reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Czesc dziewczyny.
Widze,ze malo tu zagladacie ale jak cos to chcialam sie dowiedziec czy fajnie jest w okolicach Basildon,Southend i czy jest w miare bezpiecznie.Mam zamiar sie tam przeprowadzic w ciagu najblizszych 2 miesiecy a nigdy tam nie bylam i nie znam nikogo z tamtad.
Pozdrawiam
 
reklama
Southend to czasem w weekendy odwiedzam i wydaje sie ok. Mieszkam od maja w Basildon i jestem strasznie zadowolona. Ciszej i czysciej niz w Londynie. Jak bedziesz potrzebowala jakis info co do basildon to pytaj smialo. A wogole to witam w naszym malym gronie :)
 
Dominika witaj:-) I dzieki za odpowiedz.W zasadzie to po przemysleniu wszystkiego w Southend nie zamierzam szukac domu tylko jednak w Basildon.Po poczytaniu troszke w internecie wydaje mi sie ze Southend nadaje sie wlasnie bardziej na wypad w weekend a nie do mieszkania bo czytalam ze tam jest duzo pubow,dyskotek,kasyn,itd i miasto noca dopiero ozywa.A ja wlasnie tez mieszkam teraz w Londynie i mam go po dziurki w nosie.Musze w tym tygodniu pojechac do Basildon,po agencjach mieszkaniowych pochodzic i mam nadzieje ze szybko cos znajde.Czy drogie sa tam domy do wynajecia?Chciala bym dom z ogrodem 2 pokojowy-ile myslisz ze mniej wiecej za cos takiego trzeba placic? Pozdrawiam
 
Wszystko zalezy od okolicy, ale srednio chyba cos kolo 700. Najlepiej zobacz na rightmove.co.uk tam sie rozeznasz w cenach a i kontakt do agencji tez tam znajdziesz. W tedy mozesz sobie juz nagrac jakies ogladanie domkow itp.
 
Czesc,
szukam znajomych na kawe w Braintree. Mam 28 lat i poltora roczna corke. Na ulicy slysze duzo polskiego ale jakos wstyd tak na ulicy zaczepiac, wiec pomyslalam ze moze tu kogos znajde.

pozdrawiam
 
Witam nowe panie!:-) jak ja tu dawno nie zagladalam.myslalam ze temat padl.;-) my z dominika mamy kontakt poza forum wiec rzadko tu klikamy. ja niestety w braintree nie bywam ale aggi jak ty bywasz w basildon to zapraszam na kawke. kamila jak tam poszukiwania mieszkania?pozdrawiam
 
reklama
Witajcie
Widze ze tutaj naprawde jest bardzo cichutko.Ja kiedys sie tu pokazalam a pozniej jakos ciezko mi sie bylo wdrozyc.Moze pojawily jakies nowe mamusie z Romford ?
 
Do góry