reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smaki, smaczki, kulinaria

reklama
Zdradze Wam , ze pracowałam w firmie , która zajmuje sie badaniami społecznymi/politycznymi oraz konsumenckimi. Ja akurat pracowałam w oddziale "konsumenckim " i tak testowalismy roznych konsumentów. Było takie jedno badanie zwane "central", gdzie respondenci probowali akurat tego dnia rózne keczupy- Włocvławek był najlepszy , ale tez niemal w 80 % rozpoznawalny . Najgorszy okazał się firmy tortex:tak:
p.s. Pewnie nie wiecie ile pracy , kasy wklada m.in. winiary zeby zacheciac "Nas " do kupienia swoich pomysłów
 
Laski powiedzcie mi jaki lubicie keczup który Wam najbardziej smakuje ??
Ja musze mieć dobry smakowo...he i tu problem trochę...bo z tych co wypróbowałam na razie smakuje mi ale nie zeby sie zachwycac PUDLISZKI -do pizzy,niestety kiedyś dobry był HEINZ i pudliszki przejely i jest taki sam :-/...kupiłam jakis WŁOCŁAWEK...też ujdzie...HELLMANS beznadziejny...TESCO o dziwo w szklanej butli ma też nie najgorszy....ale ja ciągle poszukuje...tego jedynegooo haha :D:D:D
no to ja będę oryginalna, bo ja uwielbiam "Słodką Anię" i "Krzepkiego Radka" Rybaka
A do czego Ci ten ketchup?

Edit: Potrzebuję na szybko (znaczy na jutro) przepis na danie jednogarnkowe jakieś tzn takie do chlebka na imieniny. Macie cos takiego?
 
Ostatnia edycja:
no to ja będę oryginalna, bo ja uwielbiam "Słodką Anię" i "Krzepkiego Radka" Rybaka
A do czego Ci ten ketchup?

Edit: Potrzebuję na szybko (znaczy na jutro) przepis na danie jednogarnkowe jakieś tzn takie do chlebka na imieniny. Macie cos takiego?

Szogun-dla mnie pychota. (przepis na 97str)
 
laski, robilyscie/ jadlyscie kiedys marynowane kozaki?
zostalam obdarowana hurtowa iloscia, juz caly gar sosu gotuje,a zostaly mi same takie male, w sam raz do sloika, tylko niewiem, czy kozaki do octu sie nadaja. moja mama mowi,ze nie slyszala...
 
reklama
laski, robilyscie/ jadlyscie kiedys marynowane kozaki?
zostalam obdarowana hurtowa iloscia, juz caly gar sosu gotuje,a zostaly mi same takie male, w sam raz do sloika, tylko niewiem, czy kozaki do octu sie nadaja. moja mama mowi,ze nie slyszala...

Kozaki?? A co to?? Ja nosze zima kozaki, ale zeby w ocet wkładać hahahahhaah
 
Do góry