reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

reklama
Ja nadal uważam, że Polna to masówka i nie ma pomocy ze strony położnych/pielęgniarek.

Czy znajdzie się jakaś mama, która rodziła i w św. Rodzinie i w im. Raszei??
Wstępnie myślę o Raszei, ale jeszcze myślę:D
[h=1][/h]
 
Siostra w niedzielę pojechała do szpitala św. Rodziny bo czuła mało ruchów synka, zaczęli robić jej badania i powiedzieli że wywołanie porodu i inne badania mogą potrwać 10 dni a że pierwszą ciąże miała zakończoną cc to i tu chciała cc a po za tym mały był duży (termin miała na 30.07) i gdyby nie podpisała papierów że chce mieć cc to by ją do tej pory trzymali na oddziale i badania robili. Dzisiaj wróciła do domu na szczęście już, ale mały zdążył nałykać się wód płodowych i potem parę dni nimi wymiotował. Urodził się z wagą 4,300 g :)

Czy któraś z Was ma jakąś opinie na temat szpitala na Lutyckiej??
 
A na Raszei rodziła moja mama 7 lat temu siostre. Nie dość że była wcześniakiem to poród nie chciał postępować a lekarze mieli wszystko w d.... siostra udodziła się po 17 godzinach z żółtaczką i zapaleniem płuc :( a po pół roku na 2 miesiące wróciła mama z siostrą do szpitala ze względu na zapalenie płuc.
 
Dziewczyny czy któraś z was rodziła na Lutyckiej? Ja mam termin na październik i waśnie w tym szpitalu będę rodzic, chodzi mi o to co powinnam wziąć ze sobą na porodówkę. Słyszałam że dużo rzeczy daje szpital. Z góry dzięki
 
reklama
MartaSx sprawdź na stronie czy nie ma listy wyprawkowej do szpitala. Przed pierwszym porodem byłam na Lutyckiej i oglądałam oddział, położne mi wszystko wyjaśniły i odpowiedziały na pytania ale teraz niewiele z tego pamiętam. Ostatecznie zdecydowałam się na Polną :).
 
Do góry