reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nadrobic was dzis to.... No wszystko jasne:-D:-D. Wizyt gratuluje wszystiim. Witam nowa mame. Tez jestem za wyborem moderatora. Juz wczesniej nawet o tym myslalm ale jakos wylecialo z glowy.
Ide piprobowac moze uda mi sie z komorki wrzucic brzunio.
Milej i spokojnej nocy. Caluje brzuszki:-)
 
reklama
witam witam witam

ile nie bylo mnie na forum ? niecaly tydzien? i caly wieczor spedzilam czytajac wiesci!
wszystkim jak i kazdej z osobna gratuluje pomyslnych wizyt, zdjec, wszystko przeczytalam i zobaczylam foty
gratuluje!

ja dzis mialam badanie prenatalene i to sie robi w NL w szpitalu i tak samo jak madlen nie jestem zadowolona. bo kurcze jak juz tam jestem to chce sie wszystkiego dowiedziec a nie doczytywac w domu z wikipedii, czy nie tak. siedzialam cicho bo sobie myslam ze jak mierzy to niech mierzy ale fajnie jakby cos wyjasnila a nie wyniki w domu sobie porownuje,,, i czy to Joanna musialas skakac czy ja dobrze przeczytalam

bo myslalam ze to ja dzis mialam tylko taka przygode, w szoku jestem,
z tego wzgledu ze dzidzia spala, pani kazala zejsc z kozetki i SKAKAC zeby dzidzie obudzic.... ah

generalnie ze scanu chyba ok, ale nie chciala mi powiedziec wyniku bez wyniku krwi ktore beda za 5 dni i tak

troche rozczarowana jestem.... bo jak juz mierzyla to chociaz pomiary mogla mi opisac,,,

tyle mojego,

jutro tu zajrze na pewno bo nie ide do pracy.

dobrej nocy !!
 
didor- gratulacje, najwazniejsze ze wszystko ok
A z tymi lekarzami to tak jest. Mi w Pl jak zrobil gin USG to przez cale badanie nic sie nie odezwal, na koniec mi podal tylko date porodu wg USG i powiedzial ze wszystko ok, a ja bylam tak w tym wszystkim zdezorientowana ze nawet nie umialam go o nic zapytac. Jak zobaczylam raczki, nozki i glowe to jakos o nic nie umialam zapytac. A zla bylam na niego w domu ze nic nie mowil hmm :/
 
witajcie.
Zombie wstało...wczoraj koszmar! jestem u kresu sił:-( od popołudnia do późnego wieczoru co zjadłam do zwymiotowałam. Dziewczyny czy to w ogóle przejdzie? znów płakałam z bezsilności:no:
kabeska, madlen 79 super wieści gratuluje .
Noukie przydałyby mi się Twoje tabsy....Ty w którym tygodniu jesteś?
 
Dzień doberek:-) choć nie wiem czy taki dobry, bo Bartek wstał o 5:00 i chciał śniadanko i bajkę ehhh:szok: zasypiam na siedząco:eek:

To zróbmy głosowanie :-p kto chętny ?

Ja nie bardzo, bo już gdzie indziej jestem moderatorem i potem tego nie ogarnę:-p

Dziewczyny super, że wizyty udane i z dzidziolkami wszystko ok:-D

Witam nową mamusię:-)


Ja mam dziś wizytę na 15:00, więc proszę o trzymanie kciuków:tak:
 
Witam z rana wczoraj wieczorem czulam ruchy, kurcze wciaz nie moge uwierzyc ale jestem pewna ze to wlasnie to

Didor skakanie nie jest takie zle wazne ze pomaga I dziecko sie obudzilo;)

Nathani szczerze wspolczuje ale to minie zobaczysz

Udanych wizyt I milego dnia zycze
 
reklama
Dziendobry, spadam do pracy, ale juz ostatni dzien i weekend;-)

Co do moderatora to ja tez sie nie pisze, ze wzgledu na to, ze juz dosc dlugo jestem na forum, pisze na kilku watkach i nie bardzo jak jest czasami to wszystko ogarnac;-)

Didor ja tez nie lubie takich wizyt:sorry::sorry::sorry: u mnie na szczescie gin wszystko mowi co i jak;-)

Sowinka kciukasy zacisniete;-)

Nathani jestem na podobnym etapie suwaczka co i Ty i jak chcesz to Ci podesle te swoje tabletki, ja naprawde nie widze sensu w tym, zeby tak sie meczyc, to sa leki u nas dostepne bez recepty, srodki same roslinne, a naprawde pomagaja, juz moja siostra 10 lat temu bedac w ciazy je brala:sorry: naprawde nie rozumiem czemu ich w PL dostepnych nie ma:sorry::sorry::sorry: bralam je 4 dni po 2 tabletki choc mozna do 4 na dzien;-) wczoraj odstawilam i jak narazie jest ok:tak: Nie chcialabym takich rzeczy polecac bo ja lekarzem nie jestem ale moze spytaj swojego ewentualnie czy moglabys je brac ja Ci caly sklad moge podeslac i jak wyrazi zgode Ci podesle;-)
 
Do góry