Zosia, po babci mojego M. Niestety nie doczekała narodzin prawnuczki :-(
Dla chłopczyka miałam dość znane imiona: Szymon, Szczepan lub Stefan.
Za to mój M wymyślił Mściwoja :szok:
 
reklama
Ja znam: Marikę i Erykę (siostry), Ksenię.
Gdzieś w rodzinie mam Remika.
Brat koleżanki miał być Sereną, ale nosi imiona Samuel Albin.
Bliźniacy: Jeremiasz i Jonasz.
Sąsiadka Albina.
A co powiecie na Ruben i Orest?
 
Kinia - a dlaczego Zosia to nieszczęśliwe?????

Toola - ja miałam w podstawówce Krysię w klasie i wszyscy mówiliśmy na nią Tuśka, wszyscy łącznie z nauczycielami. Tuśka jest dzisiaj szanowanym lekarzem, pacjenci pewnie mówią o niej "pani doktor Krystyna", ale my Tuśka, Tusia, Tusieńka:-)
 
Ostatnia edycja:
Marzenka1985 Anastazja to bardzo ładne imię. Córeczce napewno się spodoba :)
Anaklim Ja też w klasie miałam Krystynę, ale wszyscy mówili na nią Kryśka. Tusia ładnie, ale Kryśka mi się nie podoba.

A jeszczę pośrednio znam: Senę, Yasmin Laylę i Sony'ego ;)
 
:) a na mojego Dorianka jednak wołają Doduś
i już sie przyzwyczaiłam , chociaż na początku mi sie nie spodobało :)
ale teraz jest ok,
mój tata to wymyślił :-D

chyba do niego to pasuje bo to takie wesołe zdrobnienie
a on sie tak fajnie uśmiecha :-D
 
reklama
najbardziej mnie zszokowało imie PHOBE tzw. fibi biedna mała dziewczynak które chodzi do pierwszej klasy i dzieci ze zdziwieniem czytają jej plakietke z imieniem , wiecie jak ona musi się czućto jest straszne jak rodzice się niezastanowią jak będzie w przyszłości
 
Do góry