reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Aha ja mam takie naklejki. Szkody dla ściany nie ma ale szkody dla naklejki są jak się dostanie do małych rączek. Ja mam na ścianach u Hani naklejki i teraz zostały tylko te powyżej poziomu rączek :) Mała zrywa wszystko
 
reklama
dziewczyny, ma któraś z was dla dzieciaczka łóżko pojedyncze z barierkami o wymiarach 90x200, bo szukam coś dla Mai, ale kiepski wybór jest :no:
macie może też pomysł na pomalowanie pokoju dziewczynki, jakiś wzór na ścianie, jak przykleić tapetę-nie chodzi mi o wytapetowanie całego pokoju? myślę o takich kolorach jak róże, fiolety, delikatny niebieski... pomysłów mi brak :-(
w nowym pokoiku - Garnek.pl w nowym pokoiku - Garnek.pl coś takiego mi się też podoba :-)

Iza, a co masz obecnie w pokoju, jakie kolorki, struktury, faktury itd.? :-D

fajne pomysły i wykonania można pooglądać na fotoforum w Leroyu,często tam kukamy i duży pokój robiliśmy wg jednego tam znalezionego pomysłu
moje dziewczyny maja pomalowany pokój na błękitno i w środku różowy,naklejek nie polecam bo szybko sie odklejaja i dzieci sie nimi bawią tzn.rogai nadrywaja a potem juz dupa blada lepiej samemu cos namalowac lub kupić szablon

tak tez lubie oglądać te cudenka z forum w leroy - choć ostatnio dawno nei zaglądałam buuu...


A naklejki za bardzo mi się nie podobają, wydaje mi się że mozna fajny i głębszy klimacik bez nich uzyskać :p
 
malbertka, ściany gładkie, żadnych faktur ;-) ale pomalujemy jednak pokój na jeden kolor i do tego dojdzie tapeta na pół ściany (chyba tylko na 1 ścianę)-w poziomie, tylko muszę znaleźć jeszcze tą tapetę :tak: a pokój chcę urządzić w kolorach różu, niebieskiego i ewentualnie zieleni :-) na oknach mamy rolety w paski pionowe w kolorach białym, zielonym, czerwonym, żółtym i niebieskim i coś pod tą kolorystykę oraz dodatki, które mam w tych barwach muszę dopasować :-D
 
spoko, to już wiesz wszystko :-D

tylko uważaj na te paski na roletach, bo do pasów to trudno jakies wzory dobrze dopasować...

wiesz co - wstaw fote najlepiej jak chcesz bauhahaha bedzie łatwiej to pomozemy razem

a to chcesz takie kolorki pastelowe, blade zrobić czy wyraziste? bo ten czerwony....hmmm
 
malbertka, ściany gładkie, żadnych faktur ;-) ale pomalujemy jednak pokój na jeden kolor i do tego dojdzie tapeta na pół ściany (chyba tylko na 1 ścianę)-w poziomie, tylko muszę znaleźć jeszcze tą tapetę :tak: a pokój chcę urządzić w kolorach różu, niebieskiego i ewentualnie zieleni :-) na oknach mamy rolety w paski pionowe w kolorach białym, zielonym, czerwonym, żółtym i niebieskim i coś pod tą kolorystykę oraz dodatki, które mam w tych barwach muszę dopasować :-D

Iza, ja to bym poszła w jasną bazę i kolory w dodatkach... Chodzi o to, żeby zbyt dużego misz-maszu nie narobić; Jasne, przejrzyste wnętrze w bieli (nie musi być czysta biel, a np. kremowa, czy zszarzała?) plus fajne, żywe akcenty dodatków, czyli rolety, zabawki, jakaś lampka, wieszaczek, dywan, i jest cudnie jak dla mnie. Bo jakoś nie potrafię sobie wyobrazić zestawienia kolorowych, pionowych pasów na roletach z różem na ścianach i poziomo położoną tapetą hmmm, ale może jak dasz zdjęcia, to mi wyobraźnia zacznie sprawniej pracować :-p Wiem, że ten biały to kontrowersyjny może być, że niby szpitalny, ale nie nie :-) z resztą zaglądnij sobie na forum gazety Wnętrza mieszkań - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl albo właśnie Leroy'a; ja znalazłam tam kilka świetnych inspiracji w sumie do całego mieszkania, ale do pokoi dziecięcych w szzczególności ;-)
 
Ostatnia edycja:
IMG_4924.jpg tak wygląda roleta
a dodatki mam głównie niebieskie, troszkę zieleni, czerwieni i różu
a mówiąc o poziomej tapecie, to miałam na myśli ;-) w nowym pokoiku - Garnek.pl czyli od połowy ściany w dół
i jak juz mówiłam, nie zamierzam drastycznie zmieniać pokoju, bo za parę lat będę urządzać pokój na nowo w nowym domu, praktycznie od podstaw, teraz chcę go tylko odświezyć, czyli zmienić kolor, dodać ewentualnie tapetę i kupić nowe łóżko :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy Wasze Dzieci śpią jeszcze na tych podusiach płaskich??
A jak zmieniłyście to na jaką i podajcie wymiary pościeli na jakie zmieniłyście :-)
 
Karincia moja Hania śpi na płaskiej bo spada z większej i jej nie wygodnie. Ja mam taką pościel którą miałam do małego łóżeczka chyba 100/135. Oczywiście jest za krótka na całe łóżko ale na Hanię wystarczy. Kupiłam nawet większą 140/200 ale okazała się za duża i za gruba. Ale jak się zrobi chłodniej to zamienię na tą większą.
 
reklama
Zobacz załącznik 389210 tak wygląda roleta
a dodatki mam głównie niebieskie, troszkę zieleni, czerwieni i różu
a mówiąc o poziomej tapecie, to miałam na myśli ;-) w nowym pokoiku - Garnek.pl czyli od połowy ściany w dół
i jak juz mówiłam, nie zamierzam drastycznie zmieniać pokoju, bo za parę lat będę urządzać pokój na nowo w nowym domu, praktycznie od podstaw, teraz chcę go tylko odświezyć, czyli zmienić kolor, dodać ewentualnie tapetę i kupić nowe łóżko :-)

Iza, ja tak jak już któraś pisała też bym chyba na biało pomalowała ściany, bo jeśli chcesz jeszcze te paseczki na nich...i tak będzie dużo kolorów, bo przecież zabawki dojdą.

I tez raczej jestem za tym zeby mebelki do dziecka raczej proste kupować - takie typowe Ikea, a np. jeden jakis mebel czy siedzisko bardziej bajeranckie i wtedy to on Tworzy pokój...

do tego miodowego koloru na roletach by mi fiolecik pasował jako kolor tych pasków na ścianie, albo jakies własnie niebieskie czy czerwone(coś z tej gamy co na rolecie).

...ale jak za jakis czas bedziesz myślała nad pokoikiem w nowym domu, to faktycznie nie warto teraz świrować, potraktuj ten jaki pole do próby przed tym nowym :-D

a podłoge jaką masz?:p

podrzucam linka :

https://www.babyboom.pl/dzieci_1_2/rozwoj/dzieciecy_pokoik.html

tu nawet fajnei tez pokazują że do takich pasów na ścianie mozna pomalowac ścianę w najjasniejszym kolorze wybranych z tej tapetki pasiastej właśnie:-)


Co do poduszek, Karincia - to moja nie spi na takiej super płaskiej, ma jedną taką długą to ją zazwyczaj składa na pół - widać że nei lubi takiej cieńkiej płaszczyzny :-D nie raz jak się układa to nawet kołderkę lubi sobie zwinąć pod głowę...więc chyba na płasko jej nie podchodzi, a szkoda bo to zdrowiej pewnie....
 
Ostatnia edycja:
Do góry