reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Przelozyli mi wyzyte dopiero na godz 17🤯
Ja następną wizytę mam 27.05 i wybrałam sobie jak najwcześniejsza godzinę tj 7.50 bo miałam przeczucie że któreś z moich dzieci będzie miało tego dnia dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Mówię sobie pójdę tak wcześnie bo oprócz wizyty mam jeszcze spotkanie z położna i zakładanie karty ciąży to akurat zdążę na przedstawienie a tutaj się okazało że mnie przeczucia myliły 😂
 
reklama
Poczyniłam zakupy. Oprócz przydatnych pojemników na mocz 🤣 i syropu, bo coś mnie bierze przeziębienie, to kupiłam ponoć game-changer wśród staników dla kobiet w ciąży i karmiących: biustonosz z Rossmanna moje drogie 🙂 Teraz w końcu moje piersi czują, że żyją. Cena 50zl. Póki co nic nie gniecie, nie przeszkadza 🙂 Chyba polubimy się na dłużej.
IMG_6331.jpeg
 
Ja następną wizytę mam 27.05 i wybrałam sobie jak najwcześniejsza godzinę tj 7.50 bo miałam przeczucie że któreś z moich dzieci będzie miało tego dnia dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Mówię sobie pójdę tak wcześnie bo oprócz wizyty mam jeszcze spotkanie z położna i zakładanie karty ciąży to akurat zdążę na przedstawienie a tutaj się okazało że mnie przeczucia myliły 😂
Ja mialam miec dzis ma godz 11 czekalam do 12 i okazalo sie że doktorka pilnie wezwana a wizyta dopiero o 17 bedzie
 
Ja następną wizytę mam 27.05 i wybrałam sobie jak najwcześniejsza godzinę tj 7.50 bo miałam przeczucie że któreś z moich dzieci będzie miało tego dnia dzień Mamy i Taty w przedszkolu. Mówię sobie pójdę tak wcześnie bo oprócz wizyty mam jeszcze spotkanie z położna i zakładanie karty ciąży to akurat zdążę na przedstawienie a tutaj się okazało że mnie przeczucia myliły 😂
Nie będzie przedstawienia w tym dniu?😉
 
Poczyniłam zakupy. Oprócz przydatnych pojemników na mocz 🤣 i syropu, bo coś mnie bierze przeziębienie, to kupiłam ponoć game-changer wśród staników dla kobiet w ciąży i karmiących: biustonosz z Rossmanna moje drogie 🙂 Teraz w końcu moje piersi czują, że żyją. Cena 50zl. Póki co nic nie gniecie, nie przeszkadza 🙂 Chyba polubimy się na dłużej. Zobacz załącznik 1632438
A jak z trzymaniem biustu?🤔 I rozmiarówką?
 
Poczyniłam zakupy. Oprócz przydatnych pojemników na mocz 🤣 i syropu, bo coś mnie bierze przeziębienie, to kupiłam ponoć game-changer wśród staników dla kobiet w ciąży i karmiących: biustonosz z Rossmanna moje drogie 🙂 Teraz w końcu moje piersi czują, że żyją. Cena 50zl. Póki co nic nie gniecie, nie przeszkadza 🙂 Chyba polubimy się na dłużej. Zobacz załącznik 1632438
Ja mam 3, w tym jeden biały zafarbowal mi na szaro wrr. Były dobre dopóki cyce mi nie urosly. Teraz XL za małe:/ ja je wolałam.na jesień nosić ;) I nie wiem czy już masz kartę rossne (teraz w aplikacji), to.po jakimś czasie akcesoria da dzieci i mam 10% taniej po jakimś czasie i zrobieniu ileś tam zakupów;) polecam
 
Ja mam 3, w tym jeden biały zafarbowal mi na szaro wrr. Były dobre dopóki cyce mi nie urosly. Teraz XL za małe:/ ja je wolałam.na jesień nosić ;) I nie wiem czy już masz kartę rossne (teraz w aplikacji), to.po jakimś czasie akcesoria da dzieci i mam 10% taniej po jakimś czasie i zrobieniu ileś tam zakupów;) polecam
Szlag! Zapomniałam o tej karcie Rossne! Dzięki. Już teraz będę używać 🙂
 
reklama
Do góry