reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

No i pierwsze urodziny Hani za Mna :)
Było super...
Mieliśmy dwie imprezy, w sobote dla rodziny, a w niedziele znajomi z dziećmi :) Była Matylda - 8 miesiecy i Kajetan - 2 miesiace :) Było naprwde superancko :)
Hania bawiła się swoimi zabaweczkami, cieszyła się!
Cały wystrój był Kubusiowo Puchatkowy.. wszystkim się podobało.
Na górze kilka zdjęć z imprezki :) jest zdjęcia gadżetów jakie dostaliśmy :D Hania dostała cudne sanki, z funkcja pchania jak wózek i do tego śpiworek.. teraz tylko czekamy na zime :D

śliczna panna :-) 100 lat :-)!!!!
 
reklama
Dziś zaczynamy świętowanie urodzin naszego Kacperka ;)
Rodzinka się zjedzie, msza na 13 zamówiona !!
A we wtorek 30.11 torcik, balony, prezenty i te sprawy, bo tego dnia Kacperek przyszedł na świat, o 6:00, jak obok szpitala w kościele biły dzwony :p :)
 
U nas tez juz po imprezie..najpierw w kościele, potem w restauracji..wszystko wyszło super:-):-)..a Marysia..najbardziej podobały się jej samochodziki kuzynów:-D:-D
 
maxwell,kiedy zmienilas kolor wlosow? marysia sliczniutka :) dostalismy taki sam wozko-chodzik z FP, u nas sie sprawdza, mala go lubi :)
a w kosciele to msza urodzinowa? sorki za glupie pytanie,ale dawno w kosciele nie bylam, po co ta swieca? myslalam,ze tylko do chrztu...
 
maxwell,kiedy zmienilas kolor wlosow? marysia sliczniutka :) dostalismy taki sam wozko-chodzik z FP, u nas sie sprawdza, mala go lubi :)
a w kosciele to msza urodzinowa? sorki za glupie pytanie,ale dawno w kosciele nie bylam, po co ta swieca? myslalam,ze tylko do chrztu...
W piątek byłam u fryzjera i poszalałam:-)..
W kościele - tak, urodzinowa..nie chciałam czekać na roczkowe dla wszystkich dzieci (byłoby to dopiero 5 grudnia), więc zamówiłam mszę w intencji małej. A świeca - sama byłam w szoku, że była potrzebna, wzięliśmy ją w ostatniej chwili.Na końcu mszy przed błogosławieństwem ksiądz wywołał nas przed ołtarz, "kazał" zapalić świecę (powiedział, jeśli mamy), no i pomodlił się i pokropił małą święcona wodą..
Chodzik faktycznie fajny z FP, niestety chrzestni się nie dogadali i teraz Marysia ma dwa chodziki:-)
 
Maxwell widze udana impreza:-) każdy jaki elegancki:-)

Ale najbardziej to spodobało mi sie zdjęcie MArysi z naszyjnikiem :-) BOMBA!!!
chyba mamie podkradła co ???;-)
 
Maxwell ten wózek z FP - bomba! Gdyby nie to ze mam dwa normalne wózki dla lalek to chyba bym wpisała na listę prezentów gwiazdkowych, słodki jest!

Impreza super, mała też :) Joasia ma auto - jeepa u teściowej i tylko nim się bawi :D

Zazdroszczę takich pozowanych fotek z rodzicami , u nas na to nie było szans, tyle ludu , a tak chciałam by miała mała z każdym pamiątkę...
 
reklama
U nas też już po urodzinkach :). Wyszło bardzo sympatycznie, wstawię fotki jak dostanę od mojej siostry.
Alicja bawiła się super, byłam w szoku ile godzin wytrzymała w szampańskim humorze.

A ja przy dmuchaniu świeczki aż się wzruszyłam, że moje maleństwo już takie duże. Już nie mamy NIEMOWLACZKÓW, tylko prawdziwe DZIECI... :)
 
Do góry