reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

kamilalopez szczerze doradzam Basidlon wiecej opcji i chocby szpital pod nosem. Wiecej opcji do wyjscia z dzieckiem i masz dosc spory park do pochodzenia :)

Nie wiem czy jest to dozwolone ale masz lokalne forum tuż pod nosem :)
www.17wojewodztwo.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,czy ktos tu jeszcze wogole zaglada?niedawno przeprowadzilam sie tutaj z rodzina.mam 2 maluchow,chlopca 2 letniego i 3 miesieczna core.jak ktos tu jeszcze zaglada to odezwijcie sie,fajnie by bylo pozna inne mamy w okolicy:D
 
Witam Emily,chyba mnie sciagnelas myslami bo baaardzo dlugo tutaj nie zagladalam a dzis mnie cos tknelo.W jakich okolicach mieszkasz?my utrzymujemy kontakt z Dominika ale poza forum wiec moze dlatego temat prawie wygasl.pozdrawiam
 
ola boga juz myslalam ze nikt tu nie zajrzy:d fajnie zescie dziewczyny sie odezwaly.czy lubie smiech?kocham sie smiac i juz nie pamietm kiedy ostatnio mialam ubaw po pachy.a tak wogole to sorki ze tak pozno,ale mialam odlot z dzieciakami,rozchorowaly mi sie jeden po drugim;( ale fajnie ze sie ktos odezwal:d
aaa, mieszkam w basildon od grudnia,a wy dziewczyny gdzie sie osiedlilyscie?:D
 
Hej Emily, my tez w basildon mieszkamy.Ja rzut kamieniem od parku Northlands a jakies 15 min na nogah do Dominiki ,takze blisko siebie mieszkamy. A w jakich ty okolicach mieszkasz? Wczesniej mieszkalam w Londynie ale od ponad 4 latach tutaj juz.No to teraz zagladaj tu bo napewno cos klikniemy.A dzieci zdrowe juz?My z Dominika obowiazkowo kawke raz w tyg.wypic musimy, a bywalo czesciej ,choc ostatnio sie opuscilysmy,ale jak wakacje przyjda to napewno nadrobimy.Tylko zeby pogoda jakas sie w koncu zrobila,bo zeswirowac mozna.Ciocia ale tylek ostatnio na tym Twoim deckingu wygrzalam,a te Twoje kawy to takiego kopa daja ze ja nie wiem co mnie strzelilo zeby dwie wypic.buhahahahaPozdrawiam i klikac mi tu bo jak juz temat sie buja to niech sie buja, a co!
 
no hello:D ja mieszkam jakies 5 minut od gloucester park,takze mysle ze nienajgorzej:D ja tez wynioslam sie z londynu,mieszkalismy tam prawie 4 lata i mielismy po dziurki w nosie tego halasu:d i mus bylo przed porodem sie wyniesc gdzies gdzie jest spokojniej.no to super,ze sie spotykacie,jakbyscie szukaly kogos do trio to ja chetnie:d fajnie byloby wypic z kims ta kawusie a nie przed lusterkiem:d a dzieci..dzieci odpukac juz oki,ale daly mi w kosc ze masakra:D najgorsza najmlodsza:D w jakim wieku macie dzieci?
 
reklama
To na kawe sie zgadamy.Ja moge zorganizowac zapoznawczy wieczorek a raczej poranek znajac nas babeczki z dzieciakami.buhahahanapewno jakas kawka bedzie w tym tygodniu.ja mam Julke ktora skonczyla 3 lata w maju.Zaraz Dominike pogonie co by tez do ciebie cos kliknela. a co! buahahaha
 
Do góry