reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

TĘSKNIŁYŚMY JAK WARIATKI:-D:-D:-D:-D:-Da COŚ MYŚLAŁA,BAWCIE SIĘ DOBRZE PODCZAS URLOPU:-D:-D:-D

pewnie ze tęskniłysmy.korzystaj z urlopu M i bawcie si.e na całego :-p:-p:-p:-p:-p

No wkoncu sie odezwalas no pewnie ze tesknilismy:tak::tak:
dzieki :-D:-D:-D:-D dziewczyny kochane jestescie ;-)
nie szalej za bardzo:-D
no i tak juz nic wyniknac nie moze z szalenstw :-p:-p:-p:-p:-p
oj cieszymy się bardzo :tak::tak::tak:
fajnie dziekuje bardzo za pamiec :-D
normalnie szlag mnie trafi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pamiętacie jak się wkurzałam ,że zamówiłam na allegro dla mojego chrześniaka hulajnoge i zero odp. na maile itp. w końcu łaskawie przysłali tyle ,że hulajnoga po pół godz. cała się wygięła dzieciakowi tak że kółka się cofnęły do środka takie g.. a teraz nie chcą mi uznać reklamacji no k.. mać
ja tez kiedys mialam taki odjazd z tym allegro.... a,msakra szkoda slow :no:
zazdroscilyscie mi tek pogody i chyba siezbiera na burze,mysle ze jeszcze ze 2 godz,no moze mniej ale przywieje
a u mnie co chwile duchota a potem leje :sorry::sorry::sorry::sorry:
Uwaga jade jutro do Polski:-)Wracam we wtorek ale na slasku jest komp wiec Was nie opuszcze:-D
o jak fajnie to moze kawusia :-D:-D:-D
jestem kochane tęskniłyście????????????:-D:-D
wpadłam na chwilunie może uda mi się co nieco nadrobić:sorry:
jasne ze tak..... chociaz mnie tez jakis czas nie bylo :laugh2:
No to jestem na urodzinach sie troche zasiedzialam bo przyszlam przed 21 :szok::szok::szok: a mialam max do 18 tam zostac:-D:-D
bylo w miare fajnie duzo ciasta i nawet kolacja byla co tutaj w De to zadkosc:szok::szok:
Jestem jakas wku...wiona na wszytko i wszystkich Emily nie umiala sie zachowac nie chciala sie bawic caly czas mialam ja na rekach nawet do wc musialam z nia isc a inni jak z nia tylko rozmawiali to zaraz plakala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ona tylko mama i mama do glowy chyba za niedlugo dostane jak tak dalej pojdzie:wściekła/y::wściekła/y:No i do tego jak przyszlam do domu to mialam wiadomosc na NK ze dobrego kumpla co chodzil ze mna do szkoly znalezli dzis na torch martwego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak narazie nic wiecej nie wiem:no::no::no:
Za tydzien m ma urodziny po piersze nie wiem co mam zrobic do jedzenia a po drugie jak tylko mysle o tym calym stresie to mi sie wszystkiego odechciewa:wściekła/y::wściekła/y:
No i jak m przyjedzie z roboty to znowu odbije sie wszystko na nim a on najmniej winny:wściekła/y::wściekła/y:


Ale musze wam powiedziec ze bylam w szoku bo tam gdzie bylam na urodzinach to oni maja corke 4 miesiace mlodsza od Emily i ona ze wszytkim byla bardzo pozno chyba dopiero 2 tygodnie temu zaczela siedziec czyli w 9 miesiacu a dzis juz chodzila trzymana za raczki a moja.............nic jakos nie chce slizga sie rozjezdzaja jej sie nogi na jednej nodze stoi krzywo tzn stoi stopa do srodka a nie na calej sopie moze wy mi pomozecie czy to normalne????
Ale jestem dzis podgrzana normalnie juz dawno tak nie mialam zeby az tak wszytko mnie wkurw....lo:wściekła/y::wściekła/y:
wiem ...
moj m mowil mi o tym chlopaczku bo to niedaleko mnie....
[*]
masakra a wiadomo czy on sie sam rzucil czy go ktos zepchnal z mostu ???

dziewczynki nie dam rady nadrobić:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jutro proszę o kciukasy mam sprawę o 11.45:tak::tak:
dobrej nocki:happy:
i jak tam bo jeszcze nie odczytalam ale za niedlugo nadrobie reszte




ide kapac malego nadrobie reszte za niedlugo papa :tak::tak::tak:
 
reklama
cześć dziewczyny, sorry że wczoraj już się nie odezwałam ale miałam trochę roboty:szok::szok::szok:chyba mnie zostawią, musiałam tylko podać stawkę:baffled::baffled::baffled:ile chcę zarabiać na pół etatu, walnełam, że 1000, mają tydzień na przemyślenie:baffled::baffled::baffled:

i jeszcze smutna wiadomość: w sobotę mam pogrzeb teścia:-(zmarł dzisiaj rano, po operacji usunięcia krwiaka miał wylew i nie udało się go uratować

postaram się trochę Was poczytać ale najpierw skoczę do rowu:tak:
 
cześć dziewczyny, sorry że wczoraj już się nie odezwałam ale miałam trochę roboty:szok::szok::szok:chyba mnie zostawią, musiałam tylko podać stawkę:baffled::baffled::baffled:ile chcę zarabiać na pół etatu, walnełam, że 1000, mają tydzień na przemyślenie:baffled::baffled::baffled:

i jeszcze smutna wiadomość: w sobotę mam pogrzeb teścia:-(zmarł dzisiaj rano, po operacji usunięcia krwiaka miał wylew i nie udało się go uratować

postaram się trochę Was poczytać ale najpierw skoczę do rowu:tak:
przykre,ale taka kolej rzeczy.
Z prochu jesteś i w proch się obrócisz.
Nas też to czeka.
[*]
 
cześć wszystkim mamuśkom :-):-):-):-)
Oliwka usypia więc mam chwilke aby posiedzie przy kompie,bo jak Oliwka zasnie to bedziemy szaleć z M :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p


witajcie kobitki ;-)
ja rowniez jestem mamusia siedzaca z 16 miesiecznym lobuzem w domku;-)
witamy nową mamusię :tak::tak::tak::tak:

Nie wiem czy mi się uda, ale postaram się wkleić naszą Fasolkę:-) główka w dole nóżki w górze :-):-):-)
Zobacz załącznik 139856

ale cudo ,zazdroszczę ci fasolki :-):-):-)

witam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( nie udalo mi sie znowu zdac te nowe zasady sa do bani nie gniewajcie sie nie jestem w stanie pisac moze jutro :no::-:)zawstydzona/y:
przykro mi Asiu że Ci się nie udało,ale w końcu dasz radę :-)

cześć dziewczyny, sorry że wczoraj już się nie odezwałam ale miałam trochę roboty:szok::szok::szok:chyba mnie zostawią, musiałam tylko podać stawkę:baffled::baffled::baffled:ile chcę zarabiać na pół etatu, walnełam, że 1000, mają tydzień na przemyślenie:baffled::baffled::baffled:

i jeszcze smutna wiadomość: w sobotę mam pogrzeb teścia:-(zmarł dzisiaj rano, po operacji usunięcia krwiaka miał wylew i nie udało się go uratować

postaram się trochę Was poczytać ale najpierw skoczę do rowu:tak:

bardzo mi przykro z powodu śmierci teścia
i trzymam kciuki abys została w tej pracy i żeby zgodzili sie na twoje warunki :tak::tak::tak::tak::tak:
 
No to mlodze wykapane i wariuja a w kuchni czeka juz na Nie mleczko:tak::tak::tak:Musze tylko rozlozyc wyrko i Je polozyc:-)Dominik teraz sie kapie,wiec niedługo tez pojdzie do siebie

AGNES
A Ty nie zazdrosc fasolki tylko tak szalejcie zebys tez miala:tak::tak::tak::-);-)
 
reklama
cześć dziewczyny, sorry że wczoraj już się nie odezwałam ale miałam trochę roboty:szok::szok::szok:chyba mnie zostawią, musiałam tylko podać stawkę:baffled::baffled::baffled:ile chcę zarabiać na pół etatu, walnełam, że 1000, mają tydzień na przemyślenie:baffled::baffled::baffled:

i jeszcze smutna wiadomość: w sobotę mam pogrzeb teścia:-(zmarł dzisiaj rano, po operacji usunięcia krwiaka miał wylew i nie udało się go uratować

postaram się trochę Was poczytać ale najpierw skoczę do rowu:tak:

Przykro mi z powodu Teścia:-(



Dziewczynki bardzo Wam wszystkim dziękuję za ciepłe słowa dotyczące naszej Fasolki:-):-):-) Teraz tylko myślę o tym żeby było wszystko o.k.:tak: I myślę, że tak będzie:tak:

Mój M znów na próbie, maluszki śpią, a ja idę niedługo się zrelaksować w wannie , chyba zrobię sobie romantyczny nastrój ,a co?:-):-):-) Może zdąży wrócić mój M do domku;-)
 
Do góry