reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezsenność w ciąży!!?

może stopery? nie śmiać się poważnie mówię :) jak gdzieś jadę, gdzie nie wiem czy nie będzie hałasów, to zawsze je ze sobą biorę. wiele razy mi się przydały - np kiedy w hotelu gdzie nocowaliśmy na dole akurat było wesele. A jak przeszkadzają Ci różne dźwięki to może będzie Ciwtedy łatwiej zasnąć?

Moze to nie taki zly pomysl szczegolnie ze na swieta wybieramy sie do dziadkow a tam sa takie stare zegary co wybijaja godz jak bylam mala mi nie przeszkadzaly ale teeraz to sie troche boje ze w ogole nie bede spala. Tylko jak patrze za okno i na termometr to mi sie nijak nie chce do apteki isc a M zabral mi autko
 
reklama
brrrr dziewczyny nic nie mowcie o tej paskudnej pogodzie...bylam dzis odebrac wyniki badan i prawie zamarzlam;-) wiec tylka z domu juz nie ruszam az do porodu;-)

a wogole to musze sie pochwalic ze mam za soba pierwsza w pelni przespana noc:-) nie mam pojecia jak to sie stalo ale polozylam sie o 22 do lozka i momentalnie zasnelam.... po czym wstalam o 8 i czuje sie przez caly dzien jak nowo narodzona...szok poprostu....oby wiecej takich nocy;-)
 
nie spie nic nie dziala :(
dodatkowo mam chyba wyostrzony sluch bo wszystko slysze nawet jak sasiad w srodku nocy idzie do lazienki :(
Mam niestety dokładnie tak samo...słyszę każdy szmer.Mąż zasypia i chrapie całą noc a ja mogę mu moge tylko pozazdroscić.Czasami mam wrazenie ze oszaleję z tym moim wyczulonym słuchem.

Ja chyba rzeczywiście kupię te stopery:zawstydzona/y:
 
Mam niestety dokładnie tak samo...słyszę każdy szmer.Mąż zasypia i chrapie całą noc a ja mogę mu moge tylko pozazdroscić.Czasami mam wrazenie ze oszaleję z tym moim wyczulonym słuchem.

Ja chyba rzeczywiście kupię te stopery:zawstydzona/y:

No ja kupilam :-) ale nie dzialaly dlugo :-( niestety okazalo sie ze i tak niespecjalnie moge usnac a jak juz sie udalo to mnie obudzily bo mnie jakos w ucho gniotly :wściekła/y: malo tego teraz jak spie to mnie po jakims czasie boli prawe ucho jakby sie odgnaitalo i musze spac na lewym boku :zawstydzona/y:
 
w sumie do tych stoperów trzeba się przyzwyczaić, poza tym jest ich mnóstwo rodzajów i niektóre rzeczywiście są niewygodne. Po licznych próbach kupiłam kiedyś takie które wyglądają jak choinka w kształcie, i te chyba były dla mnie najwygodniejsze. Może wypróbuj jakieś inne i będzie lepiej?
 
Hej dziewczynki :-) Ja jestem dopiero w 6 tygodniu a już odczuwam bezsenność na wlasnej skórze... normalnie niekiedy to myślę że oszaleję. Czy się położę wcześniej czy późno to i tak nici ze spania. Tzn usnę, ale pośpię 2 godziny i budzę się w pełni wyspana! Normalnie koszmar!!! I oczywiści później jakieś 4 godziny walki i jak sie uda usnąć to też tylko na 2 godziny :-( A mąż obok oczywiście chrapie w najlepsze. A najgorsze jest to że później to już nawet nie wiem jakie pozycje przyjmować i nawet poduszka wydaje mi się "za ciepła" i szukam zminego miejsca. Ale pocieszam się że może skoro męczy mnie bezsenność w 1 trymestrze to dwa następne odeśpię :-D
 
reklama
Do góry