reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

witam się i ja w ten mroźny dzień, tym razem z herbatką z imbirem, miodem i cytryną

w sobotę lecę na krótki urlop do mojej siostry i mojej 8 miesięcznej siostrzenicy do Cambridge i już się nie mogę doczekać :-)

Mama - spotkanie było o naszej otwartości na to jakie dziecko chcemy zaadoptować. Mój M powiedział, że może każde, a ja z niektórymi rzeczami mam problemy... Pani z OA pokazywała nam też listy, które matki piszą do dziecki, które oddają do adopcji - bardzo wzuszające. Kolejne spotkanie już w lutym

Trzymajcie się ciepło i nie odmrażajcie sobie stóp ;-)
 
reklama
Iszka
dziękuję.

powiem Ci ,że bardzo podoba mi się postawa Twojego męża-najczęściej mężczyźni mają problem i nie mówią tak otwarcie ...a Twój widac ,że bardzo już chce móc kochać taką małą istotkę ..
&&&&&&&&&&&&&& za Wasze spotkania-żeby były udane i wiele Was nauczyły -o sobie samych też :tak:


u nas słonko wyszło ,więc już nie jest tak źle jak rano:)
 
taka pogoda, że tylko pod kocem by się siedziało...

Mama - dzieki :-). Ja na zachowanie mojego M tak nie patrzyłam więc dzięki za zmianę perspektywy

mam dziś rozmowę o pracę więc trzymajcie za mnie kciuki, a jutro wyjazd do siostry i siostrzenicy :-)

miłego piątku
 
Hey hey :) myślałam że nie doczytam co u Was a tu tak malutko do czytania. Zamilkłam na chwilkę bo M przyjechał. Więc musimy wykorzystać każdą chwilę.... Głownie na zakupy:-D:-D:-D
Mama źle trafiłaś z tą kawą:blink: nie piłam, nie piję i pewnie już nie będę piła:tak: ale za to herbatę pochłaniam litrami:-D
Katinka jak wrażenia po spotkaniu? Oj musi być przeżycie co? Ja jak sobie wyobrażam Wasze, lub kogokolwiek spotkanie z dziećmi to od razu mnie na placz zbiera ze wzruszenia :tak:
Miłego weekendu:tak:
 
witam sie ;)

Katinka
jak u Ciebie bo nogami przebieram w oczekiwaniu na info :))))))))))

Kwiatuszekk
i jak?zakupy udane ??
my w sobote kupilismy narożniki-jutro przywiozą :-D i jeszcze ławę do tego:-p


Celta
nadal &&&&&&&& za telefon ;)

Damqelle
jak u Cię ?


Zuzaaaaaaaaaaa?????

Anuszka
wróciłabyś już z tych wakacji:-p


Smerfeta
co u Ciebie ?


Kwiatuszeq
kupiłas wypoczynek ?




miłego dnia kobietki-u nas wieje więc mimo ,że mróz mniejszy to jednak wiatr daje czadu i nadal jest ziąb..
wczoraj nasz psiak ciągał dzieci na sankach na ogrodzie
widok--->:-D:-D:-D:-D
 
witam sie z rana:(
dziewczyny u mnie tragedia
Oboje z mężem jestesmy na Nie...
bardzo to przezyłam...
Nie wziełam takie opcji wogole pod uwage
rozczarownaie,strach ,ból wszystkie negatywne emocje targaja mna
 
Podczytuję wontek od jakiegoś czasu i chociaż bezpośrednio on mnie nie dotyczy, to moi przyjaciele adoptowali 1,5 roku temu synka. Jest cudownym chłopce, teraz będą podchodzic do adopcji poraz drugi i z całego serca Wam kochane jak i im życze powodzenia. My czynnie uczestniczymy w ich życiu, więc wiem doskonale ile was to kosztuje. Trzymam za was kciuki :) Będzie dobrze!!!
 
reklama
Katinka
kochana...nie wyrzucaj sobie za duzo ,...masz prawo do zmiany decyzji ...przecież nie oddałas dzieci po tygodniu ....
jeśli tylko masz ochotę i bedzie Ci przez to lżej to opisz co się stało ??
jeżeli nie chcesz-rozumiem .....

jestem z Tobą !


Joasiab
dzięki za wsparcie ...powodzenia dla znajomych &&&


Kwiatuszeq
no ja jakoś ogarniam ,ale lekko nie jest -bardziej przez ten potworny wicher:eek:
 
Do góry