reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzien dobry
Aneta jestem jestem, ale bardzo zapracowana :-D do tego mala ma grype i irownoczesnie idize jej kilak zebow, wiec tymczasowo (mam nadieje :-D ) z aniolka zorbil sie maly terrorysta :szok:
Aniahaven wyczytalam ze ubezpieczenie masz pakiet podstwowy, wiesz o tym ze przy takim pakeicie za porod w szpitalu bez przyczyn medycznych placi sie gruba kase? :dry:
Nikita gratuluje nowego gniazdka i coreczek :-)
Bira widac czasu nie marnujecie :-D
Gosia moja claudia uwielbia podradac mi frytki. A ze rzadko je jemu to jej pozwalam jej zjesc kilka. no i obowiazkowo musi miec do tego chicken mc nuggets :-D
 
reklama
Hej:-):-):-)

Ja mam chwilkę wolnego mała najedzona lezy i ogląda swiat:tak::tak::tak::tak:Dawid się bawi obiadek już przygotowany jeszcze tylko prasowanko mnie czeka dziś:crazy::crazy:
a u nas pogoda straszna pada i jest zimno więc zostajemy w domku nici ze spacerku:tak: 012.jpg:tak::tak::tak:

Bira Inga urocza super fotki ładnie tam masz:tak::tak::tak::tak:

Nikita gratuluje córeczek:-):-):-):-)

a to aktualne zdjęcie moich aniołków;-);-);-)014.jpg
 
Dla Erniego!:-D


Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie :* wszystkiego dobrego :*:*
 
Witam,
Dla Erniego
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej!

Aniu muszę brać się do nauki, bo w szkole im się coś pomieszał i powiedzieli, że w czerwcu kończę szkołę i mam egzamin :szok: Jak zaczęłam szkołę to goedemorgen potrafiłam powiedzieć:szok::baffled: Ich zdaniem testy na inteligencję napisałam tak dobrze, że na egzaminie powinnam sobie poradzić, bo szybko się uczę. Kto powiedział, że ja szybko się uczę języków obcych :baffled: Osoby, które ze mną zaczynały szkołę i już coś tam mówiły po niderlandzku mają egzamin dopiero w 2011 r. więc ja nie wiem od czego to zależy :nerd: Poszłam do docenta i mówię mu, że nie czuję się na siłach, aby podejść do egzaminu, a on na to "ja Cię doskonale rozumiem co Ty do mnie mówisz, poradzisz sobie" :szok::wściekła/y: Dołożył mi tylko jeden dzień w szkole więcej i to wszystko :angry::baffled:
Z drugiej strony sama czuje taką potrzebę, aby wreszcie nauczyć się tego cholernego języka :rofl2:, a w 3 grupie Nikodem już zaczyna szkołę na poważnie tzn. nauka pisania, czytani itp a kto mu w tym pomoże jeśli ja sama nie będę wiedziała:confused: Niko już czyta po polsku, ma tylko problemy z długimi wyrazami lub bardzo trudnymi, dodaje i odejmuje, więc nie chcę, aby z powodu braku wiedzy językowej mamy miał jakieś problemy w szkole. Nikt lepiej dziecku nie wytłumaczy niż własna mama :-):tak:

Bira Ty masz na czole wypisane, że to będzie facet :-D:-D:-D:-):-):-)
Ja codziennie nastawiam jedno pranie, bo nienawidzę np w sobotę robić 7 czy 8 prań :no: Prasuję to co muszę tzn nie prasuje bielizny, jeansów, sweterków itp Prasuje tylko to co się gniecie np koszule, niektóre bluzeczki :tak::tak: Zaraz jak się wypierze nie zostawiam w pralce tylko strzepuję mokre i zaraz wieszam, w ten sposób mam mniej prasowania :tak::-)
Nikita gratuluję przeprowadzki:tak: Udało Wam się kupić dom :confused: Prosimy o zdjęcia brzuszka oraz Asi:tak:
Czarna zanim Jessy pójdzie do szkoły to Ty będziesz już perfekcyjnie gadać po niderlandzku :tak: Foteczki słodkie :tak::-)
Pauka, Anna117 co u Was słychać :confused:
Agasta zdrówka dla Claudii :tak::tak::tak: Głowa do góry po burzy wychodzi słońce :tak:
Kiedy rodzeństwo dla Claudii planujesz :confused::laugh2:

Pranie się pierze, więc biegnę obiadek zrobić, ale co :sorry2:... jeszcze nie wiem :no::-D



 
Ostatnia edycja:
Hej...

Ja właśnie wróciłam z pracy... w imieniu Erniego dziękujemy za życzonka!:-D
Agasta no to mnie pocieszyłaś!:-( co dokladnie oznacza "grubą kasę":dry:
I Dzięki że sie wczytałaś!:tak:
Już w tamtym miesiącu zastanawiałam sie czy może zmienić ubezpieczenie ale nie wiem czy to takie korzystne bo to zmieniłam rok temu:baffled: w styczniu...ze względu na dentystyczne zniżki a teraz no sama nie wiem...:zawstydzona/y:Poradźcie!

Agnes słodka maleńka Twoje a Dawidek taki aniołek!:-D

Anetko napewno sobie poradzisz skoro dogadujesz sie w swoich sprawach...u nas dziewczyna prawie wogóle nie mówi składnie a egzamin w tamtym tyg zdała bo sie naprodukowała!:-D:-D:-D

Bira dzieci rodziłam naturalnie hihi:tak:a Erniego nawet w domu bez znieczulenia... a po porannej glukozie wyszło że cukier mam jak w najlepszej normie - więc po prostu moje dzieci takie duże:szok: i już!!!:-D:-D:-D

A ja nadal bez koncecji na obiad!:dry:
 
reklama
Aniu ja podejdę do egzaminu jak uznam, że jestem gotowa :tak: Nie chce z siebie robić błazna stękając i gadać bezsensu :no: Aniu nie wiem jak u Was, ale u nas ostatnio bardzo dużo osób nie zdało :no: Więcej nie zdało niż zdało :szok::baffled:

Ja miałam pieczarkową z makaronem :tak::tak: Nie godtuje ostatnio 2 dania, bo ląduje zaś w koszu :baffled: Mój M wraca ostatnio późno z pracy, więc jak zje jedno to mu wystarcza, a ostatnio jadł swój obiad na śniadanie, bo nie był głodny :szok: Dzieciaczkom na lunch podaje naleśniki, ciepłe paróweczki, jajecznicę, gofry itp a obiadek zjadają później ok 16:00 :tak:
Uciekam pod prysznic i do szkoły :tak:
 
Do góry