reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny my nie śpimy od 6 .00 , Ogólnie zaraz biorę się za sprzątanie i jakieś zakupy :-) Wolę teraz by popołudnie mieć wolne .
Wieczorem skocze do Tesco po prezent dla bratanicy :-).Pogoda denna pochmurno w porównaniu do ostatnich dni to beznadzieja.
Nie nastawiam się na śnieg w Gwiazdkę już nie pamiętam kiedy były typowe białe święta , a dla mnie to traci swój urok.
Jakby miała przyjść ,zima to mam kombinezon a gdyby nie było aż tak to mam kombinezon ale pluszowy :-)
Jak mnie P . wprowadza do szału to jest masakra !!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej my nie śpimy od 7. Noc jak zwykle straszna, spalam może ze 3 godz :/
Sandra u mnie też taka pogoda. Widzę że mieszkasz blisko mnie :D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, my na nogach od 6 ale za to o 7 robilam juz zakupy, mieszkanie ograniete i zostalo zrobic obiad, Ł do 16 w pracy, jutro tak samo.
My na pierwsza zime mielismy kombinezon a pozniej kurtka i spodnie na szelkach a w tym roku sama nie wiem, kurtke mamy dobra pewnie dokupimy spodnie.
Happy, my tak samo dresy w domu i ze 2 pary na plac zabaw mamy a tak najczesciej dzinsy.
Paulina a mi szczerze nie przeszkadza brak sniegu zima, jak dla mnie i w swieta moze nie byc:-p
Maciejka, Sandra u nas cieplutko o 7.30 bylo 14 stopni, teraz 19 i sloneczko;-)
 
Ja snieg to tylko w swieta bym mogla miec :D
Tez teraz nie ma tragedi z pogoda cieplutko a mnie zaczela glowa bolec zaraz chyba walne sikiere (kawe) moze przejdzie :p obiad to ja wczoraj wieczorem zrobilam :)
 
Olcia mnie wczoraj glowa bolala, dzis tylko spac mi sie chce ale to przez to ze Ł przed polnoca z pracy wrocil i maly wstal o 6. Tez kawe mam pic ale czekam az tesciowa przyjedzie bo jest u nas w miescie i razem wypijemy;-)
 
Maciejkaa a ty skąd jesteś ?
Ja mam prawie wszystko ogarnięte oprócz naszego pokoju bo jasny królewicz śpi a później będzie mi jadem tryskał że tak długo sprzątam Wrrrr !!!! Oczywiście rano mała sprzeczka bo mnie już wkurzył z resztą ostatnio w dzień w dzień tak mamy :wściekła/y::wściekła/y:
U nas z pogodą było by ok ale pochmurno jest i mglisto było może popołudniu się wypogodzi :)
 
Ostatnia edycja:
Ja piję właśnie kawę :)
Co do kombinezonów i kurtek to mały ur w czerwcu miał tylko pierwsza zimę. Córka teraz jeszcze druga zimę będzie nosiła. Jest drobna i w ogóle, to nie będzie źle wyglądać :)
Sandra ja mam 60 km do Pn, godz drogi :) mnie mąż też wkurza jak jest w domu albo zadzwoni :/
 
My już po zakupach, kupiłam przy okazji małemu żelki z tranem dosyć tanie były:-)

happymum
jaki słodki mały Dennisek:) Śniegu rzeczywiście dużo było:)
sandra współczuje kłotni z chłopem;/ ale ja pamiętam jak P. sie urodził to tez często sie kłociliśmy bo wszystko na mojej głowie, dziecko, sprzątanie a on wiecznie spał:) my potrzebujemy troche więcej pomocy i zrozumienia i czasem to wszystko nas niestety przytłacza;/ ale ja tez zrozumiałam że D. duzo pracował i ten odpoczynek mu sie należał więc teraz te kłotnie wydaje mi się że były bezsensowne, trzeba duzo rozmawiać:)
 
Ostatnia edycja:
Sandra - to przejdzie. Przy waszych charakterach sprzeczki to norma. Poza tym mała jedt coraz starsza i na pewno niedługo przestanie budzić się w nocy. I ty tez będziesz mniej zmeczona i zestresowana.
Ja chyba dzisiaj zrobię sobie spacer do apteki po test bo @ nadal nie ma.
 
reklama
Witam! Wrocilam :-D mysle ze dam rade na dłużej. Wybaczcie ale nie nadrobie 634postow ktore mam zaległe :-D
No wiec co u mnie. Hm... Szkoła. Matura. Dom. Kornelia. K. I tak w kółko :-D
W szkole...bywało lepiej. 4klasa i nic mi sie nie chce.Juz wpadla 1 z niemieckiego ale mysle ze poprawiłam.No i matma tez nie najlepiej.Reszta jest ok! A zawodowe hm... Jezusie jak ja nienawidze marketingu! Znaczy bardziej nauczycielki bo nic nie potrafi wytłumaczyć tempota jedna...
Miedzy mna i K lepiej niz kiedys ale i tak nie brakuje kłótni. Jestem chorobliwie zazdrosna chociaz staram sie to zmienić od przedwczoraj haha
3 listopada stuknie nam 2lata. Planujemy sobie kupic wlasnie na rocznicę srebrne obrączki. Potem juz gorzej bo 15listopada K ma 22urodziny a 10dni pozniej ja mam 19!
A Kornelii juz 3 ząbek wyszedł! Co najlepsze nie górna jedynka tylko prawa górna dwójka i zdaje mi sie ze rosnie lewa górna dwójka. Tak to ma jedynki na dole.Ale bedzie śmiesznie wyglądać jak sprawdza sie moje podejrzenia:D 20października skonczy juz 8miesiecy! Jeju ale zlecialo. A od 3miesiecy chodzi! Znaczy pod ręce ale jeju jak teraz gania.
I co więcej. Teściowa i jej mama po staremu czasami wyprowadzają mnie z równowagi no i tez ostatnio dwie niby przyjaciółki mnie wkurzaja :p

O i pytanie do was! Jakie parówki dawałyscie swoim dzieciom na początek? Musze w koncu dac Kornelii bo ona wszystko zje wiec mysle ze nie bedzie wybrzydzac. Oczywiście teściowa i babcia K ze to jeszcze za wcześnie ale do jasnej ciasnej Kornelia wie do czego ma zęby! Yh!!! Juz mam w tylku każde ich zdanie :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry