reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Acard

Hej dziewczyny. Ja biore caly zestaw acard plus neoparin ale od tego jakby wsztstkie dolegliwosci ciazowe z dnia na dzien mi minely...czy ktoras z Was tez tak miala?
Ja też mam taki zestaw ale u mnie na początku w ogóle dolegliwości nie było. Ale to jest indywidualna sprawa i myślę że nie ma związku z tymi lekami.
W którym TC jesteś ? Z jakiego powodu dostałaś te leki ?
U mnie 27tc
 
reklama
Dostalam ten zestaw poniewaz poprzednie 2 ciaze stracilam w 12 i 18 tygodniu. Lekarz na " dzien dobry" powiedzial ze obstawi mnie lekami....a Ty dlaczego masz ten zestaw? Troche sie martwie bo oprocz mdlosci nic mi nie jest,w poprzednich ciazach to bolalo mnie podbrzusze a teraz nic...
 
Dostalam ten zestaw poniewaz poprzednie 2 ciaze stracilam w 12 i 18 tygodniu. Lekarz na " dzien dobry" powiedzial ze obstawi mnie lekami....a Ty dlaczego masz ten zestaw? Troche sie martwie bo oprocz mdlosci nic mi nie jest,w poprzednich ciazach to bolalo mnie podbrzusze a teraz nic...

Ja też mam taki zestaw ale u mnie na początku w ogóle dolegliwości nie było. Ale to jest indywidualna sprawa i myślę że nie ma związku z tymi lekami.
W którym TC jesteś ? Z jakiego powodu dostałaś te leki ?
U mnie 27tc
Jestem dopiero w8tc
 
Dostalam ten zestaw poniewaz poprzednie 2 ciaze stracilam w 12 i 18 tygodniu. Lekarz na " dzien dobry" powiedzial ze obstawi mnie lekami....a Ty dlaczego masz ten zestaw? Troche sie martwie bo oprocz mdlosci nic mi nie jest,w poprzednich ciazach to bolalo mnie podbrzusze a teraz nic...
Ja też dostałam profilaktycznie bo w zeszłym roku miałam 3 ciążę biochemiczne i 1 pozamaciczna.
Dla pocieszenia powiem Ci że ja też w tych straconych miałam objawy a w tej nawet piersi nie bolały. Więc to nie jest żadnen wyznacznik :)
A znasz powód strat poprzednich ciąż? Bo to już takie zaawansowane były :(
 
Ja też dostałam profilaktycznie bo w zeszłym roku miałam 3 ciążę biochemiczne i 1 pozamaciczna.
Dla pocieszenia powiem Ci że ja też w tych straconych miałam objawy a w tej nawet piersi nie bolały. Więc to nie jest żadnen wyznacznik :)
A znasz powód strat poprzednich ciąż? Bo to już takie zaawansowane były :(
Niestety nie,plod byl genetycznie zdrowy bo robione byly badania...Ja niestety nie zrobilam badan bo lekarz powiedzial mi ze jestem mloda i jeszcze bede miala dzieci a badania wykonuje sie dopiero po 3 poronieniach....mam nadzieje se tyn razem wszystko sie uda Nam obu;)
 
Niestety nie,plod byl genetycznie zdrowy bo robione byly badania...Ja niestety nie zrobilam badan bo lekarz powiedzial mi ze jestem mloda i jeszcze bede miala dzieci a badania wykonuje sie dopiero po 3 poronieniach....mam nadzieje se tyn razem wszystko sie uda Nam obu;)
Msm jeszcze pytanie...nie miakas zadbych objawow cuazowych a czy nawet na poczatku nie bolal Cie lub ciagnal brzuch?chodzi mi o pierwsze tygodnie...
 
Msm jeszcze pytanie...nie miakas zadbych objawow cuazowych a czy nawet na poczatku nie bolal Cie lub ciagnal brzuch?chodzi mi o pierwsze tygodnie...
Lekarze zawsze tak mówi że jesteśmy młode, że badań nie trzeba tylko że to nie oni potem przeżywają te stratę :(
Brzuch mnie trochę ciagnal na początku. Ale nie był to ból jak na okres.
A słyszałaś już serduszko ? Kiedy masz wizytę ?
Wiem że się bardzo martwisz ale te objawy są bardzo indywidualne i w każdej ciąży będą wyglądać inaczej.
 
Lekarze zawsze tak mówi że jesteśmy młode, że badań nie trzeba tylko że to nie oni potem przeżywają te stratę :(
Brzuch mnie trochę ciagnal na początku. Ale nie był to ból jak na okres.
A słyszałaś już serduszko ? Kiedy masz wizytę ?
Wiem że się bardzo martwisz ale te objawy są bardzo indywidualne i w każdej ciąży będą wyglądać inaczej.
No wlasnie...wizyte mam dopiero na 13stego....czyli jeszcze ponad tydzien czasu...bylam na wizycie w 5 t 3d i nie bylo jeszcze serca ale na tamten moment niby wszystko bylo ok....Dlatego troche eie stresuje,se nic mnie nie ciagnie,boli...jedybe co to mam lekkie mdlosci...
 
No wlasnie...wizyte mam dopiero na 13stego....czyli jeszcze ponad tydzien czasu...bylam na wizycie w 5 t 3d i nie bylo jeszcze serca ale na tamten moment niby wszystko bylo ok....Dlatego troche eie stresuje,se nic mnie nie ciagnie,boli...jedybe co to mam lekkie mdlosci...
I jak
Tam dziewczyny ?
 
reklama
Ja pod mieć ciąży miałam covid. Lekarka oznajmiła że trzeba by brać acard. Ale wspomniała również o tym, że pod koniec ciąży już nie wolno brać na rozrzedzenie krwi leków.
To było straszne. Bałam się, że jak wezmę, to coś się stanie, że jak żadne kaszleć, to wyląduje na zakaźnym z porodem.
Po konsultacji z naturopata, zaczęłam brać na krew suplement, który wspomaga krew. Jestem do dzisiaj wdzięczne za to. Wynik po covidzie krwi był bardzo dobry, trochę płytki krwi się zmieniły. Szybko smak i węch wrócił.
Dużo by pisać o tym, jak teraz to zadziałało po porodzie. Wyniki mowia same za siebie.
 
Do góry