reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

celta - bierz sie kobieto w garsc i korzystaj z ostatnich chwil samotnosci. O co ja bym to nie zrobila gdyby dzieci nie bylo w domu. A tak na serio to dzisiaj sie okazalo ze obie z kolezanka co tez ma dzieci przyszlysmy zachwychwycone ze udalo nam sie w dzien kobiet fantastycznie wypoczac myjac okna, robiac pranie i prasujac stos prania. Natomiast kolezanki ktore nadal sa pannami do pracy ledwo przywlokly swoje zwloki.
Wiec tak sie gada - a prawda jest taka ze to dzieci sa motorem ktory napedza nasze zycie. Moj maly motorek wlasnie skacze mi po glowie nie dajac skonczyc tego posta.
mama - normalnie powinnas pobierac oplaty za internetowe porady kosmetyczne. Nie powiem - licze na znizke ;-)

anuszka - to juz? Trzymac kciuki? Albo nie - udajemy ze nic sie nie dzialo oby sie udalo :-*

A ja owszem kupilam sobie dzisiaj bluze na rower i kask i takie cos czyms sie czysci lancuch bo mnie tato oswiecil: corka, a ty wiesz ze lancuch sie czysci?
No nie wiedzialam. W takim razie to byl wyjatkowo dobry lancuch bo nie wymienialam go od 20 lat jak jezdze na tym rowerze.

W gorach bylismy. Spedzilismy milo czas i zrobilismy mnostwo kilometrow :-D A zakwasy mialam jak stad za morze.

Oczy juz lepiej. Jednak wada jest i przeszkadza. W dodatku pekla mi jakas zylka w oku i mam plamke.

Przepis podrzuce jutro bo dzisiaj nie chce mi sie komputera odpalac a na telefonie to mi sie nie chce "dziobac"
Zastanawiam sie czy chwycic sie za ksiazke czy szydelko
 
reklama
Hejka!
Celta, tak prawda, w maju wyruszamy po zarodeczek, który nam pozostał. Nie wiem co zrobię jak się nie uda, nie mam jeszcze planu. Obym nie musiała go układać ;-)
g050.gif

Anuszka, no weź
d040.gif

Damqella chcesz byśmy płaciły mamie za porady a jednocześnie dopominasz się o zniżkę? :laugh2: hehe to chyba raczej zadatek należy się wpłacić ;-):laugh2: Fajnie napisałaś, i mam nadzieję, że tak faktycznie jest, że dzieci dodają energii bo i mi ostatnio jej brak. To takie jakieś odrętwienie dopada i faktycznie nie bardzo chce się cokolwiek robić, więc dziewczyny Celta i Katinka, rozumiem Was, ale ja to zwalam na przesilenie wiosenne :-p Dziś by z tym walczyć, od razu jak przyjechaliśmy z pracy, zabraliśmy psa na spacer nad staw. Ale cieplutko było. Gorzej, że w pracy też się nie chce. Albo jakoś się z tego otrząsnę albo trzeba będzie skorzystać z paru dni urlopu
c045.gif


A z drugiej strony, tak na pocieszenie opowiem Wam jak tą sprawę oczekiwania widzi koleżanka z innego wątku (wątek o iui). Co prawda tu była mowa o oczekiwaniach na ciążę ale myślę, że i tu może mieć odniesienie. Otóż koleżanka stwierdziła, że Aniołki, które mają do nas przyjść obserwują nas z nieba i czekają na odpowiednią sytuację. Co będą przychodzić do smutnych mamusiek, czy zaniedbanych, nie zorganizowanych itp. Dlatego muszę iść zaraz pofarbować włosy, aby mój Aniołek nie mówił, ech ta moja mama taka brzydka, nie idę, bo wstyd się z taką pokazać ;-):tak:

I z tym optymistycznym akcentem, życzę miłego wieczoru i za chwilkę spadam farbować włosy :-p
 
no nie gadaj smerfeta...a ja wlasnie dopiero co wlosy pofarbowalam :p
Bez przesady... juz jestem rodzina wielodzietna... ale jakbym jakiemus aniolkowi wpadla w oko to nie bede narzekac ;-)
 
Damqelle ja jeszcze czekam i każda teoria podtrzymująca na duchu jest dobra :tak: poza tym, historia ta ma jeszcze drugie dno i drugi sens ale o tym chyba nie muszę pisać. Dodam, że koleżanka doczekała się swojego Aniołka :happy2:
 
Oj smutne są niektóre historie
Tyle nieszczęść na świecie niestety

Dziewczyny nie smutac się tak, głowy do góry! Będzie coraz lepiej, słońce pomoże.

Jak po wizycie? w sumie dobrze
7-8 pęcherzyków więc mam nadzieję że będzie z czego wybierać.
W czwartek punkcja, w sobotę transfer
3majcie &&&
 
dzięki laski :-)
Dziś już odrobinkę lepiej. Jeszcze trudno powiedzieć, że wzięłam się w garść damqelle, ale bardzo się staram. Masz rację, chyba tych dni bez dzieci zostało mi coraz mniej... I w sumie mam się czym zająć. Muszę kilka spraw dokończyć zanim zniknę na macierzyńskim, po prostu MUSZĘ wznieść się trochę ponad własne, czarne myśli.
anuszka trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&
katinka ściskam, oby dzisiejszy dzień był lepszy!
damqelle czekam na przepis dietetyczny (to jest jeszcze jedna rzecz, którą jakimś cudem muszę zrobić - a mianowicie schudnąć!)
smerfeta cholera, ja nie farbuje włosów... ale może jak schudnę choć odrobinę, to wystarczy?
mama zassało Cię w tym ogrodzie, czy co?

Miłego dnia
 
jestem i ja :)

Celta
hahahaaaa..no zassało bo kurcze tyle mi roślinek powystawiało noski z ziemi ,że chodzę ,grzebię w ziemi i mówię DZIEŃ DOBRY :-D babcia zawsze powtarzała ,że do roślin trzeba mówić wtedy lepiej rosną ..więc chodze i je witam :-D:-Dwiem ---> bije mi na dekiel :sorry::-D
kochana nadal &&&&& zaciskam za szybki telefon a tymczasem zrób tak jak piszesz-dokoń te sprawy które są do dokończenia ,żebys potem całą siebie dała dzieciom :tak:


Smerfeta,Anuszka,Damqelle
zaraz podam numer konta :-D:-D:-D
a poważnie to śmiało pytajcie-jak moge to pomogę . :*


Anuszka
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za transfer sobotni!!



słonko zostawiam jesli któraś nie ma :-p
 
Celta, Katinka - czułam się wczoraj tak jak Wy. Wszystko było bezsensu i mnie wkurzało i jeszcze myśl, że tyle czekania na malucha przed nami jest przygnębiająca.... mam nadzieję, że to chwilowe i dziś będzie już lepiej... na razie nie jest, ale pocieszam się, że będzie. Trzeba się czymś zająć - włosy farbowałam tydzień temu to może poszukam nowej pracy?

Anuszka &&&&&&&&&

Damqelle też czekam na przepis

Mama ja też rozmawiam ze swoimi storczykami (nawet mają swoje imiona) i kwitną jak szalone :-)

pięknego dnia bez smutków
 
celta ja ci dam moj plan odchudzania. Calkowicie za darmo :-D
wiec po pierwsze :
nastaw sie pozytywnie. Idzie wiosna, sloneczko, nowe mozliwosci. Uda sie na pewno
2. wybierz sobie dyscypline sportu ktora lubisz, polubic mozesz (szachy odpadaja)
ja np lubie jezdzic na rowerze, moj maz biega czego ja nie znosze.
3 Postaraj sie uprawiac to regularnie przynajmniej 3 razy w tygodniu.
4 Duzo spaceruj szybkim krokiem. Gdzie sie da dojsc tam rezygnuj z jazdy samochodem
5 nie rezygnuj ze slodyczy. Ogranicz cukier do kawy, herbaty, zwlaszcza ten bialy. Mozna sie przyzwyczaic. Zamiast slodyczy polecam suszone owoce, rodzynki, daktyle, owoce goi. I ciemna czekolade.
6 Jak masz faceboka poszukaj stron ze zdrowa zywnoscia. Mozna znalezc ciekawe potrawy i zainspirowac sie dietecznymi przepisami, a od niczego sie tak nie chudnie jak od pozytywnego myslenia.
7. Jedz duzo platkow owsianych, muesli z naturalnym jogurtem. Dosypuj lyzke siemienia lnianego.
Pij rano pokrzywe. Pokrzywa oczyszcza organizm

A najgorzej to sie katowac jakas dieta - faktycznie mozna szybko schudnac ale i rownie szybko przytyc.

Mowilam ze kupilam wczoraj w Lidlu bluze na rower? W rozmiarze 36/38. Uwielbiam lidla. Maja zawyzona numeracje i czlowiek lepiej sie czuje gdy sobie kupi majtki w rozmiarze 36 :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
miłego dnia ewrybady :)))

Damqelle
graaaatki 36:-D:-D:-D
ja ostatnio w reserved kupiłam sobie 2 pary spodni 36 ,też się cieszyłam :-p



Anuszka
cały czas &&&&&&&&&&&&&&&&&& za sobotę !!

Celta
za telefon &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! a jakże :)



Smerfeta,Zuzanka,Kwaitek-uściski :):)



niech to będzie dobry dzień :-D
 
Do góry