reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ewcik, patrysiak uwazam ze macie racje- nie ma co juz mieszac w glowie andziak. skoro powiedziano 3 razy ze synek to niech andziak szykuje sie na synka.
pozatym uwazam ze owszem pomyslki sie zdarzaja ale bardzo rzadko. w dzisiejszych czasach, majac dobry sprzet, bedac dobrym specjalista moza bez problemu okreslic plec meska w 13tc. juz pisalam ze bedac w ciazy z pierwszym synkiem pisalam na wątku gdzie byly ciezarne majace termin podobny co moj. i naprawde wszystkim mamusiom spodziewajacym sie synkow lekarze bezblednie przewidzieli plec wlasnie w 12-14tc. nie bylo ani jednej pomylki. jedynie mamusie coreczek zwykle dowiadywaly sie o plci troche pozniej. tak samo wsrod zjajomych- wszystkie kolezanki spodziewajace sie synkow dowiedzialy sie na usg genetycznym. i tez nie bylo zadnej pomylki.
wsrod znajomych mam tylko jedna pare, ktora 7 lat temu przez cala ciaze miala miec synka, a dopiero na porodowce okazalo sie ze jednak coreczka. ale podejrzewam ze to nie byl taki super sprzet , no i lekarz slaby specjalista.
takze nie ma co juz sie doszukiwac pomylki..


ewcik wyobras sobie ze od paru dni dni u mnie cisza jak makiem zasial hahah zadnego skurczybyka :wściekła/y:a juz nawet wczoraj sexik byl,dzisiaj 2 dlugieeeee spacery, generalnie sie nie oszczedzam i caly czas cos robie, biore cieple kapiele, chodze po schodach i WIELKIE NIC! co moge jeszcze zrobic? help helep help
 
reklama
Kosmo całkowicie się z toba zgadzam, ja tez znam tylko jedna Panią co miała miec dziewczynke a urodził się chłopiec, ale miała tylko raz robione usg na jakims starym sprzecie,
mama trzymam kciuki za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&
 
to jest tylko facet i dla niego wszystko jest zawsze ciezko zrozumiec tak samo jak okazalo sie ze bedzie nadia boze placz i lament u niego :-D on nawet mi na necie szukal ze w 21 tygodniu moga byc pomylki i byly zdjecia siusiakow a przy porodzie sie corki okazały chyba wszystkie fora przeleciał :-D teraz juz nie wspomina o tym ale ciagle mowi ze nie zna plci i sie dowie 26 czerwca ;-)co ma byc i tak jest a na 100% to sie przy porodzie okaże :tak: moja polozna mowi ze mojego syna jak do corki bo jej na corke pasuje a czemu nie wiem :)tylko tak mi powiedziala :)
 
Patrysiak wielki szacun dla ciebie :tak: super podejscie.
zgadzam sie z wami dziewczyny. dajmy czas Andziak zeby naprawde uwierzyla w to ze w jej brzuszku mieszka zdrowy, sliczny chlopczyk.

Kosmo zobaczysz ze wszystko zacznie sie w najmniej oczekiwanym momencie i wtedy, zycze Tobie tego bedziesz miala szybki bezbolesny porod :tak:
 
a jak tu w niemczech ufa lekarzowi jak on u dziecka nawet nie poznaje skazy białkowej a jak jest duza dziura w zebie to wyrywa i daje koronke :-D tu to w ogole wszystko inaczej wyglada :) a w polsce ja mieszkalam w malej miejscowosci i o pomylkach tez duzo wiem i widziałam :tak:
to jest tak samo jak lekarz daje zla diagnoze choroby trafilam do szpitala w ciazy niby przeziebienie a w szpitalu sie okazalo ze mialam zapalenie pluc i komu wierzyc :-)ja nigdy nie ufam lekarzom i nie bede ufała wole sie leczyc sama i nadie tez niz nieraz brac jakies leki i isc do lekarza ktory i tak nic nie wie :) i zapisuje ciegle te same leki na rozne choroby :)moj szwagier w domu byl leczony rekami i on nie bral prawie cale zycie tabletek dopiero zaczal jak sie ozenil z moja siostra ale to moze od 2 lat bierze i to tylko na nad ciśnienie :)
 
mama dziekuje, Alan juz na szczescie zdrowy, własnie sie obudził , spał 3 godziny,
juz gawoży i śmieje sie cały czas, nawet przez sen
 
reklama
Kate to super ,że zdrowy już i że taki słodziak z Niego-wycałować stópki:tak:

Patrysia* pewnie,że Marcello będzie grzeczny:tak:co ma nie być-po takiej spokojnie mamusi :))

Pirania -kochana a Ty gdzie znowu cały dzień się podziewasz????????
 
Do góry