reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

reklama
ja również polecę dr Wandelta :-) bardzo dobry lekarz :-) wszystkie badania na miejscu (cytologia, usg, ktg.....) i w cenie wizyty :-) prowadzę u niego już trzecią ciążę i nie zamieniłabym tego lekarza nigdy w życiu!!!!

a jeśli chodzi o poród to i tym razem Lutycka :tak:
 
Ja polecam dr Bartlewicza przyjmuje na nfz na solnej i prywatnie na hetmańskiej
Byłam w ciąży zagrożonej uratował mi dziecko
 
goko dr Wandelt polecil Ci lutycka? ja mam z polna zle wspomnienia i tam nie chce a na lutycka mam blisko poza tym wiem ze Wandelt jest tam znany hihi:)
 
bobofrutek pierwszego syna rodziłam jeszcze za czasów kiedy dr Wandelt pracował w szpitalu i pewnie dlatego się zdecydowałam na ten szpital ale nie miałam żadnych nacisków z jego strony a drugiego synka (po roku) też tam rodziłam jak już nie pracował ale tak jak pisałaś jego pacjentki mają tam "specjalne" traktowanie. Kubusia rodziłam w 2006 roku kiedy był taki duży BOOM porodów i szpitale odsyłały z kwitkiem rodzące mamy a jak już były przyjmowane to leżały w łóżkach na korytarzach i dopiero na ostatni etap porodu przenoszono je na porodówkę a ja przyjechałam do szpitala jeszcze z dość kiepską akcją porodową i od razu położyli mnie na porodówce i tam już pod pełną aparaturą i opieką leżałam do samego końca. Sam poród i opieka poporodowa wg mnie rewelacyjna. Teraz po tylu latach z tego co czytałam to nadal jest to nr jeden w Poznaniu co do polecanego szpitala do porodu.
 
Ulenka dziękuję za informację ja innego szpitala nie biorę pod uwagę mimo iż rodzę pierwszy raz.
Ja chodzę do stomatologa w Luboniu jest to bardzo dobry lekarz i bardzo dużo dzieci do niego przychodzi, przemiły i nic nie boli. Jest to stomatolog prywatny za plombę ze znieczuleniem 50zł bierze. Naprawdę polecam. Namiar Paweł Dudlik 501-221-442 jest świetny jak dla mnie ludzie jeżdżą do niego po 60 km
 
Ja polecam Dr Janusza Kosacza na Ul. Boranta świetny lekarz i specjalista oczywiście prywatnie... pracuje na Lutyckiej a jego pacjentki mają super warunki
 
jesli komuś by bylo to potrzebne t ona przyszłość napiszę że byłam usunąć córce migdały na nfz na sobieskiego "ty i dziecko" i jestem bardzo zadowolona usuwał małej dr Woźnicki termin 2M a bylismy na usunięciu 2h i do domu :tak:
 
reklama
Ulenka a czy trzeba mieć dla dziecka rożek i kosmetyki? typu sudokrem, oliwka ? bo słyszałam że dają w szpitalu to także
 
Do góry