reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

u nas Ksenia - Ksymena też była rozpatrywana, ale imię musi jakoś współgrać z nazwiskiem, a to ni jak nie pasowało.

no my z mezem chcemy dac coreczce na imie anastazja jest to imie raczej rzadkie bo nieslyszalam jeszcze u znajomych :)):-D
ładnie

Kinia - a dlaczego Zosia to nieszczęśliwe?????
to taka historia rodzinna. Jedna z moich kuzynek miała na imię Zofia. Zmarła w bardzo tragicznych okolicznościach. Osierociła kilkoro dzieci, a najmłodsze nawet roku nie miało. U mnie w domu mówią, że kobieta lekko nie miała. Zawsze jak coś złego się miało przytrafić, to na nią spadało.

najbardziej mnie zszokowało imie PHOBE tzw. fibi biedna mała dziewczynak które chodzi do pierwszej klasy i dzieci ze zdziwieniem czytają jej plakietke z imieniem , wiecie jak ona musi się czućto jest straszne jak rodzice się niezastanowią jak będzie w przyszłości
jeśli jedno z rodziców dziecka jest obcokrajowcem, to jestem w stanie zrozumieć nadanie takiego imienia.
Wiśniewscy są mistrzami w "wymyślaniu" imion.
 
reklama
Ja sama mam na imię Aniela, nie znam nikogo więcej o takim imieniu.
Moja córka to Zuzanna, bardzo teraz popularne.
Z bardzo nietypowych, ale które ogromnie mnie zachwyca to Sayuri, w zdrobnieniu Suri.

I podpatrzyłam od Was Malinę i Jeremiasza. Cudne...:tak:
 
Ja sama mam na imię Aniela, nie znam nikogo więcej o takim imieniu.
nie chcę nikomu "cukrzyć", ale po prawdzie.. jak jeszcze nie bylismy zdecydowani co do imienia dziecka to mój M wymyślił właśnie Anielę. Oglądał jakiś film w "starym kinie" i tam była Aniela. Dopisał je do listy, bo mu się podobało :-)
Przypomniało mi się, że ojciec mojego kumpla ma Pankracy, a u mojej siostry na roku jest Erwin.
 
Asiulka9212 imie Orest mi się podoba, znam faceta o tym imieniu.

marzenka moja siostrzenica ma na imię Anastazja, to imie jest przesliczne i idealnie do malutkiej pasuje:tak::-)

kwdziewa wg. mnie Fibi jest fajne. Krótkie, łatwe do zapamiętania imię. Na początku pewnie jest zdziwienie, ale myśle, że po jakimś czasie w szkole dzieci się przyzwyczają.
 
Witam,
ja także lubię oryginalne imiona. Moja rodzina nieco mniej podziela moje pasje, więc Moja córeczka nosi takie: Maria Berenika. Jedno tradycyjne, drugie- trochę mniej.
Mam nadzieję, że sama zdecyduje, którego będzie wolała używać lub spodoba jej się takie zestawienie. Mówimy na nią najczęściej nasza Mani lub czasem wymyślonym skrótem od dwóch jej imion; Marynika.

Co do Tuśki? Mamy też kocurka o imionach; Kajetan Cyprian. No i w skrócie wołam na niego właśnie; Tusiek lub Tuśka.
 
witajcie!
Moj smyk ma na imie Adrian
podobalo mi sie od poczatku i tak zostalo!
Rownie ladne sa Igor i Arjan Izaak(oryginalne i biblijne)
Dla dziewczynki podoba mi sie Sara ale moja siostrzyczka tak ma
dziwne imiona dla mnie ktore slyszalam to:Gedeon , Ambrozy , Ariel , Furtan
okropnei dziwne!:baffled:
Planuje dzidzie i mam nadzieje ze bedzie to drugi synek(Przemek)jak nie to maz wybierze dla cory~:-);-)
 
reklama
Do góry