reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hellevoet albo 2 ;) to uczucie kiedy z pokoju obok nie dobiega nic (i nie jest to oznaka ze Twoje dziecko właśnie skonstruowało bombę) a ty możesz wyciągnąć kości na kanapie i poczuć to odprężenie ...

okasia daj znać czy i jakie sa efekty słyszałam ze to dobre na cerę ale nie wiem jak blizny oby pomogło
 
reklama
hellevoet nikt normalny nie pomyśli, że nie kochasz spędzać czasu z dzieckiem. Ja mam swoje jeszcze w brzuchu w miarę grzeczne :) ale pamiętam jak wzięłam dwoje dzieci koleżanki na weekend. Ten czas kiedy spały był najpiękniejszym w ciągu dnia. Dzieciaki są kochane, ale czas dla siebie jest bardzo ważny, zwłaszcza kiedy jest się tak jak Ty właściwie samemu z dzieckiem. Nie możesz powiedzieć "idź do taty", jesteś jedynym odbiorcą żali, radości i marudzeń. Mamy z mężem taki plan żeby malucha kłaść spać na tyle wcześnie żebyśmy mieli dla siebie chociaż 2 godziny wieczorem.
 
Co do badania krwi to jak byłam ostatnio na glukozie. Była kolejka... Norma więc pomyślałam wejdę i wezmę tylko pojemnik na mocz. Mówię czy mogę pojemniczek bo teraz czekam na badanie krwi co do glukozy a ona od razu ale to proszę od razu siadamy pobieramy bez kolejki przecież pani dwie godziny musi tu być jeszcze więc robimy i tyle. tak bym nie wiedziała więc warto pytać zawsze :-)
 
A tutaj w holandii to prawie żadnej krwi nie badają o moczu to zapomnij. Mi tylko krew zjadają bo mam niedoczynność tarczycy i jeszcze jelita chore więc tylko chyba dlatego. Koleżanki że względu na to że są zdrowe całą ciążę chodzą d o położnej a ona to już nic nie zleca no chyba że mówisz że ci słabo itp. Dobrze ze chociaż ciśnienie jest w standardzie Hehe;)
 
Ja sobie nie wyobrażam siedzenia z dzieckiem do 22 :) Moja córka chodzi spać maksymalnie o 20 a najczęściej po 19 i uwielbiam ten czas kiedy jest błogi spokój w domu, kiedy nie muszę zerkać co chwilę czy mała czegoś nie zbroiła czasem, bo za cicho siedzi :) Wstaje wcześnie, zwykle około 6 rano, ale mi to nie przeszkadza, bo jakoś mam zakodowane wstawanie o tej godzinie :)
 
Ja sobie nie wyobrażam siedzenia z dzieckiem do 22 :) Moja córka chodzi spać maksymalnie o 20 a najczęściej po 19 i uwielbiam ten czas kiedy jest błogi spokój w domu, kiedy nie muszę zerkać co chwilę czy mała czegoś nie zbroiła czasem, bo za cicho siedzi :) Wstaje wcześnie, zwykle około 6 rano, ale mi to nie przeszkadza, bo jakoś mam zakodowane wstawanie o tej godzinie :)
u mnie jest to samo- jak skonczyla 5 lat to kolo 20 hcodzi ale wczesniej o 19 juz w lozku spala i wstaje tez o 6 ale taka byla sytuacja ze musiala. ja sobie to bardzo chwale- chwila dla siebie zawsze wieczorem jest
 
No to widać że wszystkie do tego zdrowo podchodzić ie. Moja szwagier ka kładzie dzieci najczęściej koło 22-23bo ona chce na kawke czy winko do kolezanki iść. Ile razy sie z nią jyz o to klocilam. To nie chodzi o to że od czasu do czasu dzieci idą spać później. U nich to normalne. Teraz córka do szkoly chodzi i przemeczona jest. Ale matce nic nie przetłumaczysz. Tak mi szkoda tych dzieci
 
Ostatnia edycja:
A tutaj w holandii to prawie żadnej krwi nie badają o moczu to zapomnij. Mi tylko krew zjadają bo mam niedoczynność tarczycy i jeszcze jelita chore więc tylko chyba dlatego. Koleżanki że względu na to że są zdrowe całą ciążę chodzą d o położnej a ona to już nic nie zleca no chyba że mówisz że ci słabo itp. Dobrze ze chociaż ciśnienie jest w standardzie Hehe;)
 
Hellevoet u mnie lekarka z kolei robictyle badań jakby k*** czegoś szukała co tez zdrowe nie jest bo pierwsze 3 tyg siedziałam u wampirów i krew tylko oddawałam nawet sobie wymyśliła badania na zakrzepicę jak jej powiedziałam ze mi ręka zdrętwiała ...
Całe szczęście nie place za bo by mnie zrujnowała
W poprzednie ciąży tez taka mądra zleciła mi badania takie ze jak zmieniłam lekarza to powiedział ze mam zrobione badania na wszytskie trymestry i te które po porodzie powinnam robic.
Także inny biegun ale tez nie do końca normalny ...
 
reklama
Do góry