reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

Ayni ja pracowalam przy truskawce, nie bylo najgorzej ale potrafili nie wyplacic wyplaty przez jakis tam okres i ciagle jakies problemy byly.
Same polki tam pracuja no praktycznie same kolezanki;p a tak potrafily obgadac ze glowa mala...;p

Pracowalam tez na samym poczatku bycia tutaj przy pieczarce z belgiem i niemcem i bylo super, tylko ze strasznie ciezko i prawie 18 godzin dziennie;(
Ale przynajmniej jakos czlowiek sie z tym jezykiem obsluchal...:)

Ja w przeciwienstwie do was to gowniara jestem:zawstydzona/y: rocznik 92.
 
reklama
Morgen!

Astrid (wiem,ze mam spozniony zaplon ) Gratulacje ogromne! Mam nadzieje,ze porod przeszedl w miare bezproblemowo i teraz obie cieszycie sie soba! Po cichu zazdroszcze,ze juz ja masz obok siebie ;)

a ja sie biore za kompletowanie zdjec do wywolania....mam zaleglosci sprzed kilku lat!!!:szok: i zabrac sie za to nie moge! Tylko ciagle dokupuje nowe ramki i puste zbieraja kurz...wstyd normalnie.

Za oknem slonecznie-mam nadzieje,ze sie tak utrzyma dzisiaj!
 
Witam serdecznie - w dwupaku jeszcze :-D
Też zazdroszczę Astrid, szczególnie że ruszam się już jak kaczka - o ile sie ruszam... Też mnie dobija ciągłe siedzenie w domu, bo albo nie mam co robic, albo nie moge czegos zrobić...
Jutro mamy w planie mycie okien, ale tylko w środku. Na zewnątrz to moj mąż pomył tydzien temu i teraz musze w środku. Tzn mąż musi - ja tylko powiesze firanki;-)
Dzień dobry. Mam pytanko: w jakim proszku pierwszy raz prałyście ubranka dla dziecka?
Witaj Asia. Ja ciuszki dla maleństwa wyprałam w Neutralu. Jest proszek i płyn do prania (osobno do bialych i kolorowych) oraz płyn do płukania.
Dziewczyny mowiły tu jeszcze o innych, jak Robijn
 
Ja się wlasnie zastanawiam nad wywieszeniem prania na dwor.... Niby slońce, niby ciepło pomimo wiatru, ale jakies chmurska sie przewalają po niebie....
A prania mam dosyć dużo i w domu to zas bedzie 3 dni schło...

Ayni, mialam ci cos pokazać...
P1030333.jpg
Ja nie widzę juz wlasnych stóp:-D:-D:-D
A brzuszek mam taki "malutki":
P1030336.jpg
A to moja nowa fryzura - lepsza do ogarnięcia:rofl2:
P1030338.jpg

Lece ogarnąc kuchnię. Zaraz wróci córka ze szkoly i robimy........ PLACKI ZIEMNIACZANE!!! Mniam....
 
reklama
Do góry