reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
Karol miał taki tapczanik ale on trochę na poczatku z niego spadał (kładlam na dole kołdrę) teraz chcę go sprzedać bo chłopaki mają piętrówkę (Bartek mial rok i 5 miesięcy jak zaczął na dole na niej spać)
ale jak byście znały kogoś z Elbląga lub okolic chętnego na taki sliczny turkusowo zielony tapczanik w stanie idealnym to się polecam:) oddam tanio bo nam tylko zawadza...;)
 
U nas Olcia śpi z nami :-)
Podoba mi się łóżeczko w Black&White jest takie różowe :-) piękne, ale na razie musimy poczekać... Na szczęście łóżko mamy dużeee i się wysypiamy, choć Robaczek śpi czasem poziomo... Lekko przy tym kopie i czasami też zarzuca nogę na szyję,a le robi to tak słodko, że śpię dalej :-).

Co do rozkładanego łózka. Miałam długo dwuosobowe łóżko rozkładane i było mi na nim wygodnie. Wszystko zależy od wykonania moim zdaniem.
 
a mu chyba zakupimy łóżko zwykłe z IKEA tylko krótsze 160 cm. Jednak mąż postawił na swoim. nie wiem tylko jaki materac wybrać... taki zwykły, zwykły z warstwą otuliny czy z tej pianki z pamięcią...
 
Zakupiliśmy łożko z IKEA. Fajnie się sprawdza, Hanka nie spada i lubi w nim spać. Złożyłam małe łóżeczko, małą pościel do niego i tak jakoś smutno mi się zrobiło że wyszliśmy z tego okresu niemowlęcego. Mamy już w domu dużą pannę ;)
 
dziewczyny, ma któraś z was dla dzieciaczka łóżko pojedyncze z barierkami o wymiarach 90x200, bo szukam coś dla Mai, ale kiepski wybór jest :no:
macie może też pomysł na pomalowanie pokoju dziewczynki, jakiś wzór na ścianie, jak przykleić tapetę-nie chodzi mi o wytapetowanie całego pokoju? myślę o takich kolorach jak róże, fiolety, delikatny niebieski... pomysłów mi brak :-(
w nowym pokoiku - Garnek.pl w nowym pokoiku - Garnek.pl coś takiego mi się też podoba :-)
 
reklama
Do góry