reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

pomyłki w każdym szpitalu się zdarzają! na Polnej również dlatego ja św. rodziny bym nie przekreślała. ja tam rodziłam i drugi raz też bym tam pojechała! opieka super. przy porodzie bardzo pomocni, później również. pomagano we wszystkim, położne kazały odpoczywać na maksa itd. ja byłam zadowolona
 
reklama
Witajcie,
Urodziłam 14 sierpnia na raszei i wszystkim gorąco polecam ten szpital! Trafiłam tam dwa dni wcześniej z skurczami które stały się nieregularne więc przenieśli mnie na patologię ciąży. Po dwóch dniach skurcze się uregulowały i przewieźli mnie na porodówkę. Trwało to osiem godzin jednak się udało! Nacinali mnie ponieważ mały był zbyt duży żey się przecisnąć mimo wszystko poród wspominam bardzo dobrze. Cały czas ktoś do mnie przychodził i mnie doglądał, praktycznie nie było chwili kiedy bym nie była pod opieką lekarza. Personel jest tam potwornie miły na każdym oddziale. Mieli do mnie anielską cierpliwość i nadal mają bo niestety mały nadal tam leży. Mimo wszystko starają się, są bardzo uśmiechnięci i typowo do ludzi. Polecam z całego serca. Z tego co miałam przy sobie to praktycznie tylko wszystkie badania i karta ciąży i przyjęli mnie bez problemu. Dzieciątko dostaje wszystko od nich na czas leżenia tam, matki też są dobrze traktowane.
Polecam z całego serca.
 
Dziewczyny czy któraś z was rodziła na Lutyckiej? Ja mam termin na październik i waśnie w tym szpitalu będę rodzic, chodzi mi o to co powinnam wziąć ze sobą na porodówkę. Słyszałam że dużo rzeczy daje szpital. Z góry dzięki

witaj, ja rodzilam na lutyckiej (tam tez pracuje) gdybym miala wybierac szpital na drugi porod, wybralabym ten sam:) lekarze przemili ,polozne rowniez, bardzo cierpliwi i zawsze przy Tobie... do szpitala praktycznie nie musisz miec nic procz swoich przyborow toaletowych,nawet koszulke do spania daja,malchy ubieraja w swoje ciuszki,pieluszki tez daja do oporu. z niczym nie ma najmniejszego klopotu:)

jak jeszcze jakies pyt to pisz smialo:)
 
Ja też rodziła na Lutyckiej i bardzo sobie chwalę ten szpital.Rodziłam tam dwa razy i w 100% zgadzam się z poprzedniczką-wystarczy,że będziesz miała swoje kosmetyki a o resztę nie musisz się martwić
 
Cześć dziewczyny :) przeszukałam już to forum wzdłuż i wszerz i brakuje mi takiego, myśle dość istotnego tematu, jakim są dobrzy ;-) Ginekolodzy...wiem, że ich mało i ze świecą szukać dlatego fajnie by było jakby udało nam się wymienić informacjami na ten temat :) myślę, że wielu dziewczynom ułatwi to poszukiwania :) zarówno głosy za lekarzem jak i przeciw są mile widziane.
Ja osobiście jestem po 2 poronieniach i w trakcie poszukiwań swojego lekarza...

Pozdrawiam :-)
 
Dziękuje bobofrutek :-)poczytałam troszkę o nim, i opinie bardzo dobre, a powiedz Kochana długo już się z nim "znasz"? Myślisz, że w przypadku poronień też byłby pomocny?
 
Dziękuje bobofrutek :-)poczytałam troszkę o nim, i opinie bardzo dobre, a powiedz Kochana długo już się z nim "znasz"? Myślisz, że w przypadku poronień też byłby pomocny?

Dobry jest ponoć doktor Rzymski, przyjmuje prywatnie w Suchym Lesie albo na Podolanach, pracuje również w szpitalu na Polnej. Ja do niego nie chodziłam, ale moje koleżanki tak, i bardzo go polecały.

Ja chodziłam do doktora Pięty, przyjmuje na Dąbrowskiego, pracuje na Raszei, też jest ok
 
reklama
NaNa ja jestem po poronieniu i teraz w drugiej ciazy :) jak tylko zobaczylqam dwie krechy na tescie to od razu do niego i od razu konska dawka lekow luteiny i duphastonu. i bralam to poki nie minal najgorszy okres. lekarz naprawde godny polecenia. ma ktg u siebie ppolozna bardzo pomocna mozna nawet o 3 w nocy do niego zadzwonic z problemem sprzet najlepszy . jestem bardzo zadowolona. kolejki ma masakryczne jednak jak pogadasz z polozna i powiesz co i jak i zostawisz swoj nr tel to on osobiscie do Ciebie oddzwoni i powie kiedy mozesz przyjsc.
 
Do góry