reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Jjka u nas mamy taki targ i jest taka hala miesna.mamy sprawdzone stoisko i przewaznie kupuje drobuowe gotowane.ale jak kuoie sobie poledwice to tez im daje.ostatnio kobitka mowi ze maja kielbaski bez zadnych przypraw i roznych takich dla dzieci.seba kupil" ale bez orzypraw dziwny smak hihi.

Lioneska hehehe dobre
 
reklama
Zas mi posta ucielo wrrrrr Napierajka Nie poddawaj sie dawaj im kawalki.poki co zeby im nie potrzebne bo i tak rozdrabniaja dziaslami
 
Lioneska u nas po porodzie byly szmery. Na pierwszej wizycie u kardiologa wyszlo u obu niedomnkiete komory czy cos takiego (dzięki temu mieliśmy bezpłatne szczepienia na pneumo) ale juz jest ok
 
Lioneska coś z tym przewodem Botala to Ci lekarz chyba kit wciska. Przeważnie ten przewód się domyka do 3 dni od urodzenia. Moja Asia miała przetrwały ten przewód Botala i musiała mieć operację, ale ona była skrajnym wcześniakiem. Myślę, że nawet gdyby w tym wieku okazało się, że ma przetrwały przewód Botala twój syn to napewno byś zauważyła ( byłby osłabiony, szybko by się męczył, w ogóle kiepsko by z nim było) Tak, że myślę, że nie powinnaś się na zapas martwić.
Mój Wojtuś miał niedomknięty otwór owalny czy coś takiego ale też już wszystko w porządku.

Edytka każde dziecko jest indywidualne i je tyle ile potrzebuje. Ja moim choćbym jak chciała wcisnąć coś między posiłkami to się nie da. Jedynie chrupki kukurydziane czasami.

Dziewczyny potrzebuję pomysłu na prezent na mikołajki dla dziewczynek w wieku: 4, 5, 8 lat i dla chłopca co ma 15 miesięcy. Proszę pomóżcie bo nie mam pomysłów. :no:
 
Santini jak tam Milenka? Jestes u nas na fb?

Anulfka ha tam zawsze kupuje pod zaunteresowania. Hmmm 8 lat moze jakas ksiazka? Gra? Teraz w biedronce byly. 5 katek...pewnie bawi sie lalkami...pewnie tez ma jakas...mize akcesoria dla lakki? Nie wuem ile chcesz wydac. A moze slodycze? 16 miesiecy mize klocki drewniane? W biedrze i w lidlu beda fajne
 
Bibiana jest jakąś grupa na fb?
Anulfka może jakpies gry, książki, może domek do rysowania (ma być w wielu), torebka do rysowania, zestaw do robienia bransoletek lub biżuterii itp
 
U nas wczorajsza noc też masakra. Obudzili się o 21 i nie spali do 0:30. Krzyk jeden przez drugiego a ja samą bo mąż w pracy na noc. Normalnie ryczałam jak bóbr bo nie zdawałam rady :(
 
Aga tak jest. Ale z tel nie ymiem linka wrzucic. Wpisz w wyszukiwarce babyboomowe blizniaki.

Przytulam...pamietam te czasy...oj nie raz sie splakalam...nie umialam"uspokoic maluchow wiec zostawilam"obu w lozeczkach....poplakali i sie uspokoili...
 
Anufka- moja chrzesnica ma 6 lat i od dawna najfajnieszym prezentem były dla niej ciuszki, szczególnie sukienki, im więcej koronek, brokatu i rozu tym lepiej:) Teraz lalki Monster High, zestawy do robienia bransoletek.
Co do 15msc dziecka to mam tu swoją wish liste prezentow dla chlopakow >12msc
1. Odkurzacz FP http://www.ceneo.pl/14025566#tab=spec
2. Stolik interaktywny
3. Krzeselko uczydelko FP
4.Pchacz Vtech
5. Autko na sznurku np. takie Autko SMART BUS z rozkładanymi klockami ZA0017 BI biały | Zabawki dla dzieci \ zabawki dla niemowląt 3-4 lata 12-36 miesięcy DLA DZIEWCZYNEK DLA CHŁOPCÓW |

6. Puzle drewniane np. takie: Djeco: Puzzle drewniane - Autobus dj_01117 | sklep internetowy coocoo.pl
7. Klocki drewniene np. takie: Tuc Tuc: Klocki drewniane tuc_05577 | sklep internetowy coocoo.pl
8. Piramidy tekturowe np. takie: Djeco: Piramida z kartonowych kostek - Pojazdy dj_08508 | sklep internetowy coocoo.pl

9. Klocki LEgo Duplo
10. Garnuszek na klocuszek FP
11. Traktor Farmera http://www.ceneo.pl/1986701
12. Arka Noego http://www.ceneo.pl/1788680#mh=W7B4...DXuUk8uPkIk7FazXZio9Yah9zmlV6xHkpsg0lsKm5qwg2
13. jakies fajne zabawki do kąpieli np. puzzle, swiecąca kaczuszka itd.
14. Little People Wesola Farma FP http://www.fisher-price.com/pl_PL/products/Little-People-Wesoa-farma
15. Namiot np. zamek w Ikeii- dzieiciaki uwielbiają tam buszować, chować się i dekorować meblować namiot
16. Tunel do raczkowania z Ikeii- tez ganiają się, wariują
17. Sa tkie super zabawki do skakania, taka jakby gumowa zabawka np. krowa z rogami, cos ala balon i dziecko na tym skacze. Kosztuje to ok 20zła zabawy o niemiara tylko dziecko musi być już dobrze skoordynowane

Oczywiście niektóre z tych zabawek sa b. drogie. To możesz się np z kims zlozyc.
 
reklama
Do góry