reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.

Paulina- na caly etat bym malej z niania nie zostawila, dlatego do tej pracy aplikowalam na druga zmiane. Niania bedzie i tak nam potrzebna ale na max 3 godz dziennie, czasem bedzie to 1godz. Zalezy o ktorej T bedzie konczyl.
Chcialabym zeby wypalilo z ta praca. Troche sie bedziemy mijac ale jak tak dalej bede siedziec to sie garba dorobimy. A pozniej Maja do przedszkola, tzn jesli bym dostala umowe to bedziemy dumac inaczej wtedy.

Co do zabezpieczen to biore tabsy. I to cbyba ostatni listek, bo nie sluza mi one... I chwila przerwy bedzie.. Przed ciaza nie bralam nic nigdy, tylko gumki uzywalismy i dawalismy rade.

Wczoraj maz zabral mnie na pizze :D sami we dwoje :D ale swieto haha. Pare razy mialam chwile zwatpienia gdzie wozek z Maja :D Z babcia bylo jej dobrze ale co jakis czas wolala MAMA, TATA :D cycosia moja :p a jak przyszlismy radosc jakby tydzien nas nie widziala :p po pizzy motorkiem Londyn noca zwiedzalismy :p fajnie tak wyjsc ;)

U nas jesien typowa. Raz leje przez 15 min ze drogi nie widac a za chwile slonce i tak w kolko. I wieje do tego.. Koniec ciepelka ;)
 
reklama
Paulina a ja w ogóle jej nie czuje serio.dla mnie to bez różnicy a zawsze mam ten konfort psychiczny. Zresztą u nas jest raz albo dwa na miesiąc więc co tu dużo mówić ...
 
MAGDA ja bede miala pojedyncze zlecenia wieczorne lub weekendowe, ale na czarno. Nikt mnie nie zatrudni ani nie da numeru. Wiec takie bledne kolo..
MACIEJKA ja nie lubie :p ale kazda kobietka inaczej :tak:
 
Ja wzielam raz zastrzyk i zamias miaal dzialac 3 mies, to w polowie osttsniego miesiaca zaszlam w ciaze z Danielem :p bylam u gina ale ciazy nie bylo wtedy, i zapisalam mi tabletki bym napewno nie zaszla w ciaze bo sie tez obawialam tego.... po 6 mies sie okazalo ze cos mnie kopie.... test pozytywny, gin w szoku.... :/ masakra nigdy wiecej :p
Teraz biore daylette juz rok czasu i jest ok.
Wkladki domacicznej za chiny bym sobie nie wlozyla :p gumek nie lubie :p
jedyne co jest fajne to implant ale w pl niestety koszta duze :p jak sobie uzbieram to zaloze i bedzie spokoj na 3-5lat :p


U nas dzis ladnie i wogole 25 stopni :-) zlota polska jesien :happy2::tak:
 
Paulina pierwsze usg mialam w 24tc -_- pare dni wczesniej pierwsza wizyta u gina :p
happy no ja tak samo w sumie po pologu praktycznie bo corke urodzilam w pazdzierniku na koniec w grudniu zastrzyk zaaplikowalam mial dzialac do konca lutego a juz w lutym pod koniecmusialam byc w ciazy i daniela urodzilam 18 listopada.... jeszcze do tego czasu bralam caly czas cerrazette.... nie wiedzialam o ciazy ani nic.... :no: ehhh

wg kalkulatora jak obliczalam w ciaze moglam zajsc 2 marca :p 14 lutego mialam okres, i po okresie bylam u gina :p jakas masakra... -_-
 
Ja o ciązy pierwszej dowiedzialam sie w 17 tyg. Pamietam ze w niedziele mi sie okres skonczyl a w poniedzialek poszlam do gina bo mi jajnik bolał. No i ta mi mowi ze to raczej nie jajnik.. tylko ze ja w ciązy jestem. to zaczelam rżec jak chora psychicznie :D
 
reklama
Hej ;D

Powiem Wam ze wuecej kolezabej rodzi i ja mam chec na vracuszka dla Zu ale bie czas i pora :D

Ci do anty po ciazy przez miesiac bralam i przestalam a tak ogolnie to lekarz mi powiedzial ze ja to bezplodna jestem vrak jajeczkowania i ze nigdt dzieci miec nie bede ;D

Paulina oferta pray fajna jakbys miala polecona zaufana nianie to super chociaz ja za duzo naogladalam sie o nianiach i nie ufam takim babeczka ;p

Jestem tak zmeczona ze przespalabym caly tydzien ;D umowilan sie we wtorek do adwokatki

Milena a noge wiedziec czy Twojej corki ojciec ma prawa do niej czy go pozbawilas ich?
 
Do góry