reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nathani, a próbowałaś tego? Mamarin, mamma, tabl., 30 szt - Portal Dbam o Zdrowie

4madlen, kuzynka chodzi i poleca pana dra Woźniaka, przyjmuje "tu przy Seniorze, koło "kwiaciarek". Tam jest wybudowany taki nowy budynek, na dole jest chyba drogeria "Natura", a na górze jest m. in. Compensa jak dobrze kojarzę oraz lekarze. Wchodzi się tam "od dupy strony"." Wizyta kosztuje 100 zł.
[FONT=arial, sans-serif]

[/FONT]
 
reklama
didor korzeń imbiru?
vievien nie, nie próbowałam

czekam na ten lokomotiv....
 
Ostatnia edycja:
hej girls
To zróbmy głosowanie :-p kto chętny ?
ja nie, jestem juz moderatorem gdzie indziej i nie byłabym w stanie ogarnąć wszystkiego

Witam sie i ja. Moderatorem nigdy nie bylam i teraz nie wiem. Fakt nowe wyzwanie:-)
Aniu jeżeli znajdziesz czas to myślę, że byś się świetnie nadawała bo jesteś już dłuższy czas na forum i orientujesz się co się z czym je. ;-) Wysłałam Ci pw tak jak prosiłaś.
 
:szok:Nie nadążam za Wami - tyle piszecie
4madlen nie martw się za wczsu... na razie łożysko jest dość wysoko... ale dobrze, że i lekarz i Ty wiecie, że trzeba to kontrolować i w razie czego szybko zareagujecie :) będzie dobrze...
Dzisiaj zaliczam ostatni dzień 10 tyg...

kabeska, Madlen79 - gratuluję udanych wizyt :)
 
dziewczyny mam pytanie z innej beczki. czy oprocz badan usg genetycznych, dodatkowo badalyscie krew do uzupelnienia, i z tego wzgledu ze juz wiele z nas mialo te badania, jakie wskazniki wam wyszly CRL i NT (czyli kark do wzrosu dzidzi)

u mnie ryzyko okresla dopiero jak beda wyniki krwi
 
Ostatnia edycja:
Nathani, w ulotce lokomotivu jest:
"Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia bez zgody lekarza."
Mamarin z kolei jest przeznaczony dla ciężarnych. Nie uchronił mnie przed wymiotami w podróży, ale tak na co dzień nieco pomógł.
 
Ostatnia edycja:
tez jestem za wybraniem moderatora,bo troche zaczyna robic sie u nas balagan..i tez typuje Anie 789,:tak:
 
reklama
Do góry