reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

rea beta książkowa, a ty jesteś na jakiś lekach ? kiedy idziesz do lekarza?
milena a jak u ciebie, jak samopoczucie ?
dziewczyny ogromnie się cieszę z waszego szczęścia, b.miło zrobiło się na forum oby tak dalej ;-):-)
nuna ja na twoim miejscu wstrzymała się z poszukiwaniem pracy, tak jak jedna z dziewczyn pisała(nie pamiętam która) że zero urlopu, chorobowe odpada bo wiadomo pracodawcy różnie reagują ale większość ma alergie na L4 ;-) pozałatwiaj temat z badaniami i na koniec okaże się że jednak nie będziesz musiała zmieniać pracy bo będziesz w ciąży i tego z całego serca ci życzę :tak:
dziewczyny doradźcie mi co mam zrobić, pokrótce opiszę: od 4dc mam plastry 3x3 po 3,5 dniach zmiana, dziś zmieniałam i następny raz w czwartek i w poniedziałek, dr Mr kazał iść na usg po 10dniach- 10dzień wypada w niedziele więc u mnie żaden gin nie przyjmuję najszybciej w poniedziałek, ale to już będzie 15dc, tak sobie myślę czy nie bezpieczniej iść w piątek tj 12dc i 8 dzień z plastrami, sprawdziłabym co z endometrium czy rośnie czy focha znowu ma :-D
oprócz plastrów dalej jem orzechy brazylijskie- oby tylko endo było ok,
 
reklama
hehe, oj Anulka, oby Twoje słowa były prorocze ;) byłoby cudownie :) no ale właśnie tak mam zamiar zrobić, aby jeszcze pociągnąć to moje chorobowe ile się da, nawet do września, zobaczę co wyjdzie na tych badaniach klinicznych i jak już coś będzie wiadome to wtedy będą mogła albo spokojnie dalej być na l4 bo bedę w ciąży, albo szukać spokojnie nowej pracy...bo zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że w nowym miejscu urlopu nie dostanę w ciągu pierwszych 3 miesiący, nawet potem może być czasami problem...także jakiegoś strasznego ciśnienia z tą pracą nie mam, czekam na rozwój wydarzeń hehe

Anulka a TY masz zamiar w tym cylku przystępować do crio??? jesli tak to ja chyba na Twoim miejscu rzeczywiście pojechałabym wcześniej do lekarza...lepiej wcześniej niż za późno! chyba, że uda CI się pójść w sobotę na wizytę???
 
Anula wizytę u gin pewnie zaliczę w poniedziałek za tydzień bo to już będzie 5 tc.
Uważam, że nawet jak pojedziesz 15 dc to cyklu nie stracisz na pewno!!! Bo transfer nie wcześniej niż 17 dc, więc pogadaj z dr Mr ale wydaje mi się że powinnaś iść 15 dc i brać plastry do końca. A wierz mi ostatnio to przeczucie rzadko mnie myli. Tylko myśl poważnie o 17dc lub 18 dc że musisz być w białym. Powodzenia. Trzymam kciuki za Ciebie.
Jeżeli chodzi o mnie to miałam endo 9 dc 5mm. Brałam po 2 estrofemy niebieskie i dałam na luz a to jak widać wystarczyło. I nie zapomnij próbować z m w tym cyklu. :-) Szczęściu trzeba pomagać.
Dzwoniłam do dr Mr i powiedział żebym całkiem odstawiła estrofem i brała tylko 200 luteiny. Komu jak komu, ale jemu ufam bezgranicznie, więc zrobiłam jak kazał.
 
Ostatnia edycja:
Melduje że jestem po wizycie. Wszystko wporządku. Zobaczyć pecherzyk to jest coś a jak zobaczę serduszko to nie wiem co zrobię :)
Mam nie odstawiac clexanow(dostałam jeszcze 40szt i zaplacilam ponad 400 zl :/ ) a zamiast lutinusa dr przepisal mi luteine 100 to Chociaż tyle oszczedze.
Do tego zlecil badania i 18.08 wizyta serduszkowa :) bo dr wraca z urlopu :)

Dobranoc padam na pyszczek
 
rea cały czas próbuje- może naturalsik przydarzy i mi się :-), kochana ja dr też wierzę bezgranicznie, ale jak to kobieta jeszcze czytam i szukam, aby szczęściu pomóc, dr Mr kazał mi iść na usg po 10 dniach od przyklejenia plastra, i sam powiedział żeby iść w poniedziałek, tylko ja zamiast popytać dr to cicho siedziałam :-D chyba tak zrobie jak piszecie, pójdę w poniedziałek (15dc) skoro crio będzie ok 17-18dc, a i dr mówił żebym nie ściągała plastrów- dopiero po tel do niego on zadecyduje,
dziewczyny trzymajcie kciuki za moje endo ;-)
milena jak zobaczysz serduszko to pewnie łezka zakręci się w oku :tak:ja nie pije oleju bo nie mam w domu a boję się przeholować żeby nie przerosło to endo(złośliwość losu !!! ) i tak mam wyrzuty sumienia że bez wiedzy dr orzechy jem,
nika, oliwka, anikola - a wy kiedy zaczynacie stymulację ? wszystkie na wrzesień ?
Dziewczyny tak czytam,że większość z was ma encorton- na co on jest, mi dr wogle go nie zapisał
 
Melduje że jestem po wizycie. Wszystko wporządku. Zobaczyć pecherzyk to jest coś a jak zobaczę serduszko to nie wiem co zrobię :)
Milenka u jakiego gina byłaś na wizycie? W Bocianie, czy tu w Rzeszowie?

Encorton jest to lek z grupy sterydów i ma on za zadanie powodować m.in. obniżenie przeciwciał w organizmie kobiety, by nie odrzucał zarodka.
 
Ostatnia edycja:
Madziu byłam w Rzeszowie u T . Kluz. Jestem zadowolona. Jak nigdy wizyta trwała około 20 minut. Szok u niego zawsze szybko. Sprawiał wrażenie jakby się bardzo cieszył że się udało i trzy razy mi gratulowal
 
reklama
Do góry