reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Moj gin tez mi zalecil zeby te badania robic dopiero po ok.3 m-cach od zabiegu.
mowil o v-leiden,przeciwciala antykardiolipidowe, antykoagulant toczniowy i bialko c i s.
 
Kariotyp po 3 miesiacach? Eeee. Odleglosc czasaowa nie ma zadnego znaczenia w genetyce. Lekarz rodzinny moze dac skierowanie, po 2 stratach sie nalezy.
 
Ja jak byłam ostatnio w Łodzi to przecież byłam w ciąży i miałam robione badania a genetyk wiedział o tym fakcie
 
ja robilam w rudzie slaskiej w genomie mialam zabieg 6 czerwca i musialam czekac conajmniej 3miesiace po poronieniu zeby pobrac krew do kariotypow tak mi nawet przez tel powiedzieli, zadzwon i sie dowiedz najlepiej. Ja nie mialam nic oprocz kariotypow wiec moze tylko z kariotypamo tak jest.
wszedzie inne rzeczy mowia zwariowac mozna.
 
arda powaznie ? ja plakalam jak sie dowiedzialam ze musze czekac. Wczesniej mialam wizyte u genetyka ale na pobranie 3miesiace czekalam :( a mialas na skierowanie? ja robilam ze skierowania kiedy robilas ?
 
Fondie, tam sie czeka po kilka miesiecy, bo jest kolejka po prostu, a nie dlatego, ze trzeba czekac po poronieniu. Ja czekalam 2 miesiace, na pewno 3 miesiace nie minely od poronienia. Ze czekalas to na pewno, ale nie z powodu odstepu po poronieniu. Kariotyp mialam na nfz jakiea 2 lata temu.
 
reklama
arda na 100% babka mi powiedziala ze po.poronieniu trzeba czekac conajmniej 3 miesiace na bank takie info dostalam o plakalam.Chyba ze to ze wzgledu na kolejke faktycznie ale nie ujela tego wten sposob nie chce mieszac ale tak mi mowiono.
 
Do góry