reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej:)

madlen jednej i rugiej:p gratuluje udanych wizyt!
4madlen co do łozyska to moim zdaniem też jest jeszcze za wcześnie aby oceniac ryzyko..tak jak sam pwiedział - ze wzrostem będze się raczej posuwało ku górze nie na dół wiec powinno być dalej od szyjki jak jest teraz. Pewnie bedziesz je miala po prostu na przedniej ścianie ale to ni to samo co przodujące. Ja tak miałam Z Mili, lekarz po prostu kazał mi bardziej uważać na jakies urzy brzucha typu uderzenie itp.

Moderator potrzebny bez dwoch zdań!:)

nathani przyciśnij tego swojego gina żeby coś na to zaradził bo nie istotna jest tu ilość spotkań z kibelkiem ale samopoczucie przy tym bo mozna sobie żygnąć i 5 razy i czuć się ok a można raz czy dwa i czuć się jak kupa przez cały dzień więc niech sie nie wymądrza tylko Ci pomoże!

Cinamona śliczny dzidziuś:) gratulacje!!!

Macie też czasem uczucie przyśpieszonego bicia serca? ja często wieczorem i dziś miałam po sniadaniu. Pamiętam ze w poprzedniej ciązy też to miałam a ciśnienie było ok.
 
reklama
vivienne dziekuje za info:) tam tez przyjmuje moj gin. Przemysle jeszcze bo o jednej babce slyszalam duzo tylko wiecie co? Ja nigdy nie chodzilam do babek i mam krępacje:)))
 
Noukie- a jak sie nazywaja te tabl. na mdlosci?

Ja nie rozumiem lekarzy ktorzy nie chca przepisac tabl. na mdlosci. Jesli trwaja dlugo to przeciez tez nie jest nic dobrego.
Na mdlosci polecaja tez korzen imbiru, w uk nawet jest herbatka z korzenia imbiru- chociaz ja jej w ciazy nie probowalam. Stwierdzam jednak, ze w Pl jest chyba lepsze jedzenie, bo przez 3 tygodnie bycia w Pl nie wymiotowala, a tu znowu zaczelam.
Ja na moderatora tez sie nie nadaje, nie wiem o co chodzi tak dokladnie w tym wszystkim, wiec sie nie podejme.
 
Ja pierwszego gina chciałam kobietę, to było kilka lat temu dobrych, po kilku wizytach nie chciałam jej ani kobiet w ogóle. Straszna baba, niedelikatna w ogóle, nieprzyjemna i niemiła w rozmowie choćby, uważała, że jako kobieta powinnam wszystko wiedzieć. Pomijając fakt, że twierdziła, że wszystkie badania są potrzebne tylko wtedy, kiedy naprawdę są potrzebne, a nie, jak się chce profilaktycznie sprawdzić. Także nie żebym miała duże doświadczenie, ale wolę swojego lekarza 1000 razy bardziej od jakiejkolwiek babeczki :)
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam ginka kobiete i wcale nie narzekam ... była jest bardzo dobrym lekarzem i w dodatku bardzo delikatna.
Teraz tez poszłam do kobiety ale już innej również sprawdzonej i jak na razie nie narzekam..delikatna, smieszna z poczuciem humoru, fakt juz na emeryturze ale prywatnie przyjmuje jeszcze.

a tak z innej beczki to dzisiaj miałam niezemską ochote na makaron ze szpinakiem i filecikiem ...alanek zjadł az mu ślinka ciekła i nawet wziął 2 porcje...co jestem w szoku bo on straszny niejadek...ja zjadłam mała miseczke...czyli moj synek zjadl wiecej odemnie...ale wcale sie nie dziwie bo było zaje.....dobre :)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry ja na chwilke byłam dzis z corą u dentysty mała dzielna bardziej od mamy:laugh2: Ja też głosuje za Anią na moderatora:tak: Jeśli chodzi o herbatki imbirowe to piłam i smaczne troche pomagały tylko z nimi nie wolno przesadzać bo imbir działą rozgrzewająco a tabletki mammamarin też miałam ok są ja mam magnez z witaminą b6 bo podobno jej brak w organiźmie powoduje mdłości i wymioty w ciąży ja ani razu nie wymiotowałam każda pewnie musi znajść swój złoty srodek mi pomagało zjedzenie coś przed wstaniem z łóżka gorzej było jak trzebabyło iść na badania na czczo :sorry: mam nadzieje że jakoś z tymi mdłościami upooracie i też jestem za tym że powinnno sie coś kobietom dawać żeby sie nie męczyły
 
Witam się po wizycie. Następna dopiero za 4 tygodnie. Mam do zbadania tarczycę, bo znowu spadłam na wadze, a przecież jem normalnie i nie wymiotuję. Ostatnio schudłam 1 kg, teraz 2,5 kg
Czekam niecierpliwie do 13 czerwca na prenatalne, niestety u mojego M. jest taka sytuacja w pracy, że nawet zaległych urlopów teraz nie chcą dawać i wątpliwe, że M. dostanie :wściekła/y: A tak nie chcę sama jechać 80 km do nieznanego miasta :-(
 
Dzwonilam do szpitala- okazalo sie ze jesc moge i mam sie napic :) uff czlowiek poinformowany to od razu mu lepiej :)
O ja mam magnez- a moze byc musujacy?? Mi czasami zdarza sie jeszcze zwymiotowac, mdlosci tez mam, chociaz mniej uciazliwe- jednak nadal jak patrze na niektore jedzenie to mnie odrzuca. Wczoraj od dluzszego czasu dopiero zjadlam cos mlecznego- ryz na mleku z truskawkami.

Tez slyszalam, ze kobiety gin. sa mniej delikatne. Ale to chyba zalezy od podejscia. W Polsce kilka razy bylam u koibety i sobie ja chwalilam. Tylko to tez moze inaczej jak sie bylo prywatnie. Wiadomo ze jak sie zaplaci to maja inne podejscie :/
 
reklama
Anka-a nie masz kogoś kto ewentualnie zamiast męża moglby z tobą pojechać?Raźniej byłoby z kimś no i sam fakt nieznanego miasta dobrze byłoby mieć kogoś z sobą mame koleżanke kogokolkwiek mam nadzieje że badania ci wyjdą dobrze chociaż dziwne że chudniesz trzymam kciuki :-)Lilithgoth-witaj nie zdążyłam sie przywitać ja chodze na NFZ do faceta i jest świetnym lekarzem naprawde do rany przyłóż jestem z niego bardzo zadowolona i mam nadzieje ze tak zostanie jest tak jak mówiesz zależy na kogo sie trafi
 
Do góry