reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Ja też chce już kupić młodej wieksze łóżeczko bo myśle,że już czas tylko u nas to się wiąże z naszą przeprowadzką do 2 pokoju wiec kanapę muszę zmienić :-( ale chce jej kupić to regulowane z ikea bo pokój malutki to choć przez trochę będzie miejsca wiecej a i mam nadzieję, na dłuzej starczy:-)
choć to tylko plany bo narazie mieszkamy u mamy i młoda śpi z babcia na dużym łóżku 160x200...
 
reklama
Ninkowe łóżeczko z zawartością;-)
Zdjęcie0391.jpg
 
fajne łóżka mają Amelka i Ninka :tak: my po wakacjach też chyba Majkę przeniesiemy do normalnego łóżka, tylko że ja mam ten problem, że w pokoju Mai stoi normalna kanapa/wersalka i na niej będzie Maja spała, bo na takie pojedyncze łóżko nie ma miejsca, a kanapy nie mamy gdzie wywieźć, ale jak się przeprowadzimy do nowego domu, za parę lat ;-) to Majka otrzyma własne łóżko :tak:
 
zylciu ;-) takie rozkladane fotele nie sa zbyt zdrowe dla kregoslupa - moze cos takiego - MARIO PÓŁKOTAPCZAN JEDYNY W POLSCE super cena. (1702380957) - Aukcje internetowe Allegro ino cena zawrotna :-(

kolezanka ma malenki pokoik dla 2 synkow i kupila drewniane lozko, przykrecila do sciany (dokupila jeszcze deske, ktora robi za wzmocnienie - jakby nogi od wyrka...jej 2 letni synek pomyka po drabince na gore :tak: a koszt takiego wyrka niewielki ;-)
 
Rubi ale niezdrowe dlatego, ze są składane i powstaje taka szczelina między częściami?

:tak:
zreszta...spalas kiedys u kogos na takiej rozkladanej kanapie? ja sie zawsze strasznie mecze u rodzicow bo maja wlasnie taki wynalazek ale dwuosobowy... i Jasiowi jak szukalismy wyrka to taki model odpadal w przebiegach...a miejsca tez bylo malo bo w sredniaj wielkosci pokoju mielismy nasza wersalke, duzy fotel, stol, 2 krzesla, szafke rtv i spanko Jasia - najpier lozeczko a potem trze bylo wyrko kupic - takie ma Sofa Agatka 2 - Wyprzedaż
 
reklama
Do góry