reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

nie polecam dr blumskiego z medicowera bo wogle usg nie robi.. i jakos nie przypadl mi do gustu i w ciazy chodzilam do 2 lekarzy do znanego mi od poczatku czyli od 1 wizyty u gina dr. Baron przyjmuje na ul. opolskiej w przychodni bardzo mily i sumienny doktor choc na nfz uwazam ze super sie spisal ;-)
 
reklama
nie polecam dr blumskiego z medicowera bo wogle usg nie robi.. i jakos nie przypadl mi do gustu i w ciazy chodzilam do 2 lekarzy do znanego mi od poczatku czyli od 1 wizyty u gina dr. Baron przyjmuje na ul. opolskiej w przychodni bardzo mily i sumienny doktor choc na nfz uwazam ze super sie spisal ;-)
dr Barona mogę polecić, byłam u niego 3 razy, aczkolwiek mimo, że przyjmuje na NFZ to nie chce wypisywać badań do zrobienia na NFZ, a to uważam za minus.

Ja mogę polecić swojego doktora, specjalizuje się w trudnych przypadkach, nazwisko poślę na PW.
 
Dziękuje Kochane :-) Cieszę się, że wątek się rozrasta :-) Mam nadzieje, że nie tylko mnie pomoże.
Bobofrutek no widzisz...mnie brakuje właśnie takich oddanych lekarzy...a powiedz mi, pracuje on gdzieś w szpitalu w Poznaniu? drogi jest?:rolleyes2:
Kasiulka dziękuje bardzo :-) do Pięty bliżej ;-)
Atan super :-) Dziękuje :-) Ci na NFZ też widać zdarzają się normalni :tak:
 
NaNa pracowal na lutyckiej i jest tam znany i inaczej patrza na pacjentki od niego wiem po sobie :) bierze 150zl za wizyte w ktorej pozniej masz usg nagrane na plytke wraz z 4d i nie placisz nic wiecej za to tylko tyle co za normalna wizyte. ode mnie raz nic nie wzial kilka razy mniej wzial ogolnie to 150zl. w pozniejszych miesiacahc ciazy masz ktg robione. ja jeszcze nie mialam ale widze ze dziewczyny maja robione, pewnie pozniej mi zacznie robic.
 
Lilijanna szkoda, że nie wypisuje badań na NFZ...:no: Bez sensu... :confused:
Bobofrutek kusi mnie ten Twój lekarz ;-) Będziesz rodzić na Lutyckiej?
Jagmar dzięki za odpowiedź :-) Opinie ma dobre, to młody lekarz?
 
Nana25 - ale biorąc pod uwagę, że nie płacisz za wizytę to w sumie i tak jest się do przodu z kasą. Za fotkę USG bierze dodatkowo 20 PLN.
 
reklama
Do góry