reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

The Hague Czemu mi zyczysz zapowietrzenia ? To nie ladnie tak ciezarnej zyczyc ... ;-)

Berni, oj beda mieli w czym wybierac , beda :) podobno teraz bedzie sie rodzic wiecej dziewczynek niz chlopcow, widzialam taki dokument ;p ale nie wiem ile w tym prawdy a ile sience fiction ;O

Dziewczyny dzieki za opinie na temat tych boli, one nie sa jakos specjalnie dokuczliwe, po prostu wczesniej az tak mi nie doskwierala macica, powiem jutro poloznej, ale tez spodziewam sie, ze mi powie to samo, bo co innego :D

MGD oj a Ciebie znow nie ma na skype wzielas sie za robotki reczne, to juz Cie nie bede wytracac z tego rytmy.

Mi by sie przypalo pozycje zmienic, ale musze jakos dzis wczesniej isc spac niz wczoraj (2.00) bo na 11.00 do poloznej... Eh... w ogole nie chce mi sie spac...




 
reklama
Ayni nie zycze Ci, tylko wlasnie martwie sie o Ciebie :sorry: takie zapowietrzenie w ciazy baaardzo niebezpieczne jest, bo dziecko oddycha przez pepowine, miej to na uwadze :rofl2:

ja tez lubie skejpowac, ale jak trzymam malucha na kolanach to mi naciska na klawisze i mnie zawsze rozlacza :-D
 
no a ja Ci keszu tez nie wyslalam :szok:
Spoko, wyslesz jak dostaniesz obrazek. Mnie sie nie pali:-)
Mi by sie przypalo pozycje zmienic, ale musze jakos dzis wczesniej isc spac niz wczoraj (2.00) bo na 11.00 do poloznej... Eh... w ogole nie chce mi sie spac...
Ja wprawdzie mam jutro wolne, bo oprócz zrobienia placków ziemniaczanych na obiad to nie mam nic w planach, ale powiem Wam już wszystkim grzecznie DOBRANOC!!!
 
Ayni wyspalas sie i dlatego spac nie mozesz:happy: Tak jak ja;p ale u mnie to inna sprawa,moge spac w dzien bo az do wieczora jestem sam, nikogo w poblizu nie ma by gdzies wyskoczyc... Gorzej bedzie pozniej sie przestawic:)

Dlaczego ma sie rodzic mniej chlopczyków?:(
Przeciez bez nich nic sie nie bedzie rodzic:-D

Thehauge chlopczyki zawsze wieksze od dziewczynek:) musi jakos maluszek zaimponowac kolezance:)
zrezta czytalam na watku "holandia" ile on juz wazy:-) Taki maly duzy chlopczyk:)

Mam jedna znajoma co spodziewa sie dzidziusia na wrzesien ale ona jeszcze pracuje, ma 3 letnia coreczke i mam kawalek do niej, ale jak juz jestem u niej to zawsze pomoze, doradzi:)
A ja niestety nie pracuje prawie od polowy ciazy i strasznie mi sie nudzi...:crazy:
 
Jak zas nie zapomne to jutro wysle:tak: bo jutro ide do pracy a pozniej graja mecz:cool2: musze sobie na lodowce przypomnienie nakleic..
 
Mgd nie byłam dzisiaj tam, ja tylko v&d odwiedziłam i na tym się zakończyła moja wyprawa;/

Ayni mnie też tak pobolewa ale to nie jest aż tak dokuczliwe, ale czasami też mi się zdarza że mam jakiś czas mocno twardy brzuch i nie wiem czemu bo to napewno wtedy nie jest dzidziuś i mam jutro wizytę (tylko po południu) wiec zapytam o co kaman

I jeszcze chciałam zauważyć że tu wcale nie tak prawie same dziewczynki bo i ja małego mężczyznę pod serduszkiem prawdopodobnie noszę:) Ale młodszą pannę to tylko od Yokasty chyba będzie miał heh
 
bernadetkka jak juz urodzisz, to nudzic Ci sie nie bedzie :D ja w czasie jak Tomek spi to staram sie zrobic wszystko co mam do wykonania i czas leci jak z procy heheheh :D bo jak nie spi, to juz nic zrobic nie moge, chyba ze mu myszke miki wlacze albo ul z pszczolkami na disney junior, to mam chwile by dojesc obiad hahah :)
 
reklama
Do góry