reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej Twiggless...

Super że sie pokazałaś!Dawno cię nie było!:tak:
Powiedz jak ty miałaś z ubepieczalnią i gdzie rodziłaś w domu czy szpitalu... bo ja tu mam 1000 mysli na sekunde!:baffled:

Jeszcze raz dziękuje wszystkim z a miłe słowa i życzenia dla Ernesta! :tak::tak::tak:
 
reklama
Ania ja od samego mojego tu poczatku jestem ubezpieczona w Zorg en Zekerheid ten przedostatni pakiet,
o ile sie nie myle nazywa sie AV-TOP...
a rodziłam w szpitalu na wlasne zyczenie i teraz tez taką sama opcje wybrałam...
nie wiem ile kosztowal moj porod i pobyt w szpitalu (lezelismy z Tośkiem 8 dni)
zadne rachunki do mnie nie przyszly, widac szpital od razu rozliczyl sie z moją ubezpieczalnią...




ps czy ktos moglby mnie uswiadomic jak odpisywac w temacie ale normalnie jak kiedys w starym forum
a nie za pomoca opcji "Szybka odpowiedz"?
 
Aha... no to już wiem wszystko...muszę sie zorientować co to moje ubezp.pokryje i na ile sie mam nastawić!:-D

Twiggless kliknij ODPOWIEDZ a potem ZAAWANSOWANA EDYCJA...
Śliczny brzusio!:tak:
 
Aniu dzieki, no teraz juz jest OK i mam :-):-):-)
a jak tam u ciebie z wagą (pewnie pisalas ale ja nie zawsze jestem na biezaco, a skrobiecie duuużżżo)
ja sie ciesze, bo w koncu przytyłam 2 kilo, i teraz od poczatku ciazy nie mam -7kg
a -5kg... tak jakos mi dziwnie, zwłaszcza ze z Antkiem przytylam do 35 tyg 19kg...
ale polozna twierdzi ze skoro wszystkie badania są OK, dzidzia tez ma pomiary ksiazkowe, to nie mam sie martwic spadkiem wagi...
 
Oooo to Ty laseczka jesteś!:-D
Ja też napierw sie martwiłam bo zamiast przybieraćto najpierw spadłam / do 8 tyg -2kg/ potem mi sie wyrównało do 70kg...i tak stało ale położna że stwierdziła dzidzia i tak sobie poradzi czerpiąc ze mnie!:tak:
A ja miałam ciągle 6kg nadwagi po Ernim więc sie nie zadręczałam!
Obecnie waże 72kg jupi - w końcu zaczęłam przybierać...i mam 21 tyg.ciąży!
Poprzednie ciąże przytyłam tak samo obie po 17 kg...:-)
 
hehe Ania do laseczki to mi daleko, a latka lecą tak jak waga...
o rozmiarze 36 juz zapomniałam i wybilam go sobie z głowy...
mi po Antku tez zostało 8 nadprogramowych kilosów i strasznie ciezkie to bylo zrzucic...
a teraz gdyby nie ciaza skakałabym z radosci ze spadku wagi...
nie zaluje sobie jedzonka i innych przysmaków i mam nadzieje ze jeszcze troche
sie podtucze do rozwiazania...

uciekam do wyrka
dobrej nocki

ps. postaram sie tu do Was czesciej zajrzec...
 
reklama
Witam,
ja mam dziś wolne, ale jutro do pracy :-(
Aniu to miał być końcowy egzamin:baffled: i portfolio również robimy :tak:, ale akurat z tym problemu nie mam. Poprosiłam o przedłużenie mojej szkoły i przedłużyli mi do listopada juupiii :tak::-)
Twiggles, Aniu ślicznie wyglądacie :tak::tak::tak: Ja gdybym miała pewność, że po trzeciej ciąży nadal wejdę w rozmiar 36 to bym się zdecydowała :-D:-D:-D Żarcik :tak::tak:tzn nie chciałabym zmieniać mojego ciała, bo czuje się w nim dobrze:tak: Gdy ja rodziłam Oliwierka to przyszła do porodu kobieta z brzuszkiem takim jak ja miałam w 4 miesiącu (poważnie) i urodziła :szok::szok: Przytyła przez całą ciążę 5kg, ale ja myślę, że chyba się w tej ciąży odchudzała, bo na mnie mówiła grubas :-D:-D:-D:-D
Mój Oliwierek miał prawie 4kg, a jej dziecko 2kg
 
Do góry