reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

ja tez mam duzo bodziaków i bede musiala jeszcze jakies pajacyki mniejsze dokupić , no i śpiworek :) ale jeszcze troszke czasu :)

a tym czasem musze isc na zakupy spozywcze ;)
 
reklama
No i nie poszlam nigdzie. Dooopa. Leje tak ze po 5 metrach wrocilam cala mokra wrrr.
Jak ja nie lubie jak mi cos plany krzyzuje.

MADZIU ja mam spiworek,taki na 80 cm. Male dziecie i tak bedzie w kokonie spalo :)
 
AYNI ja tez sobie podgladalam teego pana odnosnie noszenia ,przewijania itd.wystepowal tez czesto w DTVN .no a ten dzidzius to taki slodki na tym filmiku.
 
chciałabym sie zorientowac ile wy płaciłyscie za slaapzaki ??? znalazłam fajne za 10 e z krowkami i roznymi aplikacjami ale zas w c&a sa nowe za 17 e . i jaki rozmiar warto kupic?? aha letni czy zimowy? bo widze ze sa tez i takie:)
 
Ayni jazda traktorem to cos zaje***tego:-D ja ze pochodze ze wi to umiem perfekt jezdzic ta maszyna:)hehe

Co do spania to jakas tragedia:no: sama juz niewiem jak spac zeby bylo mi wygodnie, a dzisiaj to pobilam swoj rekord:zawstydzona/y: zasnelam o 8 po woich serialach i snilo mi sie ze sobie siedze na forum i czytam,pisze:-p az wkoncu budzi mnie moj B :confused2: wczesniej wrocil z racji ze dzisiaj to euro rozpoczynaja a ja w szoku godz. 15 a ja wstaje:zawstydzona/y:

Iskierka wygladasz kwitnaco:):happy:
 
AYNI milusi to on moze jest ale ja tam wole mojego milusinskiego:-) zwlaszcza ze teraz mamy tyle miejsca po prysznicem ,przedtem mielismy mala kabine na 2 osoby za mala a teraz ...:-Dmozna szalec

ISKIERKO dojzalam twoje fotki tak tak kwitnoca mama :-)
 
reklama
Nana szalejesz!! to dobrze swiadczy lekker douchen :p hahaha
Madzia ja kupowalam swojego slaapzaka w LIDLu jakbyla na nie promocja 7.99 za sztuke , ladne, cieple , welurowe w 3 kolorach z 1 aplikacja , moze znow beda jakos ;)
 
Do góry