reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

Elwirka a po maści z witaminą jest skóra lepsza? no i jakie leki doustne?

maketta jak pisałam wyżej każdemu pomaga coś innemu ogólnie jest to dobry produkt ale Nam niestety niepomógł :no: ale wiem że dużo ludziom służy jak wszystko jednemu to innemu tamto trudno cos doradzić :-(

Rzeczywiście z tą skutecznością kosmetyków i leków to różnie bywa w różnych przypadkach. Nie każda skóra reaguje tak samo - zapewne ile chorych tyle sposobów leczenia.
 
reklama
a co sądzicie o A-dermie? To dosyć drogi produkt... i chciałabym zapytać czy warto w niego zainwestować?


No ja Ci powiem, z własnego doświadczenia, że bardzo warto. Dla mnie okazał się strzałem w dziesiątke, jednak Twoje dylematy są słuszne - cena może przerazić. Tak więc radzę Ci wziąć po prostu próbki z apteki i przekonać się sama o czym wszyscy adermowi pochlebcy mówią ;)
 
No ja Ci powiem, z własnego doświadczenia, że bardzo warto. Dla mnie okazał się strzałem w dziesiątke, jednak Twoje dylematy są słuszne - cena może przerazić. Tak więc radzę Ci wziąć po prostu próbki z apteki i przekonać się sama o czym wszyscy adermowi pochlebcy mówią ;)
tak też zrobię, dziękuję za pomoc :-)
 
A, przy okazji - ostatnio przypadkiem trafiłam na fajną stronkę czsdziecka.pl i co chwile do niej wracam, bo naprawdę jest dobrym źródłem wiedzy jeśli chodzi o atopie. Przesyłam, może komuś jeszcze się przyda;-)
 
Ajj, wybaczcie, nie zauważyłam, że już Jummy mnie ubiegła z tą stroną! Ah ta roztrzepana mamusiowa głowa :-D
 
Witajcie,
a co myślicie o PROTOPIC'u ? No poza tym, iż jest drogi.
Dziś z córka wróciłam ze szpitala. Diagnoza AZS- wysoki poziom zaawansowania. Testy płatkowe wykazały + na drzewa pylące. Wyniki z krwi na składniki pokarmowe za 3 tyg.
Powiem szczerze nie spodziewałam się alergii na drzewa, cały czas byłam pewna że to alergia tylko pokarmowa, a okazuje się, że nie tylko pokarmy :(
 
reklama
Od miesiąca u swojego dziecka stosuje Latopic. Już dostrzegam efekty ale nie wiem co będzie dalej. Nasz pediatra bardzo go zachwalał. To się potwierdza. A jakie są wasze opinie?
 
Do góry