reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Hej Dziewczyny,

Madziaek ale to zleciało już masz taką pannice, podobni są do siebie to fakt, masz wesoło i Ci sie nie nudzi ;-)
U nas był szpital Tymek dostał oskrzela 2 tyg siedział w domu raz ze mną później z mężem, później mnie złapało o teraz męża zatoki.
U nas jest bunt i to na poważnie ehh ciężko jest sie teraz dogadać, jeszcze jak siedział w domu to już całkowity był odlot, od poniedziałku chodzi do żłobka i już jest lepiej. Pogoda jest okropna chce juz wiosne.
Miłego dnia
 
Aga u nas odwrotnie, jak chodzi do żłobka to jest masakra jak wraca, potwornie zmierzły.
 
Hej dziewczyny,

co tam u Was słychać? My wyszliśmy z choroby, tydzień Tymcio chodzi do żłobka ale znowu katar sie pojawił mam nadzieję że go ogarniemy :-) w marcu zaczyna sie rekrutacja do przedszkoli hmm u nas będzie cięzko sie dostac.
Venicee jak sie czujesz? juz wiesz co będziesz miała -:D
 
Aga u nas póki co też nie ma miejsc w przedszkolach :-( Co zrobisz jak się Wam nie dostanie?
 
Ehh juz patrze na prywatne ale to są inne koszta ,szukam tez jakiegoś z dofinansowaniem niestety nasze maluchy ucierpią przez te zawirowania w szkolnictwie,a Ty masz jakiś pomysł? Wszędzie teraz nagłaśniają sprawę żeby rodzice puszczali dzieci do szkoły bo jest problem
 
Aga ja też szukałam prywatnego ale jak piszesz to zupełnie inna cena, jeszcze zależy kto ile zarabia ale mnie takie prywatne przedszkole pochłonie ogromną część wypłaty, niedaleko nas jest w cenie 800zł za miesiąc a ja zarabiam 1500zł także to połowa wypłaty. Ale i tak wolałabym to niż gdyby miał się nigdzie nie dostać i musiałabym wziąć wtedy wychowawczy, nie chcę, dostałabym chyba szału w domu. Powiem Ci, że ja się bardzo boję tego wszystkiego. W mojej miejscowości rodzice nie chcą posyłać swoich 6 latków do szkoły bo rozmawiałam z dyrektorką przedszkola i mi mówiła, że póki co nie ma chętnych ale wnioski będzie zbierać bo w każdej chwili może ktoś zmienić zdanie ale ja się nie łudzę za bardzo.
 
Hej!
U nas chorobowo, starsza przyniosła ze szkoły choróbsko, jak to określiła lekarz - infekcja grypopodobna. Wszyscy, oprócz mojej mamy, chorowaliśmy, a w zasadzie nadal chorujemy. Strachu się przez to najadłam, bo tyle się teraz mówi o powikłaniach grypowych.
A teraz z innej beczki, muszę założyć sprawę w sądzie w imieniu starszego dziecka. Sprawę przeciwko pewnemu urzędowi. No i też się boję, bo ja nigdy w sądzie nawet nie byłam. Jestem już po rozmowie z prawnikiem, który mnie bardzo zachęcał do tego procesu. Jak się to skończy to wszystko opiszę
 
reklama
Aurelia dużo zdrowia! W sądzie dasz radę, ja też taka lewa z tego a potem kiedyś musiałam zeznawać i poszło bardzo dobrze, jak przychodzi co do czego to potem człowiek potrafi wykrzesać z siebie wszystko.

Ewelinka a zapisałaś już? U nas już trwają zapisy ale ja pójdę w przyszłym tygodniu bo nie miałam kiedy tylko pani dyrektor mi powiedziała, że póki co nikt nie chce posłać dziecko 6 letniego u nas do szkoły a więc nie zwalniają się miejsca. Ja się potwornie boję szczerze mówiąc bo ja muszę chodzić do pracy. Pytałam też w jednym prywatnym gdzie ceny jeszcze nie są takie powalające ale tam jest 1 miejsce od 1 marca teraz. Jak mi go nie przyjmą tu do nas to kroi mi się wychowawczy a nie wiem jak my to ogarniemy z kasą i z wszystkim :( Nie wiem dlaczego nie ma pikiet jakichś w tej sprawie jak wtedy o te dłuższe macierzyńskie dla wszystkich, przecież chyba takich osób jak my jest w polsce teraz tysiące. Co ci ludzie zrobią z tymi dziećmi??
 
Do góry