reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Czerwiec 2013

reklama
olapalo - mówisz, że po odstawieniu tabl anty płodność wraca ze zdwojoną siłą...hmmmm...... mam nadzieję, że nie miałaś na myśli bliźniaków ;-) bo to byłby już tłok w naszym mieszkaniu :-)
żabucha - no to mam nadzieję, że u mnie i u wandy ten pierwszy cykl po odstawieniu będzie trafiony :tak: ja odstawiłam po 2 latach brania więc zobaczymy... Przed pierwszą ciążą brałam 8 lat tabl anty (wiem że niektóre z was traktują je jako truciznę :-( ) i udało mi się za 3 cyklem, zobaczymy jak będzie tym razem.
mrowkaa - wracaj do zdrowia kochana!!!!!!!!!

U mnie upał niemiłosierny, ale chyba zbiera się na burze. Przez 2 dni czułam się jakbym miała dostać @, lekko pobolewał mnie brzuch, a dzisiaj nic kompletnie. Dzisiaj mam 28 dc, czekamy na rozwój wydarzeń.... :-):tak:
 
Witam dziewczyny!
olapalo - gratuluję :rofl2:

mróweczka - wracaj prędko do zdrowia, trzymam kciuki, aby "ten moment" był jeszcze przed tobą

gabi - u mnie dziś również 28 dc i pomijając poprzedni to u mnie cykle tyle trwają więc wciąż jest nadzieja i ciągła kontrola sytuacji ;-) Dziś znów rano teścik i I kreseczka :wściekła/y:
 
Mrowka - zdrówka życzę, a tak jak reszta dziewczyn pisze, jeszcze jest szansa w tym cyklu (choć ja absolutnie ekspertem nie jestem w sprawach cykli - w zasadzie to teraz czytam więcej niż przy poprzednich dwóch ciążach, już zapobiegawczo chyba)

Gabi84 - też mam nadzieję, że pierwszy strzał okaże się skuteczny :-) Ja brałam tabletki teraz w zasadzie 6 opakowań, brałam je zaraz po usunięciu spiralki, którą miała wcześniej przez 5 lat. Mam nadzieję, że się uda... Po pierwszej ciąży też byłam na tabletkach, brałam jakieś 2 lata i jak skończyłam brać w listopadzie, tak zaszłam w ciążę na początku kwietnia - ale wcześniejsze 3 cykle nie celowaliśmy w zaciążenie, także można powiedzieć, że jak zaczęliśmy się starać w okresie płodnym, udało się za pierwszym razem :-D Teraz bym chciała też już i od razu...
 
Przez 2 dni czułam się jakbym miała dostać @, lekko pobolewał mnie brzuch, a dzisiaj nic kompletnie. Dzisiaj mam 28 dc, czekamy na rozwój wydarzeń.... :-):tak:

No ja mam podobnie, w zasadzie od jakiegoś tygodnia jednego dnia coś mnie zaboli czy kłuje, drugiego zupełnie nic, takie fale...


A dziewczyny, piszecie że macie bóle owulacyjne - jak się je czuje ?? Jakoś inaczej się je odczuwa ?? Możecie opisać ??
 
staraczka - o to mamy ten sam dzien cyklu :-) z tym, że ja nie wiem ile moje cykle trwaja. Fajnie byłoby mieć ten sam termin porodu ;-):tak:
wanda -no to ciekawe jak tym razem nam się uda, oby tez tak szybko :-) Mnie z dolegliwości bolą tylko piersi i nic poza tym nie mam...:sorry2: a i jeszcze strasznie mi się chce pić non-stop, ale to raczej przez upały :tak:
 
Ja dopiero zaczynam zagłębiać się w temat starań i już zostałam uświadomiona na forum, że bóle które mogą się pojawiać mogą oznaczać wiele rzeczy, odszukam to zaraz i ci wkleję. Ja mam takie bóle w poprzednim cyklu - trwało to dwa dni, w tym cyklu zdaje się jeden dzień. Boli mnie najbardziej w pozycji siedzącej, bardzo silny ból gdy siadam, potem już się jakoś ułożę, żeby było znośnie. W pracy to jest koszmar. Nie wiem jak opisać sam ból, poprostu bardzo boli z jednej strony :-) W tym cyklu podczas tego bólu były staranka, pierwszy raz "w takich warunkach" i musiałam cały czas uważać, żeby mnie połówek nie trafił w miejsce gdzie tak bardzo boli :zawstydzona/y: Biorę się ostro za kontrole cyklu, bo jak tak mają wyglądać nasze starania to :eek: A tak jak pisała mi karola wcale ren ból nie musi oznaczać owulacji. Choć ja w dzień bólu miałam pozytywny test owulacyjny, następnego dnia już negatywa. Ale tak jak mówię, ja dopiero zaczynam i może gadam głupoty :sorry:
 
staraczka - o to mamy ten sam dzien cyklu :-) z tym, że ja nie wiem ile moje cykle trwaja. Fajnie byłoby mieć ten sam termin porodu ;-):tak:
wanda -no to ciekawe jak tym razem nam się uda, oby tez tak szybko :-) Mnie z dolegliwości bolą tylko piersi i nic poza tym nie mam...:sorry2: a i jeszcze strasznie mi się chce pić non-stop, ale to raczej przez upały :tak:

Oj Gabi, ale powiało optymizmem :-)
Ja już też mam pierwsze objawy, chodzę często siusiu, ale to nie przez to, że wypiłam z 5 litrów płynu?? :rofl2:
Taki żarcik :sorry2:

A tak na poważnie, to piersi bolą mnie od owulki/nieowulki, ale ja już sama nie wiem co się dzieje, miewam jakoś ostatnio dużo rzeczy, które wcześniej się nie działy :cool: Także nie przywiązuję do tego większej wagi :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Staraczka - oj to chyba wiem o jakim bólu mówisz... kurczę, muszę zacząć bardziej obserwować cykl w takim razie...
A może mi się tak strasznie rozregulował po tabletkach że np teraz mam owulację - dobrze, że wczoraj było bzykanko jeśli tak :-D
 
Do góry